Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Piwko
GKS Gwarek II Ornontowice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1969
28
Występy
13
Zwycięstwa
15
Porażki
46.43%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS Lider Piece 16 30 125:35
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 16 28 112:48
3. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 16 24 111:49
4. MUKS Czerwionka 16 18 84:76
5. GKS Gwarek II Ornontowice 16 15 87:73
6. KS TTT Tajfun Tychy 16 14 75:85
7. LKS Wilki II Wilcza 16 7 50:110
8. TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 16 5 34:126
9. STS II Żernica 16 3 42:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piwko Adam - Micał Jakub 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:4)
1 Piwko Adam - Nowara Kamil 1 2:3 (11:4, 11:4, 7:11, 8:11, 6:11)
3 Wendlocha Janusz - Piwko Adam 2 2:3 (9:11,11:8,11:6,5:11,9:11)
3 Stokłosa Przemysław - Piwko Adam 2 3:2 (6:11,11:7,10:12,11:4,11:5)
4 Piwko Adam - Podsiadły Andrzej 1 2:3 (12:10, 4:11, 5:11, 11:9, 5:11)
4 Piwko Adam - Kowol Andrzej 1 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
5 Golda Marcin - Piwko Adam 2 3:1 (11:5,11:2,8:11,11:4)
5 Gaszka Dariusz - Piwko Adam 2 2:3 (9:11,11:8,11:7,9:11,7:11)
6 Piwko Adam - Mysz Paweł 1 0:3 (9:11, 4:11, 8:11)
6 Piwko Adam - Depta Bronisław 1 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)
9 Biskup Piotr - Piwko Adam 2 3:0 (11-9, 11-2, 17-15)
9 Gołyś Dariusz - Piwko Adam 2 1:3 (3-11, 11-8, 2-11, 10-12)
10 Kowol Andrzej - Piwko Adam 2 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:8)
10 Sorek Tomasz - Piwko Adam 2 1:3 (3:11, 11:7, 9:11, 6:11)
11 Piwko Adam - Stokłosa Przemysław 1 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 9:11)
11 Piwko Adam - Królikowski Dariusz 1 3:2 (11:4, 11:3, 10:12, 10:12, 11:7)
12 Goldyka Marcin - Piwko Adam 2 3:2 (14:16, 6:11, 11:2, 11:9, 12:10)
12 Falkus Paweł - Piwko Adam 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:6)
13 Grab Krzysztof - Piwko Adam 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
13 Kubin Dariusz - Piwko Adam 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
14 Piwko Adam - Ogon Mariusz 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:5)
14 Piwko Adam - Knesz Krzysztof 1 0:3 (9:11, 11:13, 7:11)
16 Wojciechowski Krzysztof - Piwko Adam 1 0:3 (5:11, 8:11, 2:11)
16 Gładysz Marek - Piwko Adam 1 1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 12:14)
15 Piwko Adam - Wrzód Jerzy 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:9)
15 Piwko Adam - Kijewski Bogusław 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:4)
17 Piwko Adam - Drozdowski Marcin 1 3:1 (11:5, 9:11, 12:10, 11:3)
17 Piwko Adam - Biskup Piotr 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bilgoń Tadeusz / Piwko Adam - Zajonc Michał / Micał Jakub 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:5)
10 Kret Henryk / Sorek Tomasz - Piwko Adam / Pojda Marek 2 2:3 (12:10, 5:11, 9:11, 11:9, 8:11)
11 Pojda Marek / Piwko Adam - Stokłosa Przemysław / Królikowski Dariusz 2 1:3 (11:6, 8:11, 7:11, 12:14)
12 Falkus Paweł / Goldyka Marcin - Pojda Marek / Piwko Adam 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:3)
13 Grab Krzysztof / Mysz Paweł - Piwko Adam / Pojda Marek 1 3:0 (12:10. 11:5, 11:3)
14 Piwko Adam / Pojda Marek - Grzenik Rafał / Knesz Krzysztof 1 0:3 (1:11, 3:11, 5:11)
15 Piwko Adam / Pojda Marek - Wrzód Jerzy / Kijewski Bogusław 1 3:1 (11:5, 6:11, 13:11, 12:10)
16 Wojciechowski Krzysztof / Gągola Mirosław - Pojda Marek / Piwko Adam 2 0:3 (9:11, 10:12, 6:11)
17 Piwko Adam / Pojda Marek - Biskup Piotr / Wymysło Roman 1 2:3 (11:5, 5:11, 11:7, 7:11, 5:11)
3 Wendlocha Janusz / Budzyn Tadeusz - Piwko Adam / Pojda Marek 2 3:0 (11:3,11:7,11:5)
4 Piwko Adam / Pojda Marek - Kowol Andrzej / Podsiadły Andrzej 1 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 5:11)
5 Piecowski Szymon / Ogon Mariusz - Piwko Adam / Bachul Tomasz 2 3:0 (11:7,11:9,11:8)
6 Piwko Adam / Bachul Tomasz - Grab Krzysztof / Dębiński Andrzej 1 1:3 (6:11, 3:11, 11:9, 3:11)
9 Gołyś Dariusz / Drozdowski Marcin - Pojda Marek / Piwko Adam 2 2:3 (11-13, 11-4, 6-11, 11-8, 9-11)