Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Ruszkiewicz
UKS II Chorzów
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  -0001
51
Występy
12
Zwycięstwa
39
Porażki
23.53%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ALTS Poczesna 18 34 141:39
2. UKS Chorzów 18 29 130:50
3. LKS Wilki Wilcza 18 26 103:77
4. TKKF Michałek Sławków 18 24 99:81
5. LKS Strażak Mikołów 18 21 103:77
6. UKTS Sokół Orzesze 18 19 91:89
7. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 18 12 78:102
8. UKS Wolej Solver Ruda Śląska 18 9 65:115
9. UKS II Chorzów 18 6 54:126
10. UKS Huragan Sosnowiec 18 0 36:144

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Ruszkiewicz Adam - Glanowski Waldemar 1 0:3 (7:11, 9:11, 9:11)
3 Ruszkiewicz Adam - Pacia Bartłomiej 1 1:3 (11:8, 8:11, 4:11, 7:11)
3 Ruszkiewicz Adam - Lamer Maciej 1 2:3 (11:8, 8:11, 12:10, 10:12, 6:11)
2 Ruszkiewicz Adam - Wichowski Grzegorz 1 1:3 (9:11, 11:8, 3:11, 5:11)
2 Ruszkiewicz Adam - Menżyk Zbigniew 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:4)
2 Ruszkiewicz Adam - Wiciok Piotr 1 0:3 (3:11, 4:11, 9:11)
1 Kostępski Robert - Ruszkiewicz Adam 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:7)
1 Olszyna Zbigniew - Ruszkiewicz Adam 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:6)
1 Maraszkiewicz Ryszard - Ruszkiewicz Adam 1 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:6)
4 Kaczmarek Kamil - Ruszkiewicz Adam 1 0:3 (8:11, 9:11, 5:11)
4 Rodek Zbigniew - Ruszkiewicz Adam 1 1:3 (12:10, 5:11, 8:11, 8:11)
4 Boryszko Piotr - Ruszkiewicz Adam 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
6 Ruszkiewicz Adam - Mrozik Zbigniew 1 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:7)
6 Ruszkiewicz Adam - Suchecki Wacław 1 1:3 (4:11, 4:11, 11:8, 7:11)
6 Ruszkiewicz Adam - Jurowicz Grzegorz 1 1:3 (11:8, 7:11, 7:11, 4:11)
7 Ruszkiewicz Adam - Wójcik Rafał 1 0:3 (7:11, 8:11, 3:11)
7 Ruszkiewicz Adam - Schaniel Krzysztof 1 0:3 (8:11, 9:11, 11:13)
7 Ruszkiewicz Adam - Krupa Sebastian 1 0:3 (2:11, 7:11, 9:11)
5 Lebek Marian - Ruszkiewicz Adam 1 3:2 (11-6 9-11 11-8 7-11 11-7)
5 Woźniczka Marcin - Ruszkiewicz Adam 1 2:3 (11-9 6-11 8-11 11-8 9-11)
5 Knapik Mirosław - Ruszkiewicz Adam 1 1:3 (5-11 11-13 14-12 7-11)
9 Ruszkiewicz Adam - Klafczyński Robert 1 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 8:11)
9 Ruszkiewicz Adam - Szafarczyk Marek 1 2:3 (11:4, 12:10, 8:11, 6:11, 8:11)
9 Ruszkiewicz Adam - Bartuś Dawid 1 1:3 (9:11, 4:11, 11:6, 6:11)
10 Krupa Sebastian - Ruszkiewicz Adam 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:8)
10 Wójcik Rafał - Ruszkiewicz Adam 1 3:1 (11:7, 6:11, 11:4, 11:5)
10 Schaniel Krzysztof - Ruszkiewicz Adam 1 3:0 (11:3, 11:5, 12:10)
11 Ruszkiewicz Adam - Desperak Zbigniew 1 3:1 (11:2, 7:11, 11:8, 12:10)
11 Ruszkiewicz Adam - Adamus Mariusz 1 1:3 (11:9, 6:11, 3:11, 6:11)
