Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Robert
Kalisz
Fundacja Talent II Cieszyn
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1964
15
Występy
9
Zwycięstwa
6
Porażki
60%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS III Pszczyna 13 26 117:13
2. TRS Siła Ustroń 13 24 110:20
3. Fundacja Talent II Cieszyn 13 20 85:45
4. TKKF Gronicek I Jeleśnia 13 18 85:45
5. PKS Olimpijczyk Gilowice 13 17 89:41
6. LUKS II Węgierska Górka 13 9 44:86
7. IS Wiślańska Jedynka Wisła 13 7 45:85
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 44:86
9. TKKF Gronicek II Jeleśnia 13 2 24:106
10. LKS Lesznianka III Leszna Górna 13 0 7:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kalisz Robert - Mrowca Michał 2 1:3 (11:9,8:11,9:11,8:11)
1 Kalisz Robert - Nowakowski Witold 2 0:3 (7:11,7:11,9:11)
2 Rypień Dariusz - Kalisz Robert 2 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
2 Kufel Hanna - Kalisz Robert 2 0:3 (5:11, 7:11, 5:11)
3 Kalisz Robert - Zuziak Michał 1 3:0 (11:2,11:4,11:7)
3 Kalisz Robert - Winnicki Mateusz 1 3:1 (11:4,3:11,11:8,11:4)
4 Mizia Jan - Kalisz Robert 1 0:3 (6:11, 4:11, 1:11)
4 Hladky Oliwier - Kalisz Robert 1 0:3 (5:11, 1:11, 4:11)
5 Kalisz Robert - Jasek Karol 2 3:1 (11:8,11:6,8:11,11:8)
5 Kalisz Robert - Płowucha Paweł 2 3:1 (11:7,11:7,5:11,11:5)
7 Kalisz Robert - Ormaniec Rafał 1 0:3 (7:11,7:11,3:11)
7 Kalisz Robert - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:2,13:11,11:8)
6 Bujok Andrzej - Kalisz Robert 1 3:1 (11:7,9:11,13:11,11:9)
12 Kalisz Robert - Sanetra Andrzej 2 2:3 (6:11,13:15,11:5,11:9,4:11)
12 Kalisz Robert - Rypień Dariusz 2 2:3 (10:12,11:7,5:11,11:5,4:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kalisz Robert / Krajewski Arkadiusz - Wiecheć Adrian / Motyka Krystian 1 3:1 (3:11,11:6,11:8,11:5)
2 Rypień Dariusz / Sanetra Andrzej - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 7:11)
3 Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert - Winnicki Mateusz / Zuziak Michał 1 3:1 (11:6,11:6,10:12,11:4)
4 Byrtek Magda / Hladky Oliwier - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 0:3 (4:11, 6:11, 6:11)
5 Kalisz Robert / Machej Adrian - Radomski Dominik / Płowucha Paweł 1 3:0 (11:9,11:5,12:10)
6 Wrzeciono Andrzej / Seklecki Radosław - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 2 0:3 (11:13,11:13,8:11)
7 Kalisz Robert / Krajewski Arkadiusz - Ormaniec Rafał / Ormaniec Wojciech 1 0:3 (4:11,5:11,8:11)
9 Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert - Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew 1 0:3 (4:11,4:11,6:11)