Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Paweł
Płowucha
LUKS II Węgierska Górka
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1996
21
Występy
7
Zwycięstwa
14
Porażki
33.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS III Pszczyna 13 26 117:13
2. TRS Siła Ustroń 13 24 110:20
3. Fundacja Talent II Cieszyn 13 20 85:45
4. TKKF Gronicek I Jeleśnia 13 18 85:45
5. PKS Olimpijczyk Gilowice 13 17 89:41
6. LUKS II Węgierska Górka 13 9 44:86
7. IS Wiślańska Jedynka Wisła 13 7 45:85
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 44:86
9. TKKF Gronicek II Jeleśnia 13 2 24:106
10. LKS Lesznianka III Leszna Górna 13 0 7:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Legierski Marek - Płowucha Paweł 1 3:0 (11:7, 11:9,11:7)
1 Wrzeciono Andrzej - Płowucha Paweł 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:5)
2 Płowucha Paweł - Kolonko Piotr 1 0:3 (8:11,12:14,4:11)
2 Płowucha Paweł - Ormaniec Rafał 1 0:3 (6:11,6:11,8:11)
3 Białoń Artur - Płowucha Paweł 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
3 Krutak Michał - Płowucha Paweł 1 3:1 (11;7, 13:11, 6:11, 11:7)
4 Płowucha Paweł - Stec Wacław 2 0:3 (10:12, 6:11, 7:11)
4 Płowucha Paweł - Duraj Mariusz 2 0:3 (6:11, 5:11, 6:11)
5 Wiecheć Klaudiusz - Płowucha Paweł 2 0:3 (9:11,9:11,9:11)
5 Kalisz Robert - Płowucha Paweł 2 3:1 (11:7,11:7,5:11,11:5)
6 Płowucha Paweł - Sanetra Andrzej 1 1:3 (5:11,11:7,2:11,10:12)
7 Winnicki Mateusz - Płowucha Paweł 1 1:3 (9:11 ,11:7, 5:11 ,5:11)
7 Łoboz Krzysztof - Płowucha Paweł 1 0:3 (5:11,7:11,7:11)
8 Płowucha Paweł - Greń Dominik 1 3:0 (11:3,11:3,11:3)
8 Płowucha Paweł - Grzesiek Aleksander 1 3:0 (11:0,11:9,11:3)
10 Płowucha Paweł - Wiecheć Adrian 1 0:3 (3:11,7:11,6:11)
10 Płowucha Paweł - Motyka Krystian 1 0:3 (6:11,11:13,5:11)
11 Bolda Piotr - Płowucha Paweł 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:4)
11 Ryguła Tadeusz - Płowucha Paweł 1 3:0 (11:6, 14:12, 11:7)
12 Płowucha Paweł - Winnicki Mateusz 1 3:1 (11-9, 11-9, 10-12, 16-14)
12 Płowucha Paweł - Łoboz Krzysztof 1 3:0 (11-4, 11-3, 11-6)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wrzeciono Andrzej / Seklecki Radosław - Radomski Dominik / Płowucha Paweł 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:2, 11:5)
3 Krutak Michał / Białoń Artur - Płowucha Paweł / Radomski Dominik 1 3:0 (14:12, 11:6, 15:13)
4 Radomski Dominik / Płowucha Paweł - Stec Wacław / Duraj Mariusz 2 0:3 (4:11, 5:11, 1:11)
5 Kalisz Robert / Machej Adrian - Radomski Dominik / Płowucha Paweł 1 3:0 (11:9,11:5,12:10)
10 Płowucha Paweł / Kasiński Aleksander - Wiecheć Adrian / Skrabka Dariusz 2 0:3 (5:11,11:13,5:11)
11 Stec Wacław / Bolda Piotr - Jasek Karol / Płowucha Paweł 2 3:1 (11:7, 7:11, 12:10, 11:3)
12 Płowucha Paweł / Szatanik Marta - Bąk Wacław / Łoboz Krzysztof 1 0:3 (9-11, 3-11, 6-11)