11 Ruszkiewicz Adam - Wnęk Andrzej 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
12 Wichowski Grzegorz - Ruszkiewicz Adam 1 3:0 (11-4, 11-5, 11-7)
12 Menżyk Zbigniew - Ruszkiewicz Adam 1 0:3 (5-11, 8-11, 9-11)
12 Wiciok Piotr - Ruszkiewicz Adam 1 3:1 (10-12, 11-8, 11-5, 11-5)
13 Ruszkiewicz Adam - Kostępski Robert 1 0:3 (9:11, 9:11, 10:12)
13 Ruszkiewicz Adam - Maraszkiewicz Ryszard 1 0:3 (5:11, 8:11, 8:11)
13 Ruszkiewicz Adam - Olszyna Zbigniew 1 3:1 (11:8, 3:11, 11:8, 11:8)
14 Szafarczyk Marek - Ruszkiewicz Adam 2 3:0 (11-5, 11-9, 11-5)
14 Żołądek Paweł - Ruszkiewicz Adam 2 3:1 (11-9, 9-11, 11-9, 11-8)
14 Bartuś Dawid - Ruszkiewicz Adam 1 3:1 (11-9, 13-11, 4-11, 11-8)
15 Pacia Bartłomiej - Ruszkiewicz Adam 1 3:0 (11:5, 11:7, 15:13)
15 Lamer Maciej - Ruszkiewicz Adam 1 3:1 (5:11,11:4 ,11:4, 11:9)
15 Sokołowski Janusz - Ruszkiewicz Adam 1 3:1 (9:11,11:9,11:6, 11:2)
16 Ruszkiewicz Adam - Knapik Mirosław 1 0:3 (3:11, 17:19, 10:12)
16 Ruszkiewicz Adam - Lebek Marian 1 0:3 (7:11, 4:11, 5:11)
16 Ruszkiewicz Adam - Woźniczka Marcin 1 2:3 (115, 7:11, 8:11, 11:6, 5:11)
17 Suchecki Wacław - Ruszkiewicz Adam 1 3:0 (11;9, 11;3, 11;8)
17 Jurowicz Grzegorz - Ruszkiewicz Adam 1 3:0 (11;3, 11;1, 11;9)
17 Mrozik Zbigniew - Ruszkiewicz Adam 1 3:2 (10;12, 12;14, 11;5, 11;7, 11;8)
18 Ruszkiewicz Adam - Rodek Zbigniew 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
18 Ruszkiewicz Adam - Katolik Mirosław 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:4, 12:10)
18 Ruszkiewicz Adam - Boryszko Piotr 1 0:3 (5:11, 7:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
10 Wójcik Rafał / Schaniel Krzysztof - Ruszkiewicz Adam / Noparlik Adam 1 3:1 (11:8, 11:4, 6:11, 12:10)
11 Noparlik Adam / Ruszkiewicz Adam - Gąsiorski Paweł / Desperak Zbigniew 1 2:3 (11:9, 3:11, 9:11,12:10, 8:11)
12 Wichowski Grzegorz / Menżyk Zbigniew - Tomecki Laurent / Ruszkiewicz Adam 1 3:0 (11-5, 11-5, 11-4)
14 Bartuś Dawid / Szafarczyk Marek - Ruszkiewicz Adam / Noparlik Adam 1 3:1 (11-5, 11-8, 11-13, 13-11)
15 Lamer Maciej / Sokołowski Janusz - Ruszkiewicz Adam / Noparlik Adam 1 3:2 (8:11, 11:5,12:10 ,7:11 ,11:1)
16 Noparlik Adam / Ruszkiewicz Adam - Lebek Marian / Knapik Mirosław 1 2:3 (11:7, 8:11, 11:6, 4:11, 5:11)
17 Jurowicz Grzegorz / Suchecki Wacław - Ruszkiewicz Adam / Noparlik Adam 1 3:0 (11;3, 11;4, 11;9)
18 Ruszkiewicz Adam / Wons Daniel - Boryszko Piotr / Katolik Mirosław 1 2:3 (11:6, 11:8, 6:11, 10:12, 8:11)
4 Boryszko Piotr / Kaczmarek Kamil - Noparlik Adam / Ruszkiewicz Adam 1 3:1 (6:11, 12:10, 11:6, 11:7)
6 Ruszkiewicz Adam / Noparlik Adam - Jurowicz Grzegorz / Suchecki Wacław 1 1:3 (11:3, 6:11, 9:11, 11:13)
7 Ruszkiewicz Adam / Noparlik Adam - Krupa Sebastian / Wójcik Rafał 1 1:3 (5:11, 5:11, 11:7, 7:11)
9 Ruszkiewicz Adam / Noparlik Adam - Bartuś Dawid / Szafarczyk Marek 1 0:3 (12:14, 6:11, 11:13)