Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marcin
Goldyka
KS Ogniwo II Rogoźna Żory
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1983
21
Występy
16
Zwycięstwa
5
Porażki
76.19%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS Lider Piece 16 30 125:35
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 16 28 112:48
3. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 16 24 111:49
4. MUKS Czerwionka 16 18 84:76
5. GKS Gwarek II Ornontowice 16 15 87:73
6. KS TTT Tajfun Tychy 16 14 75:85
7. LKS Wilki II Wilcza 16 7 50:110
8. TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 16 5 34:126
9. STS II Żernica 16 3 42:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowak Dariusz - Goldyka Marcin 2 1:3 (3:11, 9:11, 14:12, 8:11)
1 Sorek Tomasz - Goldyka Marcin 2 1:3 (11:3, 3:11, 8:11, 5:11)
2 Goldyka Marcin - Ogon Mariusz 2 0:3 (11:13, 3:11, 3:11)
2 Goldyka Marcin - Piecowski Szymon 2 3:2 (9:11, 11:8, 8:11, 11:9, 11:6)
3 Mysz Paweł - Goldyka Marcin 2 3:2 (11;6, 12:10, 10:12, 6:11, 11:6)
4 Goldyka Marcin - Kubica Edward 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
4 Goldyka Marcin - Głombica Sebastian 2 3:1 (11:7, 10:12, 11;8, 11:9)
6 Gołyś Dariusz - Goldyka Marcin 1 0:3 (7/11, 5/11, 8/11)
6 Drozdowski Marcin - Goldyka Marcin 1 1:3 (6/11, 11/9, 13/15, 9/11)
7 Goldyka Marcin - Zajonc Michał 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
7 Goldyka Marcin - Gągola Mirosław 1 3:0 (11:5, 11:9, 17:15)
8 Kania Grzegorz - Goldyka Marcin 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:4)
8 Maszka Bolesław - Goldyka Marcin 2 1:3 (8:11, 12:10, 8:11, 6:11)
9 Goldyka Marcin - Wendlocha Janusz 2 3:0 (13:11, 11:7, 11:9)
9 Goldyka Marcin - Budzyn Tadeusz 2 3:1 (11:6, 3:11, 11:5, 11:7)
12 Goldyka Marcin - Piwko Adam 2 3:2 (14:16, 6:11, 11:2, 11:9, 12:10)
12 Goldyka Marcin - Pojda Marek 2 2:3 (11:9, 11:7, 12:14, 7:11, 7:11)
11 Goldyka Marcin - Biskup Piotr 2 2:3 (11:8, 11:6, 9:11, 3:11, 5:11)
13 Goldyka Marcin - Janosz Sebastian 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:6)
18 Głombica Sebastian - Goldyka Marcin 1 1:3 (12:10, 5:11, 7:11, 7:11)
18 Kubica Zbigniew - Goldyka Marcin 1 2:3 (7:11, 6:11, 11:8, 15:13, 4:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Podsiadły Andrzej / Kowol Andrzej - Krawczyk Maciej / Goldyka Marcin 1 3:0 (11:9, 16:14, 11:3)
11 Falkus Paweł / Goldyka Marcin - Wymysło Roman / Wymysło Janusz 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:3)
12 Falkus Paweł / Goldyka Marcin - Pojda Marek / Piwko Adam 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:3)
13 Falkus Paweł / Goldyka Marcin - Nowak Dariusz / Janosz Sebastian 2 3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 11:6)
18 Kubica Zbigniew / Kubica Edward - Goldyka Marcin / Falkus Paweł 1 0:3 (5:11, 5:11, 7:11)
2 Czyż Dawid / Goldyka Marcin - Gaszka Dariusz / Piecowski Szymon 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
4 Goldyka Marcin / Falkus Paweł - Sikora Robert / Kubica Edward 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:6)
6 Wymysło Roman / Gołyś Dariusz - Goldyka Marcin / Falkus Paweł 2 0:3 (3/11, 3/11, 8/11)
7 Falkus Paweł / Goldyka Marcin - Zajonc Michał / Micał Jakub 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:1)
8 Kania Grzegorz / Maszka Bolesław - Goldyka Marcin / Falkus Paweł 2 1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 12:14)
9 Falkus Paweł / Goldyka Marcin - Budzyn Tadeusz / Szatny Łukasz 2 3:0 (11:2, 11:8, 13:11)