Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Artur
Szołtysek
UKTS Sokół I Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 sierpnia 1971 r.
30
Występy
17
Zwycięstwa
13
Porażki
56.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 16 32 127:33
2. TTS II Bytom 16 29 123:37
3. LZS BLYSS Kujakowice 16 27 110:50
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 16 25 106:54
5. KS Naprzód Borucin 16 21 99:61
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 17 17 89:81
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 16 15 77:83
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 16 15 83:77
2. KS Mysław 16 15 78:82
3. LITS Meble Anders Żywiec 16 14 68:92
4. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
5. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
6. Kadra Juniorów 16 5 48:112
7. AKS Mikołów 16 5 46:114
8. LZS Odra Kąty Opolskie 16 2 55:105
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Pal Waldemar - Szołtysek Artur 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:3, 11:6)
2 Pietraszko Łukasz - Szołtysek Artur 1 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 13:11)
3 Szołtysek Artur - Kempa Mateusz 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:7)
3 Szołtysek Artur - Kowol Marek 1 3:2 (9:11, 8:11, 11:7, 11:7, 11:7)
4 Kądziela Marek - Szołtysek Artur 1 3:1 (7:11, 13:11, 11:6, 11:4)
4 Kwodawski Bartosz - Szołtysek Artur 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:1)
5 Szołtysek Artur - Cioch Błażej 1 2:3 (4:11, 8:11, 11:8, 11:8, 8:11)
5 Szołtysek Artur - Ramenda Adam 1 3:0 (11:8, 11:2, 11:7)
6 Kalinowski Mateusz - Szołtysek Artur 1 3:1 (11:6, 11:9, 3:11, 11:9.)
6 Bajer Kamil - Szołtysek Artur 1 0:3 (6:11, 6:11, 9:11.)
7 Szołtysek Artur - Durak Kamil 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:9)
7 Szołtysek Artur - Brożek Piotr 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:3)
8 Minda Michał - Szołtysek Artur 1 0:3 (7:11, 12:14, 7:11)
8 Babicz Adam - Szołtysek Artur 1 0:3 (5:11, 6:11, 8:11)
9 Szołtysek Artur - Galas Michał 1 3:1 (11:8, 11:6, 6:11, 13:11)
9 Szołtysek Artur - Załuski Jakub 1 1:3 (10:12, 11:8, 4:11, 7:11)
12 Szołtysek Artur - Balcerzak Marcin 1 1:3 (11:6, 5:11, 6:11, 9:11)
12 Szołtysek Artur - Wróbel Dariusz 1 2:3 (20:22, 4:11, 13:11, 11:9, 11:13)
11 Klimczok Mateusz - Szołtysek Artur 1 0:3 (11:13, 6:11, 9:11)
11 Skop Szymon - Szołtysek Artur 1 3:2 (11:8, 2:11, 11:8, 7:11, 12:10)
14 Szołtysek Artur - Baran Sebastian 1 2:3 (11;8, 11;9, 5;11, 4;11, 6;11)
14 Szołtysek Artur - Myszewski Adrian 1 1:3 (11;9, 11;13, 8;11, 1;11)
15 Lilien Aleksander - Szołtysek Artur 1 1:3 (7:11, 5:11, 11:3, 3:11)
15 Pawłowski Krzysztof - Szołtysek Artur 1 0:3 (4:11, 11:13, 5:11)
13 Dworakowski Rafał - Szołtysek Artur 1 2:3 (5:11, 8:11, 12:10, 11:1, 10:12)
13 Michael Daniel - Szołtysek Artur 1 1:3 (7:11, 11:8, 10:12, 10:12)
16 Pacek Paweł - Szołtysek Artur 1 1:3 (11:7,2:11,8:11,7:11)
16 Burkacki Mateusz - Szołtysek Artur 1 0:3 (12:14,4:11,9:11)
17 Szołtysek Artur - Stecyszyn Jakub 1 3:2 (11;9, 8;11, 13;11, 8;11, 11;7)
17 Szołtysek Artur - Zwoliński Mariusz 1 2:3 (12;10, 11;5, 5;11, 5;11, 5;11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Szołtysek Artur / Przewłocki Jacek 1 2:3 (11:4, 7:11, 5:11, 15:13, 11:13)
3 Przewłocki Jacek / Szołtysek Artur - Kowol Marek / Borek Kamil 1 3:2 (9:11, 7:11, 13:11, 11:7, 11:3)
4 Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz - Szołtysek Artur / Przewłocki Jacek 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:8)
5 Szołtysek Artur / Przewłocki Jacek - Cioch Błażej / Ramenda Adam 1 2:3 (10:12, 11:8, 9:11, 11:5, 3:11)
6 Kalinowski Mateusz / Rozwadowski Paweł - Szołtysek Artur / Przewłocki Jacek 1 1:3 (4:11, 9:11, 11:4, 9:11.)
7 Szołtysek Artur / Przewłocki Jacek - Brożek Piotr / Durak Kamil 1 0:3 (9:11, 13:15, 6:11)
8 Minda Michał / Skórski Michał - Przewłocki Jacek / Szołtysek Artur 1 0:3 (10:12, 7:11, 6:11)
9 Szołtysek Artur / Przewłocki Jacek - Załuski Jakub / Galas Michał 1 2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 11:13, 8:11)
11 Klimczok Mateusz / Skop Szymon - Szołtysek Artur / Tkocz Marek 1 3:1 (11:6, 11:9, 2:11, 17:15)
12 Szołtysek Artur / Tkocz Marek - Wróbel Dariusz / Balcerzak Marcin 1 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 4:11)
13 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Szołtysek Artur / Tkocz Marek 1 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 3:11, 9:11)
14 Szołtysek Artur / Tkocz Marek - Baran Sebastian / Struś Piotr 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:8)
15 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Szołtysek Artur / Tkocz Marek 1 0:3 (4:11, 9:11, 9:11)
16 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Szołtysek Artur / Tkocz Marek 1 2:3 (7:11,11:8,7:11,11:7,4:11)
17 Szołtysek Artur / Tkocz Marek - Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub 1 2:3 (11;7, 11;8, 5;11, 12;14, 4;11)