Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bogusław
Kijewski
TKKF Relaks II Wodzisław Śląski
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1963
14
Występy
0
Zwycięstwa
14
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS Lider Piece 16 30 125:35
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 16 28 112:48
3. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 16 24 111:49
4. MUKS Czerwionka 16 18 84:76
5. GKS Gwarek II Ornontowice 16 15 87:73
6. KS TTT Tajfun Tychy 16 14 75:85
7. LKS Wilki II Wilcza 16 7 50:110
8. TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 16 5 34:126
9. STS II Żernica 16 3 42:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kijewski Bogusław - Mysz Paweł 1 0:3 (4:11, 2:11, 3:11)
4 Czyż Dawid - Kijewski Bogusław 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:8)
4 Krawczyk Maciej - Kijewski Bogusław 1 3:1 (10:12, 11:5, 11:9, 11:8)
5 Kijewski Bogusław - Biskup Piotr 1 1:3 (5:11, 14:12, 5:11, 3:11)
7 Kijewski Bogusław - Bachul Tomasz 1 0:3 (10:12, 6:11, 6:11, )
8 Stokłosa Przemysław - Kijewski Bogusław 1 3:0 (11:6,11:8,11:9)
8 Wendlocha Janusz - Kijewski Bogusław 1 3:0 (11:7,11:5,11:4)
9 Kijewski Bogusław - Podsiadły Andrzej 1 0:3 (4:11, 8:11, 8:11)
9 Kijewski Bogusław - Nowak Dariusz 1 0:3 (8:11, 4:11, 6:11)
10 Mysz Paweł - Kijewski Bogusław 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:2)
11 Kijewski Bogusław - Grzenik Rafał 2 0:3 (4:11, 1:11, 5:11)
11 Kijewski Bogusław - Ogon Mariusz 2 0:3 (3:11, 7:11, 7:11)
13 Kijewski Bogusław - Gładysz Marek 2 0:3 (10:12, 9:11, 8:11)
15 Piwko Adam - Kijewski Bogusław 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Krawczyk Maciej / Czyż Dawid - Kubica Zbigniew / Kijewski Bogusław 1 3:1 (11:8, 4:11, 11:7, 11:8)
8 Stokłosa Przemysław / Znyk Kacper - Kijewski Bogusław / Głombica Sebastian 1 3:1 (11:6,9:11,11:3,11:9)
9 Głombica Sebastian / Kijewski Bogusław - Nowak Dariusz / Podsiadły Andrzej 1 0:3 (5:11, 9:11, 3:11)
10 Kubin Dariusz / Waduła Bartosz - Wrzód Jerzy / Kijewski Bogusław 1 2:3 (11:9, 11:6, 12:14, 4:11, 10:12)
11 Głombica Sebastian / Kijewski Bogusław - Ogon Mariusz / Grzenik Rafał 2 0:3 (9:11, 7:11, 6:11)
13 Wrzód Jerzy / Kijewski Bogusław - Gągola Mirosław / Wojciechowski Krzysztof 2 3:0 (11:3, 11:8,11:8,)
14 Wymysło Roman / Gołyś Dariusz - Wrzód Jerzy / Kijewski Bogusław 2 0:3 (6-11, 6-11, 7-11, )
15 Piwko Adam / Pojda Marek - Wrzód Jerzy / Kijewski Bogusław 1 3:1 (11:5, 6:11, 13:11, 12:10)
16 Podsiadły Andrzej / Nowak Dariusz - Kubica Zbigniew / Kijewski Bogusław 1 3:0 (15/13;11/6;11/2)
17 Wrzód Jerzy / Kijewski Bogusław - Stokłosa Przemysław / Znyk Kacper 2 3:1 (9:11, 11:6, 11:5, 11:7)
18 Wrzód Jerzy / Kijewski Bogusław - Klama Marcin / Krawczyk Maciej 2 2:3 (13:15, 11:8, 11:6, 7:11, 7:11)