Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Piątek
UKTS Sokół I Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 czerwca 2002 r.
12
Występy
2
Zwycięstwa
10
Porażki
16.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kufel Dominik - Piątek Adam 2 3:1 (11:6, 6:11, 11:4, 11:7)
2 Pniaczek Dominik - Piątek Adam 2 3:1 (11:9, 11:5, 18:20, 12:10)
4 Lubaś Sebastian - Piątek Adam 2 3:0 (11:3, 14:12, 11:2)
4 Steuer Dariusz - Piątek Adam 2 3:0 (11:1, 11:2, 11:1)
21 Płóciennik Marek - Piątek Adam 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:5)
21 Głuszek Wojciech - Piątek Adam 2 3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 11:6)
22 Gumiński Krzysztof - Piątek Adam 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:3)
22 Lasota Marcin - Piątek Adam 2 3:1 (11:5, 11:13, 11:8, 11:3)
24 Piątek Adam - Lasota Mateusz 2 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)
24 Piątek Adam - Ciemienga Marek 2 3:2 (3:11, 11:6, 11:9, 4:11, 11:6)
23 Twardowski Szymon - Piątek Adam 2 2:3 (5:11, 11:5, 11:13, 11:3, 10:12)
23 Łysakowski Michał - Piątek Adam 2 3:2 (11:6, 10:12, 11:5, 7:11, 11:3)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kufel Dominik / Pniaczek Dominik - Woźniak Jakub / Piątek Adam 2 3:2 (7:11, 7:11, 11:9, 11:6, 11:3)
4 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Piątek Adam / Woźniak Jakub 2 3:0 (11:9, 11:4, 12:10)
21 Kleszcz Krzesimir / Gerlic Piotr - Tkocz Marek / Piątek Adam 2 3:0 (14:12, 11:8, 11:7)
22 Gumiński Krzysztof / Lasota Marcin - Piątek Adam / Tkocz Marek 2 3:2 (8:11, 11:7, 12:10, 10:12, 11:5)
23 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Przewłocki Piotr / Piątek Adam 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
24 Piątek Adam / Czyrnia Piotr - Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał 2 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)