Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marek
Pojda
GKS Gwarek II Ornontowice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1963
25
Występy
11
Zwycięstwa
14
Porażki
44%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS Lider Piece 16 30 125:35
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 16 28 112:48
3. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 16 24 111:49
4. MUKS Czerwionka 16 18 84:76
5. GKS Gwarek II Ornontowice 16 15 87:73
6. KS TTT Tajfun Tychy 16 14 75:85
7. LKS Wilki II Wilcza 16 7 50:110
8. TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 16 5 34:126
9. STS II Żernica 16 3 42:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Budzyn Tadeusz - Pojda Marek 1 3:2 (11:5,11:7,7:11,8:11,11:8)
3 Królikowski Dariusz - Pojda Marek 1 2:3 (8:11,11:5,10:12,12:10,5:11)
4 Pojda Marek - Janosz Sebastian 2 1:3 (4:11, 11:7, 2:11, 4:11)
4 Pojda Marek - Nowak Dariusz 2 1:3 (5:11, 7:11, 11:4, 4:11)
7 Kubica Zbigniew - Pojda Marek 2 2:3 (12:10, 11:9, 9:11, 9:11, 8:11)
7 Sikora Robert - Pojda Marek 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11, )
8 Pojda Marek - Krawczyk Maciej 1 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
8 Pojda Marek - Czyż Dawid 1 0:3 (8:11, 9:11, 9:11)
9 Gołyś Dariusz - Pojda Marek 2 3:0 (11-9, 11-9, 15-13)
9 Biskup Piotr - Pojda Marek 2 3:0 (12-10, 11-7, 11-3)
10 Sorek Tomasz - Pojda Marek 2 3:1 (6:11, 11:5, 11:7, 12:10)
10 Kowol Andrzej - Pojda Marek 2 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
11 Pojda Marek - Budzyn Tadeusz 2 2:3 (11:9, 9:11, 12:10, 9:11, 6:11)
12 Falkus Paweł - Pojda Marek 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:4)
12 Goldyka Marcin - Pojda Marek 2 2:3 (11:9, 11:7, 12:14, 7:11, 7:11)
13 Dębiński Andrzej - Pojda Marek 2 3:0 (11:3, 11:3, 11:6)
13 Waduła Bartosz - Pojda Marek 2 0:3 (6:11, 2:11, 8:11)
14 Pojda Marek - Grzenik Rafał 2 1:3 (12:10, 10:12, 7:11, 7:11)
14 Pojda Marek - Piecowski Szymon 2 3:2 (11:8, 11:8, 5:11, 8:11, 14:12)
16 Nowara Kamil - Pojda Marek 2 3:0 (11:8, 13:11, 11:8)
16 Gągola Mirosław - Pojda Marek 2 0:3 (6:11, 3:11, 5:11)
15 Pojda Marek - Kubica Zbigniew 2 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:7)
15 Pojda Marek - Głombica Sebastian 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
17 Pojda Marek - Wymysło Roman 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
17 Pojda Marek - Gołyś Dariusz 2 2:3 (15:17, 11:7, 7:11, 11:7, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Wendlocha Janusz / Budzyn Tadeusz - Piwko Adam / Pojda Marek 2 3:0 (11:3,11:7,11:5)
4 Piwko Adam / Pojda Marek - Kowol Andrzej / Podsiadły Andrzej 1 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 5:11)
7 Kubica Zbigniew / Kubica Edward - Bachul Tomasz / Pojda Marek 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:6, )
8 Bachul Tomasz / Pojda Marek - Czyż Dawid / Krawczyk Maciej 1 3:1 (11:8, 11:3, 4:11, 12:10)
9 Gołyś Dariusz / Drozdowski Marcin - Pojda Marek / Piwko Adam 2 2:3 (11-13, 11-4, 6-11, 11-8, 9-11)
10 Kret Henryk / Sorek Tomasz - Piwko Adam / Pojda Marek 2 2:3 (12:10, 5:11, 9:11, 11:9, 8:11)
11 Pojda Marek / Piwko Adam - Stokłosa Przemysław / Królikowski Dariusz 2 1:3 (11:6, 8:11, 7:11, 12:14)
12 Falkus Paweł / Goldyka Marcin - Pojda Marek / Piwko Adam 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:3)
13 Grab Krzysztof / Mysz Paweł - Piwko Adam / Pojda Marek 1 3:0 (12:10. 11:5, 11:3)
14 Piwko Adam / Pojda Marek - Grzenik Rafał / Knesz Krzysztof 1 0:3 (1:11, 3:11, 5:11)
15 Piwko Adam / Pojda Marek - Wrzód Jerzy / Kijewski Bogusław 1 3:1 (11:5, 6:11, 13:11, 12:10)
16 Wojciechowski Krzysztof / Gągola Mirosław - Pojda Marek / Piwko Adam 2 0:3 (9:11, 10:12, 6:11)
17 Piwko Adam / Pojda Marek - Biskup Piotr / Wymysło Roman 1 2:3 (11:5, 5:11, 11:7, 7:11, 5:11)