Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marian
Brunner
SKS Unia Kalety
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1970
16
Występy
6
Zwycięstwa
10
Porażki
37.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 13 26 106:24
2. AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 13 23 84:46
3. KU AZS UJD Częstochowa 13 19 84:46
4. UKS Huragan Sosnowiec 13 16 81:49
5. SKS Unia Kalety 13 15 78:52
6. MCKS Czeladź 13 10 64:66
7. MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 13 9 56:74
8. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 13 6 39:91
9. UKS Ikar Mierzęcice 13 5 45:85
10. UKS Energia II Siewierz 13 1 13:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Brunner Marian - Łyp Marcin 1 2:3 (11:6,3:11,11:8,9:11,8:11)
2 Brunner Marian - Guzik Michał 1 3:2 (7:11, 11:8, 12:10, 7:11, 11:7,)
3 Mirek Piotr - Brunner Marian 1 3:1 (11:5 11:4 12:14 14:12)
5 Brunner Marian - Kowal Edward 1 3:0 (11:9 11:7 13:11 )
7 Brunner Marian - Wydmuch Mateusz 2 2:3 (6:11 ,10:12 ,11:7 ,11:7 ,10:12)
7 Brunner Marian - Wydmuch Karol 2 0:3 (10:12 ,11:13 ,9:11)
8 Nowak Jakub - Brunner Marian 2 3:1 (6-11, 11-7, 11-8, 11-5)
8 Dzięgiel Michał - Brunner Marian 2 3:1 (11-9, 11-5, 8-11, 11-1)
10 Brunner Marian - Malcherek Adam 1 2:3 (11:8 5:11 12:10 4:11 8:11)
10 Brunner Marian - Jonik Krzysztof 1 3:1 (11:8 9:11 11:9 11:9)
11 Brunner Marian - Pęciak Krzysztof 2 0:3 (9:11 9:11 4:11)
11 Brunner Marian - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (8:11 9:11 5:11)
13 Brunner Marian - Pietrzak Adrian 2 3:0 (11:8. 11:6. 11:6)
13 Brunner Marian - Kaleta Krzysztof 2 3:0 (11:2. 11:5. 11:4)
12 Szydło Stanisław - Brunner Marian 1 3:1 (11:5, 11:9, 6:11, 11:7)
12 Guzik Michał - Brunner Marian 1 1:3 (8:11, 11:5, 9:11, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Brunner Marian / Jeż Antoni - Łyp Marcin / Guzik Michał 1 2:3 (13:11, 8:11, 8:11, 12:10, 11:13,)
3 Pietrzak Adrian / Buła Maksymilian - Brunner Marian / Jeż Antoni 1 0:3 (9:11 3:11 9:11)
5 Gregarek Grzegorz / Brunner Marian - Parkitny Dariusz / Nawrot Artur 2 1:3 (2:11 11:4 10:12 8:11)
8 Sowa Bartosz / Dzięgiel Michał - Brunner Marian / Jeż Antoni 2 3:0 (11-9, 12-10, 11-5)
9 Jeż Antoni / Brunner Marian - Zimnik Grzegorz / Kozieł Krzysztof 2 3:2 (11:9; 8:11; 14:16; 11:8; 11:8)
10 Brunner Marian / Jeż Antoni - Fira Damian / Malcherek Adam 2 2:3 (6:11 11:9 11:7 8:11 9:11)
11 Brunner Marian / Jeż Antoni - Gruszka Zbigniew / Michalski Jakub 1 1:3 (11:7 4:11 7:11 2:11)
12 Guzik Michał / Jachym Michał - Piech Mateusz / Brunner Marian 1 1:3 (4:11, 11:7, 7:11, 5:11)
13 Brunner Marian / Piech Mateusz - Pietrzak Adrian / Mirek Piotr 1 3:1 (9:11. 11:2. 11:7. 11:9)