Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Łukasz
Pomiećko
Fundacja Talent II Cieszyn
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1983
14
Występy
11
Zwycięstwa
3
Porażki
78.57%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS III Pszczyna 13 26 117:13
2. TRS Siła Ustroń 13 24 110:20
3. Fundacja Talent II Cieszyn 13 20 85:45
4. TKKF Gronicek I Jeleśnia 13 18 85:45
5. PKS Olimpijczyk Gilowice 13 17 89:41
6. LUKS II Węgierska Górka 13 9 44:86
7. IS Wiślańska Jedynka Wisła 13 7 45:85
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 44:86
9. TKKF Gronicek II Jeleśnia 13 2 24:106
10. LKS Lesznianka III Leszna Górna 13 0 7:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pomiećko Łukasz - Wiecheć Adrian 1 0:3 (7:11,3:11,10:12)
1 Pomiećko Łukasz - Motyka Krystian 1 3:0 (11:6,11:7,11:7)
3 Pomiećko Łukasz - Winnicki Mateusz 1 3:1 (8:11,11:6,11:7,11:3)
5 Pomiećko Łukasz - Stopka Tadeusz 1 3:0 (11:4,12:10,11:8)
5 Pomiećko Łukasz - Radomski Dominik 1 3:0 (11:6,11:5,11:2)
6 Seklecki Radosław - Pomiećko Łukasz 2 0:3 (11:13,3:11,7:11)
6 Wrzeciono Andrzej - Pomiećko Łukasz 2 0:3 (9:11,6:11,4:11)
8 Góra Łukasz - Pomiećko Łukasz 2 2:3 (11:5,11:9,6:11,8:11,9:11)
8 Białoń Artur - Pomiećko Łukasz 2 2:3 (5:11,13:11,8:11,11:8,8:11)
9 Pomiećko Łukasz - Suchodolski Zbigniew 2 1:3 (11:5,11:13,10:12,6:11)
9 Pomiećko Łukasz - Bolda Piotr 2 1:3 (11:3,4:11,8:11,6:11)
10 Pomiećko Łukasz - Grzesiek Aleksander 1 3:0 (11:4,11:3,11:4)
10 Pomiećko Łukasz - Smoczyński Szymon 1 3:0 (11:4,11:9,11:5)
12 Pomiećko Łukasz - Rypień Dariusz 2 3:0 (11:3,11:4,11:4)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pomiećko Łukasz / Wiecheć Klaudiusz - Mrowca Michał / Nowakowski Witold 2 2:3 (8:11,11:7,8:11,11:9,7:11)
3 Pomiećko Łukasz / Wiecheć Klaudiusz - Łoboz Krzysztof / Bąk Wacław 2 3:0 (11:9,12:10,12:10)
5 Grusiecka Maja / Pomiećko Łukasz - Stopka Tadeusz / Jasek Karol 2 1:3 (7:11,5:11,11:7,7:11)
6 Bujok Andrzej / Minge Andrzej - Pomiećko Łukasz / Cieślar Marcin 1 3:1 (3:11,11:9,13:11,11:9)
8 Góra Sebastian / Góra Łukasz - Wiecheć Klaudiusz / Pomiećko Łukasz 1 1:3 (11:5,4:11,7:11,10:12)
9 Wiecheć Klaudiusz / Pomiećko Łukasz - Bolda Piotr / Macioł Grzegorz 2 3:2 (4:11,11:8,8:11,11:7,11:9)
10 Wiecheć Klaudiusz / Pomiećko Łukasz - Byrtek Magda / Mizia Jan 1 3:0 (11:5,11:5,14:12)
12 Pomiećko Łukasz / Wiecheć Klaudiusz - Rypień Dariusz / Sanetra Andrzej 1 3:1 (11:5,11:9,6:11,11:7)