Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Karol
Jasek
LUKS II Węgierska Górka
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2007
26
Występy
10
Zwycięstwa
16
Porażki
38.46%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS III Pszczyna 13 26 117:13
2. TRS Siła Ustroń 13 24 110:20
3. Fundacja Talent II Cieszyn 13 20 85:45
4. TKKF Gronicek I Jeleśnia 13 18 85:45
5. PKS Olimpijczyk Gilowice 13 17 89:41
6. LUKS II Węgierska Górka 13 9 44:86
7. IS Wiślańska Jedynka Wisła 13 7 45:85
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 44:86
9. TKKF Gronicek II Jeleśnia 13 2 24:106
10. LKS Lesznianka III Leszna Górna 13 0 7:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wrzeciono Andrzej - Jasek Karol 1 3:2 (9:11, 11:9, 11:7, 8:11, 12:10)
1 Legierski Marek - Jasek Karol 1 3:2 (11:8, 11:8, 9:11, 9:11, 11:8)
2 Jasek Karol - Ormaniec Wojciech 2 1:3 (11:7,6:11,13:15,9:11)
2 Jasek Karol - Małysiak Ryszard 2 0:3 (6:11,5:11,6:11)
3 Góra Łukasz - Jasek Karol 2 3:0 (11:7, 12:10,12:10)
3 Góra Sebastian - Jasek Karol 2 3:0 (11:5, 11:9,13:11)
4 Jasek Karol - Macioł Grzegorz 1 0:3 (7:11, 4:11, 5:11)
4 Jasek Karol - Bolda Piotr 1 0:3 (7:11, 3:11, 10:12)
5 Kalisz Robert - Jasek Karol 2 3:1 (11:8,11:6,8:11,11:8)
5 Grusiecka Maja - Jasek Karol 2 2:3 (11:8,5:11,11:8,12:14,4:11)
6 Jasek Karol - Rypień Dariusz 2 3:1 (11:9,5:11,11:9,11:7)
6 Jasek Karol - Kulińska Zuzanna 2 3:0 (11:3,11:4,13:11)
7 Zuziak Michał - Jasek Karol 2 1:3 (11:8,6:11,7;11,5:11)
7 Bąk Wacław - Jasek Karol 2 3:1 (11:4,3:11,12:10,11:8)
8 Jasek Karol - Hladky Oliwier 2 3:0 (11:5,11:2,11:7)
8 Jasek Karol - Mizia Jan 2 3:0 (11:4,11:7,11:9)
9 Nowakowski Witold - Jasek Karol 2 3:0 (11:6,11:9,11:9)
9 Skrabka Dariusz - Jasek Karol 2 3:0 (11;6,14:12,11:3)
10 Jasek Karol - Nowakowski Witold 2 0:3 (5:11,7:11,4:11)
10 Jasek Karol - Skrabka Dariusz 2 0:3 (8:11,6:11,5:11)
11 Ryguła Tadeusz - Jasek Karol 1 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:4)
11 Bolda Piotr - Jasek Karol 1 3:0 (12:10, 11:5, 11:6)
12 Jasek Karol - Zuziak Michał 2 3:1 (13-11, 9-11, 11-5, 12-10)
12 Jasek Karol - Bąk Wacław 2 3:1 (12-10, 7-11, 15-13, 11-7)
13 Smoczyński Szymon - Jasek Karol 1 0:3 (9:11; 7:11; 10:12.)
13 Grzesiek Aleksander - Jasek Karol 1 0:3 (7:11; 6:11; 4:11.)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Legierski Marek / Bujok Andrzej - Jasek Karol / Stopka Tadeusz 2 2:3 (9:11, 2:11, 11:9, 11:7, 6:11)
2 Stopka Tadeusz / Jasek Karol - Ormaniec Rafał / Ormaniec Wojciech 1 0:3 (7:11,10:12,3:11)
3 Góra Sebastian / Góra Łukasz - Stopka Tadeusz / Jasek Karol 2 3:1 (12:10, 12:10, 8:11,11:8)
4 Stopka Tadeusz / Jasek Karol - Bolda Piotr / Macioł Grzegorz 1 0:3 (8:11, 9:11, 9:11)
5 Grusiecka Maja / Pomiećko Łukasz - Stopka Tadeusz / Jasek Karol 2 1:3 (7:11,5:11,11:7,7:11)
6 Stopka Tadeusz / Jasek Karol - Sanetra Andrzej / Rypień Dariusz 2 2:3 (11:6,7:11,7:11,11:5,7:11)
7 Bąk Wacław / Winnicki Mateusz - Stopka Tadeusz / Jasek Karol 2 3:1 (11:6,11:8,6:11,11:6)
8 Stopka Tadeusz / Jasek Karol - Greń Dominik / Mizia Jan 2 3:0 (11:5,11:9,11:4)
9 Wiecheć Adrian / Skrabka Dariusz - Jasek Karol / Stopka Tadeusz 2 3:1 (11:8,11:9,10:12,11:7)
10 Radomski Dominik / Jasek Karol - Motyka Krystian / Nowakowski Witold 1 0:3 (6:11,5:11,3:11)
11 Stec Wacław / Bolda Piotr - Jasek Karol / Płowucha Paweł 2 3:1 (11:7, 7:11, 12:10, 11:3)
12 Jasek Karol / Radomski Dominik - Winnicki Mateusz / Zuziak Michał 2 3:1 (9-11, 11-4, 11-7, 11-4)
13 Smoczyński Szymon / Byrtek Magda - Jasek Karol / Kubies Andrzej 1 1:3 (11:5; 9:l11; 4:11; 5:11.)