Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Kroker
KTS VII Gliwice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2007
17
Występy
2
Zwycięstwa
15
Porażki
11.76%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Mikołów 10 20 87:13
2. LKS Naprzód Świbie 11 20 88:22
3. ULKS Pławniowice 10 15 58:42
4. LKS Strażak III Mikołów 11 10 56:54
5. ATS Ligota Łabędzka 9 7 34:56
6. UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze 11 6 43:67
7. KTS VII Gliwice 9 1 17:73
8. KTS VIII Gliwice 9 1 17:73

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kroker Krzysztof - Jaskulski Marcin 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:8)
1 Kroker Krzysztof - Borek Adam 1 0:3 (5:11, 10:12, 6:11)
2 Wojciechowski Edward - Kroker Krzysztof 2 3:2 (3:11, 10:12, 11:5, 11:9, 11:4,)
2 Rokita Piotr - Kroker Krzysztof 2 3:1 (11:9, 11:8, 5:11, 11:8,)
3 Szymański Henryk - Kroker Krzysztof 1 3:0 (11:7,13;11,11:7)
3 Wróbel Łukasz - Kroker Krzysztof 1 3:0 (14:12,11:6,12;10)
4 Kroker Krzysztof - Termin Roman 2 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
5 Kopyto Adam - Kroker Krzysztof 1 3:0 (11/8 11/7 11/5)
5 Kożuszek Piotr - Kroker Krzysztof 1 3:1 (11/7 11/9 6/11 11/8)
6 Kroker Krzysztof - Gatner Patryk 2 0:3 (5:11, 4:11, 10:12)
6 Kroker Krzysztof - Gazda Mateusz 2 0:3 (3:11, 10:12, 8:11)
7 Bacik Jerzy - Kroker Krzysztof 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:5)
7 Prusaczyk Jacek - Kroker Krzysztof 1 3:2 (12:14, 11:6, 12:10, 10:12, 11:8)
8 Burszka Michał - Kroker Krzysztof 1 3:0 (11-1, 11-6, 11-6)
8 Adamczyk Andrzej - Kroker Krzysztof 1 3:0 (11-3, 11-7, 11-5)
9 Gazda Mateusz - Kroker Krzysztof 2 1:3 (11-7, 9-11, 5-11, 7-11)
9 Gatner Patryk - Kroker Krzysztof 2 3:0 (11-8, 11-8, 11-3)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kroker Krzysztof / Bereska Łukasz - Jaskulski Marcin / Fornal Grzegorz 1 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
2 Ogońska Iwona / Knapik Adam - Kroker Krzysztof / Ura Marcel 1 2:3 (9:11, 11:5, 11:6, 8:11, 10:12,)
3 Szymański Łukasz / Pięta Leszek - Szulchan Julian / Kroker Krzysztof 2 2:3 (11:3,11:8,6:11,14:16,10:12)
4 Kroker Krzysztof / Szulchan Julian - Termin Roman / Burszka Michał 2 0:3 (3:11, 9:11, 8:11)
5 Kotyrba Mariusz / Waloszek Roman - Kroker Krzysztof / Szulchan Julian 2 3:2 (9/11 11/5 11/7 12/14 11/3)
6 Kroker Krzysztof / Kulczycki Antoni - Gazda Mateusz / Gatner Patryk 2 0:3 (12:14, 5:11, 9:11)
7 Bacik Jerzy / Pietek Sławomir - Szulchan Julian / Kroker Krzysztof 1 0:3 (7:11, 6:11, 10:12)
8 Adamczyk Andrzej / Burszka Michał - Kulczycki Antoni / Kroker Krzysztof 2 3:0 (11-5, 11-5, 11-6)
9 Gatner Patryk / Rząsa Adrian - Kroker Krzysztof / Szulchan Julian 1 3:0 (11-6, 11-6, 11-4)