Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bolesław
Maszka
GKS Gwarek II Ornontowice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1977
32
Występy
18
Zwycięstwa
14
Porażki
56.25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS Lider Piece 16 30 125:35
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 16 28 112:48
3. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 16 24 111:49
4. MUKS Czerwionka 16 18 84:76
5. GKS Gwarek II Ornontowice 16 15 87:73
6. KS TTT Tajfun Tychy 16 14 75:85
7. LKS Wilki II Wilcza 16 7 50:110
8. TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 16 5 34:126
9. STS II Żernica 16 3 42:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Maszka Bolesław - Dyrszka Rajnard 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:5)
1 Maszka Bolesław - Gągola Mirosław 2 3:2 (11:9, 8:11, 9:11, 11:4, 11:8)
3 Stokłosa Przemysław - Maszka Bolesław 2 3:1 (12:10,11:8,5:11,11:5)
3 Wendlocha Janusz - Maszka Bolesław 2 3:2 (14:12,11:6,13:15,7:11,11:9)
4 Maszka Bolesław - Nowak Dariusz 2 0:3 (7:11, 8:11, 9:11)
4 Maszka Bolesław - Janosz Sebastian 2 3:1 (11:5, 11:4, 9:11, 11:9)
5 Piecowski Szymon - Maszka Bolesław 1 2:3 (11:4,9:11,11:8,6:11,6:11)
5 Grzenik Rafał - Maszka Bolesław 1 3:0 (13:11,11:9,11:7)
6 Maszka Bolesław - Depta Bronisław 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:6)
6 Maszka Bolesław - Mysz Paweł 1 0:3 (9:11, 5:11, 3:11)
7 Sikora Robert - Maszka Bolesław 2 1:3 (11:7, 4:11, 6:11, 3:11, )
7 Kubica Zbigniew - Maszka Bolesław 2 0:3 (7:11, 7:11, 8:11, )
8 Maszka Bolesław - Falkus Paweł 2 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
8 Maszka Bolesław - Goldyka Marcin 2 1:3 (8:11, 12:10, 8:11, 6:11)
9 Lubera Marek - Maszka Bolesław 1 2:3 (11-7, 4-11, 12-10, 13-15, 5-11)
9 Drozdowski Marcin - Maszka Bolesław 1 2:3 (4-11, 11-8, 10-12, 12-10, 5-11)
10 Podsiadły Andrzej - Maszka Bolesław 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:8)
10 Kret Henryk - Maszka Bolesław 1 0:3 (8:11, 8:11, 6:11)
11 Maszka Bolesław - Wendlocha Janusz 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
11 Maszka Bolesław - Budzyn Tadeusz 2 1:3 (7:11, 6:11, 13:11, 9:11)
12 Krawczyk Maciej - Maszka Bolesław 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:6)
12 Klama Marcin - Maszka Bolesław 1 3:0 (11:6, 16:14, 11:5)
13 Kubin Dariusz - Maszka Bolesław 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:6)
13 Grab Krzysztof - Maszka Bolesław 1 2:3 (6:11, 11:8, 11:1, 7:11, 11:13)
14 Maszka Bolesław - Knesz Krzysztof 1 0:3 (6:11, 9:11, 6:11)
14 Maszka Bolesław - Gaszka Dariusz 1 2:3 (13:11, 11:8, 15:17, 11:13, 6:11)
16 Gładysz Marek - Maszka Bolesław 1 1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 7:11)
16 Zajonc Michał - Maszka Bolesław 1 0:3 (1:11, 5:11, 7:11)
15 Maszka Bolesław - Kubica Edward 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
15 Maszka Bolesław - Wrzód Jerzy 1 3:1 (11:9, 13:11, 8:11, 11:7)
17 Maszka Bolesław - Gołyś Dariusz 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:6)
17 Maszka Bolesław - Wymysło Roman 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kania Grzegorz / Maszka Bolesław - Gągola Mirosław / Nowara Kamil 1 3:0 (11:3, 11:9, 12:10)
10 Podsiadły Andrzej / Kowol Andrzej - Kania Grzegorz / Maszka Bolesław 1 2:3 (6:11, 11:8, 6:11, 11:9, 9:11)
11 Kania Grzegorz / Maszka Bolesław - Budzyn Tadeusz / Wendlocha Janusz 1 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:7)
12 Krawczyk Maciej / Klama Marcin - Maszka Bolesław / Kania Grzegorz 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
13 Kubin Dariusz / Dębiński Andrzej - Kania Grzegorz / Maszka Bolesław 2 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
14 Kania Grzegorz / Maszka Bolesław - Piecowski Szymon / Ogon Mariusz 2 0:3 (10:12, 5:11, 8:11)
15 Kania Grzegorz / Maszka Bolesław - Kubica Edward / Kubica Zbigniew 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:6)
16 Gładysz Marek / Nowara Kamil - Maszka Bolesław / Kania Grzegorz 1 0:3 (3:11, 12:14, 2:11)
17 Maszka Bolesław / Kania Grzegorz - Drozdowski Marcin / Gołyś Dariusz 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:7)
3 Stokłosa Przemysław / Znyk Kacper - Kania Grzegorz / Maszka Bolesław 1 0:3 (7:11,6:11,7:11)
4 Maszka Bolesław / Kania Grzegorz - Janosz Sebastian / Nowak Dariusz 2 3:1 (11:9, 7:11, 11:6, 11:3)
5 Grzenik Rafał / Golda Marcin - Maszka Bolesław / Kania Grzegorz 1 3:0 (14:12,11:8,11:4)
6 Maszka Bolesław / Kania Grzegorz - Depta Bronisław / Mysz Paweł 2 3:2 (10:12, 11:3, 11:9, 7:11, 11:8)
7 Wrzód Jerzy / Sikora Robert - Maszka Bolesław / Kania Grzegorz 1 1:3 (10:12, 9:11, 11:4, 5:11, )
8 Kania Grzegorz / Maszka Bolesław - Goldyka Marcin / Falkus Paweł 2 1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 12:14)
9 Biskup Piotr / Lubera Marek - Maszka Bolesław / Kania Grzegorz 1 1:3 (11-9, 8-11, 8-11, 6-11)