Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marek
Tkocz
UKTS Sokół I Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  12 listopada 1975 r.
28
Występy
14
Zwycięstwa
14
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Tkocz Marek - Borek Kamil 2 3:2 (8:11, 4:11, 11:2, 11:3, 11:8)
3 Tkocz Marek - Święcicki Szymon 2 3:1 (13:11, 4:11, 11:6, 11:8)
7 Tkocz Marek - Papała Jakub 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:3)
7 Tkocz Marek - Ziętara Ksawery 2 3:1 (11:5, 11:6, 4:11, 12:10)
8 Skórski Michał - Tkocz Marek 2 1:3 (11:7, 10:12, 5:11, 8:11)
8 Szydło Aleksander - Tkocz Marek 2 1:3 (14:12, 7:11, 8:11, 9:11)
9 Tkocz Marek - Kleszcz Krzesimir 2 3:2 (7:11, 11:7, 12:10, 7:11, 11:5)
9 Tkocz Marek - Głuszek Wojciech 2 3:2 (11:4, 6:11, 11:4, 9:11, 11:8)
12 Tkocz Marek - Twardowski Szymon 2 3:2 (13:11, 6:11, 7:11, 11:6, 11:6)
12 Tkocz Marek - Trela Mateusz 2 1:3 (4:11, 11:7, 4:11, 8:11)
11 Bartusik Marek - Tkocz Marek 2 3:1 (11:13, 11:5, 11:5, 11:7)
11 Chorąży Maciej - Tkocz Marek 2 1:3 (7:11, 12:10, 8:11, 12:14)
14 Tkocz Marek - Struś Piotr 2 3:2 (7;11, 11:7, 9:11, 11:6, 11:7)
14 Tkocz Marek - Eliasz Adrian 2 1:3 (9;11, 4;11, 11;9, 4;11)
15 Rusin Kacper - Tkocz Marek 2 1:3 (7:11, 11:7, 5:11, 4:11)
15 Czapla Kamil - Tkocz Marek 2 3:0 (13:11,11:5, 11:8)
13 Piecowski Mirosław - Tkocz Marek 2 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:8)
13 Lasota Mateusz - Tkocz Marek 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:9)
16 Iwaniuk Grzegorz - Tkocz Marek 2 3:0 (11:4,12:10,11:9)
16 Pacek Krzysztof - Tkocz Marek 2 3:2 (10:12,11:7,11:9,6:11,11:6)
17 Tkocz Marek - Prudel Leszek 2 0:3 (10;12, 3;11, 3;11)
17 Tkocz Marek - Gumiński Krzysztof 2 0:3 (0;11, 0;11, 0;11)
19 Tkocz Marek - Idaczyk Dominik 2 2:3 (5;11, 11;6, 7;11, 11;7, 9;11)
19 Tkocz Marek - Chorąży Maciej 2 3:2 (17;15, 6;11, 11;8, 7;11, 12;10)
21 Głuszek Wojciech - Tkocz Marek 2 0:3 (7:11, 8:11, 9:11)
21 Gerlic Piotr - Tkocz Marek 2 3:2 (7:11, 17:19, 11:7, 13:11, 11:8)
22 Lasota Marcin - Tkocz Marek 2 3:1 (11:7, 2:11, 11:9, 11:7)
22 Gumiński Krzysztof - Tkocz Marek 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Tkocz Marek / Woźniak Jakub - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 0:3 (9:11, 7:11, 11:13)
7 Woźniak Jakub / Tkocz Marek - Papała Jakub / Ziętara Ksawery 2 3:1 (11:3, 11:5, 9:11, 11:8)
8 Szydło Stanisław / Szydło Aleksander - Woźniak Jakub / Tkocz Marek 2 1:3 (11:5, 7:11, 7:11, 5:11)
9 Woźniak Jakub / Tkocz Marek - Głuszek Wojciech / Kleszcz Krzesimir 2 1:3 (11:4, 6:11, 7:11, 8:11)
11 Klimczok Mateusz / Skop Szymon - Szołtysek Artur / Tkocz Marek 1 3:1 (11:6, 11:9, 2:11, 17:15)
12 Szołtysek Artur / Tkocz Marek - Wróbel Dariusz / Balcerzak Marcin 1 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 4:11)
13 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Szołtysek Artur / Tkocz Marek 1 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 3:11, 9:11)
14 Szołtysek Artur / Tkocz Marek - Baran Sebastian / Struś Piotr 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:8)
15 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Szołtysek Artur / Tkocz Marek 1 0:3 (4:11, 9:11, 9:11)
16 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Szołtysek Artur / Tkocz Marek 1 2:3 (7:11,11:8,7:11,11:7,4:11)
17 Szołtysek Artur / Tkocz Marek - Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub 1 2:3 (11;7, 11;8, 5;11, 12;14, 4;11)
19 Tkocz Marek / Przewłocki Piotr - Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik 2 0:3 (4;11, 6;11, 4;11)
21 Kleszcz Krzesimir / Gerlic Piotr - Tkocz Marek / Piątek Adam 2 3:0 (14:12, 11:8, 11:7)
22 Gumiński Krzysztof / Lasota Marcin - Piątek Adam / Tkocz Marek 2 3:2 (8:11, 11:7, 12:10, 10:12, 11:5)