Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Artur
Białoń
TKKF Gronicek I Jeleśnia
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2003
26
Występy
20
Zwycięstwa
6
Porażki
76.92%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS III Pszczyna 13 26 117:13
2. TRS Siła Ustroń 13 24 110:20
3. Fundacja Talent II Cieszyn 13 20 85:45
4. TKKF Gronicek I Jeleśnia 13 18 85:45
5. PKS Olimpijczyk Gilowice 13 17 89:41
6. LUKS II Węgierska Górka 13 9 44:86
7. IS Wiślańska Jedynka Wisła 13 7 45:85
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 44:86
9. TKKF Gronicek II Jeleśnia 13 2 24:106
10. LKS Lesznianka III Leszna Górna 13 0 7:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Białoń Artur - Łoboz Krzysztof 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)
1 Białoń Artur - Żyrek Krzysztof 1 3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:6)
2 Grzesiek Aleksander - Białoń Artur 1 0:3 (4:11, 7:11, 3:11)
2 Mizia Jan - Białoń Artur 1 0:3 (7:11, 9:11, 9:11)
3 Białoń Artur - Płowucha Paweł 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
3 Białoń Artur - Radomski Dominik 1 3:1 (11:6, 11:8, 9:11,11:5)
4 Legierski Marek - Białoń Artur 1 0:3 (7:11, 3:11, 4:11)
4 Seklecki Radosław - Białoń Artur 1 0:3 (8:11, 1:11, 7:11)
5 Białoń Artur - Ormaniec Wojciech 2 0:3 (4:11, 3:11, 8:11)
5 Białoń Artur - Małysiak Ryszard 2 1:3 (11:3, 12:14, 10:12, 8:11)
6 Białoń Artur - Skrabka Dariusz 2 3:0 (12:10, 11:4, 11:2)
6 Białoń Artur - Nowakowski Witold 2 0:3 (13:15, 7:11, 6:11)
7 Duraj Mariusz - Białoń Artur 2 0:3 (5:11, 11:13, 6:11)
7 Bolda Piotr - Białoń Artur 2 3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 11:9)
8 Białoń Artur - Cieślar Marcin 2 2:3 (5:11,11:9.11:9.8:11,5:11)
8 Białoń Artur - Pomiećko Łukasz 2 2:3 (5:11,13:11,8:11,11:8,8:11)
9 Sanetra Andrzej - Białoń Artur 2 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 7:11)
9 Rypień Dariusz - Białoń Artur 2 1:3 (4:11, 9:11, 11:7, 6:11)
10 Białoń Artur - Pieronek Grzegorz 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:4)
10 Białoń Artur - Rypień Dariusz 1 3:2 (9:11, 11:5, 8:11, 13:11, 11:5)
11 Bąk Wacław - Białoń Artur 2 2:3 (7:11, 11:7, 11:9, 7:11, 8:11)
11 Zuziak Michał - Białoń Artur 2 0:3 (11:13, 11:13, 8:11)
12 Ormaniec Wojciech - Białoń Artur 2 0:3 (9:11,11:13,7:11)
12 Małysiak Ryszard - Białoń Artur 2 1:3 (11:8,9:11,3:11,3:11)
13 Wiecheć Klaudiusz - Białoń Artur 1 0:3 (4:11, 2:11, 8:11)
13 Krajewski Arkadiusz - Białoń Artur 1 1:3 (3:11, 13:11, 9:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Białoń Artur / Krutak Michał - Łoboz Krzysztof / Żyrek Krzysztof 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
2 Byrtek Magda / Grzesiek Aleksander - Białoń Artur / Krutak Michał 1 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
3 Krutak Michał / Białoń Artur - Płowucha Paweł / Radomski Dominik 1 3:0 (14:12, 11:6, 15:13)
4 Bujok Andrzej / Seklecki Radosław - Białoń Artur / Krutak Michał 1 1:3 (4:11, 7:11, 11:4, 6:11)
5 Krutak Michał / Białoń Artur - Ormaniec Wojciech / Ormaniec Rafał 1 3:1 (11:6, 11:9, 5:11, 11:8)
6 Krutak Michał / Białoń Artur - Wiecheć Adrian / Skrabka Dariusz 1 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:9)
7 Lewczak Krzysztof / Stec Wacław - Białoń Artur / Krutak Michał 1 2:3 (7:11, 9:11, 11:5, 11:5, 7:11)
8 Krutak Michał / Białoń Artur - Krajewski Arkadiusz / Cieślar Marcin 2 3:0 (12:10,12:10,12:10)
9 Rypień Dariusz / Sanetra Andrzej - Białoń Artur / Krutak Michał 2 1:3 (7:11, 12:14, 11:9, 7:11)
10 Białoń Artur / Krutak Michał - Kulińska Zuzanna / Pieronek Grzegorz 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:6)
11 Zuziak Michał / Winnicki Mateusz - Białoń Artur / Krutak Michał 1 1:3 (4:11, 10:12, 18:16, 12:14)
12 Małysiak Ryszard / Kolonko Piotr - Krutak Michał / Białoń Artur 1 0:3 (6:11,6:11,8:11)
13 Wiecheć Klaudiusz / Wojnar Jerzy - Białoń Artur / Krutak Michał 1 2:3 (11:7, 12:10, 5:11, 6:11, 9:11)