Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Roksana
Potempa
JKTS II Jastrzębie Zdrój
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 maja 2001 r.
14
Występy
5
Zwycięstwa
9
Porażki
35.71%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. JKTS I Jastrzębie Zdrój 16 32 144:16
2. KU AZS UJD II Częstochowa 16 28 126:34
3. KTS Gliwice 16 22 88:72
4. UKS Huragan Sosnowiec 16 15 67:93
5. ULKS Ruch Pniów 16 13 68:92
6. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 16 12 65:95
7. JKTS II Jastrzębie Zdrój 16 10 59:101
8. UKTS Sokół Orzesze 16 8 59:101
9. KU AZS UJD III Częstochowa 16 4 44:116

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wyrobek Sabina - Potempa Roksana 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)
2 Potempa Roksana - Majewska Bogusława 2 1:3 (6:11, 11:4, 4:11, 9:11.)
3 Stanisławska Sandra - Potempa Roksana 1 3:2 (11:5, 6:11, 6:11, 11:3, 11:5)
3 Kulas Anna - Potempa Roksana 1 3:2 (7:11, 11:9, 14:12, 3:11, 12:10)
4 Koźluk Dominika - Potempa Roksana 2 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
4 Mika Patrycja - Potempa Roksana 2 3:2 (9:11, 11:8, 6:11, 11:9, 11:4)
6 Ciesielska Agata - Potempa Roksana 2 1:3 (11:7, 6:11, 8:11, 8:11)
6 Szabat Patrycja - Potempa Roksana 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:8)
5 Potempa Roksana - Mazur Klaudia 1 3:0 (v:o)
5 Potempa Roksana - Mazur Klaudia 1 3:0 (v:o)
8 Zając Karolina - Potempa Roksana 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:4)
8 Wrzosek Diana - Potempa Roksana 2 2:3 (11:9, 7:11, 7:11, 11:4, 3:11)
10 Potempa Roksana - Rakowska Karolina 1 1:3 (5:11, 12:10, 9:11, 4:11.)
10 Potempa Roksana - Falarz Kinga 1 0:3 (7:11, 9:11, 6:11.)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kubiak Anna / Kałużny Laura - Potempa Roksana / Krawczyk Kinga 2 3:1 (12:14, 11:8, 11:1, 11:2)
2 Krawczyk Kinga / Potempa Roksana - Ochman Agnieszka / Zygadło Martyna 2 3:2 (12:14, 11:3, 9:11, 11:7, 11:7.)
3 Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna - Tomczak Weronika / Potempa Roksana 1 3:1 (12:10, 11:9, 10:12, 11:9)
4 Razakowska Estera / Kluszewska Milena - Tomczak Weronika / Potempa Roksana 1 3:1 (11:6, 3:11, 11:4, 11:5)
5 Tomczak Weronika / Potempa Roksana - Jezik Aleksandra / Mazur Klaudia 1 3:0 (v:o)
6 Kaniecka Dorota / Ciesielska Agata - Krawczyk Kinga / Potempa Roksana 2 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 9:11)
8 Rakowska Karolina / Wrzosek Diana - Krawczyk Kinga / Potempa Roksana 2 3:1 (11:2, 4:11, 11:7, 11:7)
10 Potempa Roksana / Krawczyk Kinga - Zając Karolina / Falarz Kinga 2 0:3 (7:11, 8:11, 5:11.)