Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Antoni
Jeż
SKS Unia Kalety
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1964
8
Występy
3
Zwycięstwa
5
Porażki
37.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 13 26 106:24
2. AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 13 23 84:46
3. KU AZS UJD Częstochowa 13 19 84:46
4. UKS Huragan Sosnowiec 13 16 81:49
5. SKS Unia Kalety 13 15 78:52
6. MCKS Czeladź 13 10 64:66
7. MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 13 9 56:74
8. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 13 6 39:91
9. UKS Ikar Mierzęcice 13 5 45:85
10. UKS Energia II Siewierz 13 1 13:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mika Kamil - Jeż Antoni 2 3:0 (11:7; 11:5; 11:2)
3 Kaleta Krzysztof - Jeż Antoni 1 0:3 (6:11 4:11 5:11)
4 Fira Damian - Jeż Antoni 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:7)
4 Malcherek Adam - Jeż Antoni 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:9)
11 Jeż Antoni - Michalski Jakub 1 2:3 (11:9 11:7 6:11 7:11 3:11)
11 Jeż Antoni - Skotnicki Andrzej 1 1:3 (11:4 8:11 9:11 7:11)
12 Szymański Igor - Jeż Antoni 2 2:3 (11:9, 9:11, 6:11, 11:7, 8:11)
12 Kot Szymon - Jeż Antoni 2 2:3 (11:4, 11:5, 8:11, 9:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mika Kamil / Idaczyk Rafał - Jeż Antoni / Gregarek Grzegorz 1 3:2 (10:12; 11:7; 7:11; 11:7; 11:7)
2 Brunner Marian / Jeż Antoni - Łyp Marcin / Guzik Michał 1 2:3 (13:11, 8:11, 8:11, 12:10, 11:13,)
3 Pietrzak Adrian / Buła Maksymilian - Brunner Marian / Jeż Antoni 1 0:3 (9:11 3:11 9:11)
4 Malcherek Adam / Fira Damian - Jeż Antoni / Gregarek Grzegorz 1 3:2 (8:11, 11:7, 11:8, 5:11, 11:6)
6 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Gregarek Grzegorz / Jeż Antoni 2 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:6)
7 Jeż Antoni / Gregarek Grzegorz - Wydmuch Karol / Tomaszczyk Bartosz 2 3:1 (11:8 ,6:11 ,11:8 ,11:6)
8 Sowa Bartosz / Dzięgiel Michał - Brunner Marian / Jeż Antoni 2 3:0 (11-9, 12-10, 11-5)
9 Jeż Antoni / Brunner Marian - Zimnik Grzegorz / Kozieł Krzysztof 2 3:2 (11:9; 8:11; 14:16; 11:8; 11:8)
10 Brunner Marian / Jeż Antoni - Fira Damian / Malcherek Adam 2 2:3 (6:11 11:9 11:7 8:11 9:11)
11 Brunner Marian / Jeż Antoni - Gruszka Zbigniew / Michalski Jakub 1 1:3 (11:7 4:11 7:11 2:11)
12 Kot Szymon / Szymański Igor - Jeż Antoni / Gregarek Grzegorz 2 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:6)