Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Wojciech
Ormaniec
PKS Olimpijczyk Gilowice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1988
24
Występy
17
Zwycięstwa
7
Porażki
70.83%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS III Pszczyna 13 26 117:13
2. TRS Siła Ustroń 13 24 110:20
3. Fundacja Talent II Cieszyn 13 20 85:45
4. TKKF Gronicek I Jeleśnia 13 18 85:45
5. PKS Olimpijczyk Gilowice 13 17 89:41
6. LUKS II Węgierska Górka 13 9 44:86
7. IS Wiślańska Jedynka Wisła 13 7 45:85
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 44:86
9. TKKF Gronicek II Jeleśnia 13 2 24:106
10. LKS Lesznianka III Leszna Górna 13 0 7:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ormaniec Wojciech - Smoczyński Szymon 2 3:0 (11:3,11:2,11:2)
1 Ormaniec Wojciech - Byrtek Magda 2 3:0 (11:4,11:4,11:3)
2 Jasek Karol - Ormaniec Wojciech 2 1:3 (11:7,6:11,13:15,9:11)
2 Szatanik Marta - Ormaniec Wojciech 2 0:3 (4:11,10:12,6:11)
3 Ormaniec Wojciech - Seklecki Radosław 2 3:0 (11:1,11:6,11:4)
3 Ormaniec Wojciech - Legierski Marek 2 3:0 (11:5,11:3,11:4)
4 Ormaniec Wojciech - Wiecheć Adrian 2 1:3 (6:11,11:9,9:11,3:11)
4 Ormaniec Wojciech - Nowakowski Witold 2 0:3 (5:11,10:12,3:11)
5 Białoń Artur - Ormaniec Wojciech 2 0:3 (4:11, 3:11, 8:11)
5 Góra Sebastian - Ormaniec Wojciech 2 0:3 (7:11, 8:11, 4:11)
6 Ormaniec Wojciech - Suchodolski Zbigniew 2 3:1 (5:11,12:10,11:9,11:4)
6 Ormaniec Wojciech - Bolda Piotr 2 0:3 (7:11,7:11,10:12)
7 Machej Adrian - Ormaniec Wojciech 2 1:3 (6:11,9:11,11:7,4:11)
7 Cieślar Marcin - Ormaniec Wojciech 2 3:1 (11:3,11:8,9:11,11:7)
8 Ormaniec Wojciech - Rypień Dariusz 2 3:0 (11:9,11:3,11:3)
8 Ormaniec Wojciech - Sanetra Andrzej 2 3:2 (11:13,11:5,9:11,11:7,11:5)
9 Zuziak Michał - Ormaniec Wojciech 2 0:3 (3:11, 2:11, 3:11 )
9 Bąk Wacław - Ormaniec Wojciech 2 0:3 (3:11, 4:11, 7:11)
10 Minge Andrzej - Ormaniec Wojciech 2 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)
10 Bujok Andrzej - Ormaniec Wojciech 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
12 Ormaniec Wojciech - Białoń Artur 2 0:3 (9:11,11:13,7:11)
12 Ormaniec Wojciech - Krutak Michał 2 2:3 (11:8,9:11,8:11,14:12,6:11)
13 Ormaniec Wojciech - Zuziak Michał 2 3:0 (11:6,11:2,11:3)
13 Ormaniec Wojciech - Bąk Wacław 2 3:1 (11:8,11:5,12:14,11:5)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ormaniec Rafał / Ormaniec Wojciech - Byrtek Magda / Greń Dominik 1 3:0 (11:4,11:5,11:1)
2 Stopka Tadeusz / Jasek Karol - Ormaniec Rafał / Ormaniec Wojciech 1 0:3 (7:11,10:12,3:11)
3 Ormaniec Rafał / Ormaniec Wojciech - Legierski Marek / Bujok Andrzej 1 3:0 (11:6,11:5,11:6)
4 Ormaniec Wojciech / Ormaniec Rafał - Nowakowski Witold / Mrowca Michał 1 3:2 (8:11,4:11,11:7,11:6,11:4)
5 Krutak Michał / Białoń Artur - Ormaniec Wojciech / Ormaniec Rafał 1 3:1 (11:6, 11:9, 5:11, 11:8)
6 Ormaniec Rafał / Ormaniec Wojciech - Bolda Piotr / Suchodolski Zbigniew 1 2:3 (8:11,11:9,12:10,10:12,9:11)
7 Kalisz Robert / Krajewski Arkadiusz - Ormaniec Rafał / Ormaniec Wojciech 1 0:3 (4:11,5:11,8:11)
8 Ormaniec Rafał / Ormaniec Wojciech - Mika Tomasz / Pieronek Grzegorz 1 3:1 (11:3,11:3,9:11,11:2)
9 Łoboz Krzysztof / Żyrek Krzysztof - Ormaniec Rafał / Ormaniec Wojciech 1 0:3 (5:11, 3:11, 6:11)
10 Czyż Daniel / Seklecki Radosław - Ormaniec Rafał / Ormaniec Wojciech 1 2:3 (12:14, 11:6, 7:11, 11:8, 4:11)
12 Ormaniec Rafał / Ormaniec Wojciech - Góra Sebastian / Góra Łukasz 2 3:1 (11:6,11:6,7:11,11:4)
13 Ormaniec Rafał / Ormaniec Wojciech - Zuziak Michał / Ławnik Łukasz 1 3:0 (11:7,11:5,11:4)