Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Anna
Sójka
UKTS Sokół Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 listopada 1993 r.
17
Występy
7
Zwycięstwa
10
Porażki
41.18%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. JKTS I Jastrzębie Zdrój 16 32 144:16
2. KU AZS UJD II Częstochowa 16 28 126:34
3. KTS Gliwice 16 22 88:72
4. UKS Huragan Sosnowiec 16 15 67:93
5. ULKS Ruch Pniów 16 13 68:92
6. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 16 12 65:95
7. JKTS II Jastrzębie Zdrój 16 10 59:101
8. UKTS Sokół Orzesze 16 8 59:101
9. KU AZS UJD III Częstochowa 16 4 44:116
10. 0 0 :
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zygadło Martyna - Sójka Anna 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:7)
1 Ochman Agnieszka - Sójka Anna 2 3:2 (6:11, 6:11, 11:2, 11:7, 11:6)
3 Sójka Anna - Kloczkowska Nadia 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:3)
4 Wrzosek Diana - Sójka Anna 2 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
4 Zając Karolina - Sójka Anna 2 3:1 (13:15, 11:7, 11:7, 11:6)
5 Sójka Anna - Gulba Maria 2 3:2 (9:11, 11:6, 7:11, 12:10, 11:7)
5 Sójka Anna - Koźluk Dominika 2 3:1 (9:11, 11:3,11:9,11:3)
7 Sójka Anna - Mazur Klaudia 2 3:1 (10:12, 11:8, 11:6, 11:5)
7 Sójka Anna - Szemiel Julia 2 3:1 (6:11, 11:9, 11:7, 11:5)
8 Kubiak Anna - Sójka Anna 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:7.)
8 Paluch Dorota - Sójka Anna 2 3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:8.)
10 Sójka Anna - Gralok Maria 2 2:3 (11;8, 8;11, 12;10, 9;11, 7;11)
11 Rusin Anna - Sójka Anna 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:6)
14 Zborowska Alina - Sójka Anna 1 1:3 (4:11, 11:8, 9:11, 11:13)
14 Tomczak Weronika - Sójka Anna 1 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:5)
12 Sójka Anna - Zając Karolina 2 0:3 (3:11, 6:11, 8:11)
12 Sójka Anna - Wrzosek Diana 2 2:3 (8:11, 11:8, 7:11, 11:9, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Rakowska Karolina / Wrzosek Diana - Tkocz Julia / Sójka Anna 2 3:1 (11:7, 11:6, 6:11, 11:7)
10 Tkocz Julia / Sójka Anna - Gralok Maria / Kopyra Barbara 2 1:3 (11;13, 11;7, 4;11, 4;11)
12 Sójka Anna / Tkocz Julia - Falarz Kinga / Zając Karolina 2 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)
14 Tomczak Weronika / Krawczyk Kinga - Sójka Anna / Tkocz Julia 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)