Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Kopyto
LKS Naprzód Świbie
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1990
13
Występy
8
Zwycięstwa
5
Porażki
61.54%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Mikołów 10 20 87:13
2. LKS Naprzód Świbie 11 20 88:22
3. ULKS Pławniowice 10 15 58:42
4. LKS Strażak III Mikołów 11 10 56:54
5. ATS Ligota Łabędzka 9 7 34:56
6. UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze 11 6 43:67
7. KTS VII Gliwice 9 1 17:73
8. KTS VIII Gliwice 9 1 17:73

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kopyto Adam - Ptok Rafał 1 0:3 (5:11, 11:13, 5:11)
1 Kopyto Adam - Ogońska Iwona 1 2:3 (9:11, 11:7, 12:10, 6:11, 9:11)
2 Gazda Mateusz - Kopyto Adam 1 1:3 (14:12, 7:11, 7:11, 9:11)
2 Rząsa Adrian - Kopyto Adam 1 2:3 (5:11, 11:4, 11:6, 9:11, 7:11)
3 Kopyto Adam - Drozd Tymoteusz 2 3:0 (11:3, 11:8, 11:9)
4 Jaskulski Marcin - Kopyto Adam 2 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
5 Kopyto Adam - Kroker Krzysztof 1 3:0 (11/8 11/7 11/5)
6 Wróbel Łukasz - Kopyto Adam 1 3:2 (5:11,11:4,8:11,11:6,11:6)
6 Szymański Henryk - Kopyto Adam 1 2:3 (2;11,11:8,11:8,7:11,6:11)
7 Kopyto Adam - Termin Roman 1 3:0 (11:3, 12:10, 11:8)
7 Kopyto Adam - Burszka Michał 1 1:3 (11:9, 8:11, 10:12, 9:11)
11 Kopyto Adam - Kucharczyk Agata 1 3:1 (11:4, 11:7, 10:12, 11:5)
11 Kopyto Adam - Rząsa Adrian 1 2:3 (7:11, 6:11, 12:10, 11:8, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kopyto Adam / Szczurek Lucjan - Ogońska Iwona / Ptok Rafał 1 3:1 (12:14, 11:2, 11:9, 11:7)
2 Rząsa Adrian / Kucharczyk Agata - Klencz Piotr / Kopyto Adam 2 0:3 (6:11, 14:16, 4:11)
3 Kopyto Adam / Klencz Piotr - Bacik Jerzy / Drozd Tymoteusz 1 3:1 (9:11, 11:2, 11:8, 11:9)
4 Hibszer Marian / Stopka Łukasz - Kopyto Adam / Klencz Piotr 2 0:3 (2:11, 3:11, 4:11)
5 Kopyto Adam / Gdynia Marcin - Ura Sylwester / Machał Marcin 1 3:0 (11/4 11/7 11/8)
6 Arbaszewski Jakub / Lisok Paweł - Klencz Piotr / Kopyto Adam 2 0:3 (6:11,8:11,9:11)
7 Klencz Piotr / Kopyto Adam - Kapica Mirosław / Adamczyk Andrzej 2 1:3 (9:11, 5:11, 11:6, 12:14)