Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Anna
Urbańczyk
UKTS Sokół Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 sierpnia 1993 r.
21
Występy
19
Zwycięstwa
2
Porażki
90.48%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. JKTS I Jastrzębie Zdrój 16 32 144:16
2. KU AZS UJD II Częstochowa 16 28 126:34
3. KTS Gliwice 16 22 88:72
4. UKS Huragan Sosnowiec 16 15 67:93
5. ULKS Ruch Pniów 16 13 68:92
6. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 16 12 65:95
7. JKTS II Jastrzębie Zdrój 16 10 59:101
8. UKTS Sokół Orzesze 16 8 59:101
9. KU AZS UJD III Częstochowa 16 4 44:116
10. 0 0 :
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Urbańczyk Anna - Kloczkowska Nadia 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:4)
3 Urbańczyk Anna - Zborowska Alina 2 2:3 (7:11, 9:11, 11:5, 11:3, 6:11)
4 Zając Karolina - Urbańczyk Anna 2 0:3 (7:11, 5:11, 10:12)
4 Wrzosek Diana - Urbańczyk Anna 2 0:3 (5:11, 5:11, 6:11)
5 Urbańczyk Anna - Koźluk Dominika 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:9)
5 Urbańczyk Anna - Gulba Maria 2 3:0 (11:3, 11:8, 11:8)
7 Urbańczyk Anna - Szemiel Julia 2 3:0 (11:7, 11:4, 15:13)
7 Urbańczyk Anna - Mazur Klaudia 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:5)
8 Mikołajec Patrycja - Urbańczyk Anna 2 0:3 (8:11, 9:11, 10:12.)
8 Kubiak Anna - Urbańczyk Anna 2 0:3 (9:11, 2:11, 2:11.)
9 Urbańczyk Anna - Ciesielska Agata 2 3:0 (11;8, 11;8, 11;7)
9 Urbańczyk Anna - Kaniecka Dorota 2 3:0 (11;6, 11;5, 11;5)
10 Urbańczyk Anna - Świniarska Mariola 1 3:1 (8;11, 15;13, 11;4, 12;10)
10 Urbańczyk Anna - Ksol Izabela 1 3:0 (11;6, 11;6, 11;6)
11 Szabat Patrycja - Urbańczyk Anna 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:5, 3:11)
16 Mazur Klaudia - Urbańczyk Anna 1 0:3 (6:11, 8:11, 8:11)
16 Rakowska Magdalena - Urbańczyk Anna 1 0:3 (6:11, 4:11, 10:12)
13 Urbańczyk Anna - Paszek Agata 1 3:1 (11:4, 12:10, 8:11, 11:1)
13 Urbańczyk Anna - Wyrobek Sabina 1 0:3 (4:11, 8:11, 14:16)
12 Urbańczyk Anna - Rakowska Karolina 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:7)
12 Urbańczyk Anna - Falarz Kinga 1 3:1 (11:6, 9:11, 11:3, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna - Tomczak Weronika / Potempa Roksana 1 3:1 (12:10, 11:9, 10:12, 11:9)
4 Falarz Kinga / Zając Karolina - Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna 1 3:1 (11:6, 5:11, 11:4, 11:7)
5 Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna - Kluszewska Milena / Gulba Maria 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:8)
7 Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna - Jezik Aleksandra / Rakowska Magdalena 1 3:2 (11:7, 8:11, 11:6, 8:11, 11:3)
8 Paszek Agata / Wyrobek Sabina - Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna 1 3:1 (13:11, 11:7, 8:11, 11:7.)
9 Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna - Rusin Anna / Kaniecka Dorota 1 1:3 (10;12, 11;9, 12;14, 9;11)
10 Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna - Ksol Izabela / Świniarska Mariola 1 3:0 (13;11, 11;6, 11;9)
11 Rusin Anna / Kaniecka Dorota - Urbańczyk Anna / Stanisławska Sandra 1 3:2 (8:11, 12:10, 11:8, 7:11, 11:6)
12 Urbańczyk Anna / Stanisławska Sandra - Rakowska Karolina / Wrzosek Diana 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 12:10)
13 Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna - Wyrobek Sabina / Paszek Agata 1 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 3:11)
16 Rakowska Magdalena / Jezik Aleksandra - Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna 1 2:3 (9:11, 12:10, 8:11, 11:8, 2:11)