Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Zbigniew
Kubica
TKKF Relaks II Wodzisław Śląski
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1967
31
Występy
4
Zwycięstwa
27
Porażki
12.9%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS Lider Piece 16 30 125:35
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 16 28 112:48
3. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 16 24 111:49
4. MUKS Czerwionka 16 18 84:76
5. GKS Gwarek II Ornontowice 16 15 87:73
6. KS TTT Tajfun Tychy 16 14 75:85
7. LKS Wilki II Wilcza 16 7 50:110
8. TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 16 5 34:126
9. STS II Żernica 16 3 42:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ogon Mariusz - Kubica Zbigniew 2 3:0 (11:3,11:3,11:3)
1 Piecowski Szymon - Kubica Zbigniew 2 3:0 (11:5,11:5,11:7)
2 Kubica Zbigniew - Dębiński Andrzej 2 0:3 (3:11, 7:11, 2:11)
2 Kubica Zbigniew - Kubin Dariusz 2 0:3 (11:13, 6:11, 9:11, )
4 Krawczyk Maciej - Kubica Zbigniew 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:9)
4 Czyż Dawid - Kubica Zbigniew 1 3:0 (18:16, 11:7, 11:8)
5 Kubica Zbigniew - Gołyś Dariusz 2 3:2 (9:11, 11:9, 11:8, 6:11, 11:4)
6 Dubec Paweł - Kubica Zbigniew 2 2:3 (9:11, 11:7, 12:10, 6:11, 9:11)
6 Gągola Mirosław - Kubica Zbigniew 2 3:0 (13:11, 11:7, 12:10)
7 Kubica Zbigniew - Pojda Marek 2 2:3 (12:10, 11:9, 9:11, 9:11, 8:11)
7 Kubica Zbigniew - Maszka Bolesław 2 0:3 (7:11, 7:11, 8:11, )
8 Budzyn Tadeusz - Kubica Zbigniew 2 3:0 (11:9,11:5,11:8)
8 Kołodziejak Piotr - Kubica Zbigniew 2 1:3 (5:11,6:11,11:9,3:11)
9 Kubica Zbigniew - Kret Henryk 2 0:3 (10:12, 9:11, 6:11)
9 Kubica Zbigniew - Braksator Andrzej 2 2:3 (11:6, 6:11, 11:9, 3:11, 7:11)
10 Dębiński Andrzej - Kubica Zbigniew 2 3:0 (11:3, 11:2, 11:1)
10 Kubin Dariusz - Kubica Zbigniew 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:8)
11 Kubica Zbigniew - Piecowski Szymon 1 0:3 (7:11, 3:11, 4:11)
11 Kubica Zbigniew - Knesz Dariusz 1 0:3 (4:11, 6:11, 5:11)
13 Kubica Zbigniew - Wojciechowski Krzysztof 1 3:1 (11:4, 11:2, 8:11, 11:5,)
13 Kubica Zbigniew - Nowara Kamil 1 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
14 Drozdowski Marcin - Kubica Zbigniew 2 3:2 (11-2, 11-7, 9-11, 7-11, 11-7)
14 Pietrzak Bogumił - Kubica Zbigniew 2 3:0 (11-4, 11-5, 11-8, )
16 Nowak Dariusz - Kubica Zbigniew 1 3:0 (11/7;11/5;11/8)
16 Podsiadły Andrzej - Kubica Zbigniew 1 3:0 (11/3;11/5;11/7)
15 Pojda Marek - Kubica Zbigniew 2 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:7)
15 Kania Grzegorz - Kubica Zbigniew 2 3:0 (11:5, 12:10, 11:5)
17 Kubica Zbigniew - Znyk Kacper 1 2:3 (11:6, 10:12, 8:11, 11:6, 6:11)
17 Kubica Zbigniew - Budzyn Tadeusz 1 0:3 (5:11, 11:13, 1:11)
18 Kubica Zbigniew - Krawczyk Maciej 1 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)
18 Kubica Zbigniew - Goldyka Marcin 1 2:3 (7:11, 6:11, 11:8, 15:13, 4:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piecowski Szymon / Gaszka Dariusz - Kubica Zbigniew / Głombica Sebastian 2 2:3 (11:8,14:12,7:11,9:11,9:11)
2 Kubica Zbigniew / Głombica Sebastian - Dębiński Andrzej / Kubin Dariusz 2 0:3 (6:11, 5:11, 7:11,)
4 Krawczyk Maciej / Czyż Dawid - Kubica Zbigniew / Kijewski Bogusław 1 3:1 (11:8, 4:11, 11:7, 11:8)
5 Kubica Edward / Kubica Zbigniew - Drozdowski Marcin / Gołyś Dariusz 2 3:2 (9:11, 7:11, 11:3, 13:11, 11:8)
6 Wojciechowski Krzysztof / Gągola Mirosław - Kubica Zbigniew / Kubica Edward 2 1:3 (11:9, 9:11, 10:12, 7:11)
7 Kubica Zbigniew / Kubica Edward - Bachul Tomasz / Pojda Marek 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:6, )
8 Wendlocha Janusz / Królikowski Dariusz - Kubica Zbigniew / Kubica Edward 2 3:1 (11:7,11:8,7:11,11:6)
9 Kubica Zbigniew / Kubica Edward - Braksator Andrzej / Kret Henryk 2 0:3 (8:11, 10:12, 8:11)
10 Dębiński Andrzej / Grab Krzysztof - Kubica Edward / Kubica Zbigniew 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:3)
11 Kubica Zbigniew / Kubica Edward - Piecowski Szymon / Knesz Dariusz 1 1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 6:11)
13 Kubica Zbigniew / Kubica Edward - Gładysz Marek / Nowara Kamil 1 0:3 (6:11, 8:11, 3:11)
14 Biskup Piotr / Pietrzak Bogumił - Kubica Edward / Kubica Zbigniew 1 3:1 (11-8, 11-6, 9-11, 11-7, )
15 Kania Grzegorz / Maszka Bolesław - Kubica Edward / Kubica Zbigniew 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:6)
16 Podsiadły Andrzej / Nowak Dariusz - Kubica Zbigniew / Kijewski Bogusław 1 3:0 (15/13;11/6;11/2)
17 Kubica Zbigniew / Kubica Edward - Królikowski Dariusz / Budzyn Tadeusz 1 3:1 (11:8, 11:5, 4:11, 11:7)
18 Kubica Zbigniew / Kubica Edward - Goldyka Marcin / Falkus Paweł 1 0:3 (5:11, 5:11, 7:11)