Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Edward
Kubica
TKKF Relaks II Wodzisław Śląski
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1969
30
Występy
8
Zwycięstwa
22
Porażki
26.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS Lider Piece 16 30 125:35
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 16 28 112:48
3. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 16 24 111:49
4. MUKS Czerwionka 16 18 84:76
5. GKS Gwarek II Ornontowice 16 15 87:73
6. KS TTT Tajfun Tychy 16 14 75:85
7. LKS Wilki II Wilcza 16 7 50:110
8. TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 16 5 34:126
9. STS II Żernica 16 3 42:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gaszka Dariusz - Kubica Edward 1 2:3 (3:11,12:10,11:8,4:11,8:11)
1 Grzenik Rafał - Kubica Edward 1 3:0 (11:4,11:4,11:7)
2 Kubica Edward - Mysz Paweł 1 0:3 (7:11, 3:11, 6:11, )
2 Kubica Edward - Grab Krzysztof 1 0:3 (3:11, 9:11, 6:11, )
4 Goldyka Marcin - Kubica Edward 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
4 Falkus Paweł - Kubica Edward 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:9)
5 Kubica Edward - Drozdowski Marcin 2 1:3 (11:5, 8:11, 4:11, 13:15)
5 Kubica Edward - Gołyś Dariusz 2 3:0 (12:10, 11:9, 11:5)
6 Gągola Mirosław - Kubica Edward 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:7)
6 Dubec Paweł - Kubica Edward 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:5)
7 Kubica Edward - Bachul Tomasz 1 0:3 (3:11, 6:11, 7:11, )
8 Królikowski Dariusz - Kubica Edward 2 2:3 (11:8,8:11,11:7,9:11,10:12)
8 Budzyn Tadeusz - Kubica Edward 2 3:2 (11:9,4:11,11:7,11:13,11:9)
9 Kubica Edward - Braksator Andrzej 2 2:3 (6:11, 11:13, 11:4, 11:6, 9:11)
9 Kubica Edward - Kret Henryk 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:3)
10 Grab Krzysztof - Kubica Edward 1 3:0 (11:7, 11:6, 12:10)
10 Mysz Paweł - Kubica Edward 1 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:6)
11 Kubica Edward - Knesz Dariusz 1 0:3 (3:11, 3/11, 5:11)
11 Kubica Edward - Piecowski Szymon 1 0:3 (11:13, 7:11, 7:11)
13 Kubica Edward - Nowara Kamil 1 1:3 (3;11, 11:4, 8:11, 8:11,)
13 Kubica Edward - Wojciechowski Krzysztof 1 3:0 (11:9,11:3, 11:8)
14 Gołyś Dariusz - Kubica Edward 1 0:3 (8-11, 6-11, 10-12, )
14 Biskup Piotr - Kubica Edward 1 3:2 (3-11, 10-12, 11-7, 11-7, 13-11)
16 Szafraniec Marek - Kubica Edward 2 1:3 (13/11;4/11;10/12;6/11)
16 Filak Dariusz - Kubica Edward 2 3:1 (11/7;6/11;11/6;11/5)
15 Maszka Bolesław - Kubica Edward 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
17 Kubica Edward - Budzyn Tadeusz 1 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 2:11)
17 Kubica Edward - Znyk Kacper 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
18 Kubica Edward - Klama Marcin 2 1:3 (8:11, 11:13, 11:7, 7:11)
18 Kubica Edward - Falkus Paweł 2 0:3 (4:11, 7:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Grzenik Rafał / Ogon Mariusz - Wrzód Jerzy / Kubica Edward 1 3:0 (11:9,11:5,11:3)
2 Sikora Robert / Kubica Edward - Mysz Paweł / Grab Krzysztof 1 0:3 (9:11, 3:11, 4:11,)
4 Goldyka Marcin / Falkus Paweł - Sikora Robert / Kubica Edward 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:6)
5 Kubica Edward / Kubica Zbigniew - Drozdowski Marcin / Gołyś Dariusz 2 3:2 (9:11, 7:11, 11:3, 13:11, 11:8)
6 Wojciechowski Krzysztof / Gągola Mirosław - Kubica Zbigniew / Kubica Edward 2 1:3 (11:9, 9:11, 10:12, 7:11)
7 Kubica Zbigniew / Kubica Edward - Bachul Tomasz / Pojda Marek 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:6, )
8 Wendlocha Janusz / Królikowski Dariusz - Kubica Zbigniew / Kubica Edward 2 3:1 (11:7,11:8,7:11,11:6)
9 Kubica Zbigniew / Kubica Edward - Braksator Andrzej / Kret Henryk 2 0:3 (8:11, 10:12, 8:11)
10 Dębiński Andrzej / Grab Krzysztof - Kubica Edward / Kubica Zbigniew 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:3)
11 Kubica Zbigniew / Kubica Edward - Piecowski Szymon / Knesz Dariusz 1 1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 6:11)
13 Kubica Zbigniew / Kubica Edward - Gładysz Marek / Nowara Kamil 1 0:3 (6:11, 8:11, 3:11)
14 Biskup Piotr / Pietrzak Bogumił - Kubica Edward / Kubica Zbigniew 1 3:1 (11-8, 11-6, 9-11, 11-7, )
15 Kania Grzegorz / Maszka Bolesław - Kubica Edward / Kubica Zbigniew 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:6)
16 Filak Dariusz / Szafraniec Marek - Wrzód Jerzy / Kubica Edward 2 3:2 (6/11;11/7;11/5;9/11;11/9)
17 Kubica Zbigniew / Kubica Edward - Królikowski Dariusz / Budzyn Tadeusz 1 3:1 (11:8, 11:5, 4:11, 11:7)
18 Kubica Zbigniew / Kubica Edward - Goldyka Marcin / Falkus Paweł 1 0:3 (5:11, 5:11, 7:11)