Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Igor
Orszulik
UKTS Sokół II Orzesze
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2013
33
Występy
2
Zwycięstwa
31
Porażki
6.06%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 18 15 84:96
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 18 10 74:106
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Małek Piotr - Orszulik Igor 2 3:0 (11/5, 11/3, 11/4)
1 Wiciok Piotr - Orszulik Igor 2 3:1 (11/3, 11/8, 6/11, 11/4)
2 Orszulik Igor - Kowalczyk Mateusz 1 1:3 (11;8, 2;11, 4;11, 11;13)
2 Orszulik Igor - Uniszewski Mariusz 1 0:3 (8;11, 5;11, 7;11)
3 Słobodzian Tomasz - Orszulik Igor 1 3:1 (4:11, 11:5, 11:9, 11:6)
3 Przybyła Mateusz - Orszulik Igor 1 2:3 (13:15, 7:11, 11:3, 11:5, 6:11)
4 Orszulik Igor - Piecowski Bogdan 2 0:3 (2;11, 3;11, 6;11)
4 Orszulik Igor - Sliwka Oliwier 2 0:3 (7;11, 10;12, 6;11)
6 Orszulik Igor - Marciniec Grzegorz 1 1:3 (10;12, 3;11, 11;8, 8;11)
6 Orszulik Igor - Balawajder Jacek 1 1:3 (11;8, 9;11, 9;11, 10;12)
7 Gudzik Krystian - Orszulik Igor 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:2)
9 Juchnik Henryk - Orszulik Igor 1 3:0 (11:5,11:3,11:6)
9 Łuczka Jakub - Orszulik Igor 1 3:0 (11:6,11:6,11:5)
8 Orszulik Igor - Płaczek Adam 2 0:3 (7;11, 8;11, 6;11)
8 Orszulik Igor - Przewłocki Piotr 1 0:3 (8;11, 7;11, 7;11)
10 Orszulik Igor - Kleta Rafał 2 1:3 (7;11, 11;7, 8;11, 8;11)
10 Orszulik Igor - Łuczka Jakub 2 0:3 (5;11, 8;11, 4;11)
11 Balawajder Jacek - Orszulik Igor 2 3:0 (11:5, 13:11, 11:7, )
11 Marzec Sławomir - Orszulik Igor 2 3:1 (11:4, 9:11, 11:1, 11:6, )
12 Orszulik Igor - Farana Krzysztof 2 0:3 (5;11, 6;11, 1;11)
12 Orszulik Igor - Gasman Dalibor 2 0:3 (2;11, 2;11, 5;11)
13 Orszulik Igor - Langer Michał 2 2:3 (9;11, 10;12, 11;9, 14;12, 11;13)
13 Orszulik Igor - Słobodzian Tomasz 2 3:2 (11;7, 11;13, 11;9, 10;12, 11;9)
14 Grabowski Piotr - Orszulik Igor 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:3)
14 Badura Jarosław - Orszulik Igor 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:8)
15 Orszulik Igor - Wichowski Grzegorz 1 0:3 (1;11, 6;11, 3;11)
15 Orszulik Igor - Wiciok Piotr 1 0:3 (8;11, 7;11, 12;14)
16 Piecowski Bogdan - Orszulik Igor 1 3:0 (11:4, 11:1, 11:1)
16 Ciemienga Marek - Orszulik Igor 1 3:2 (14:12, 11:5, 9:11, 9:11, 11:7)
18 Orszulik Igor - Klein Andrzej 2 0:3 (3;11, 9;11, 6;11)
18 Orszulik Igor - Gudzik Krystian 2 2:3 (3;11, 4;11, 11;6, 13;11, 6;11)
17 Przewłocki Piotr - Orszulik Igor 1 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:8)
17 Pełka Jerzy - Orszulik Igor 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Małek Piotr / Biskup Piotr - Orszulik Igor / Orszulik Jan 2 3:2 (8/11, 11/13, 11/9, 11/9, 12/10)
10 Smakowski Marcin / Orszulik Igor - Juchnik Henryk / Kleta Rafał 2 0:3 (3;11, 5;11, 4;11)
11 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Smakowski Marcin / Orszulik Igor 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:5, )
12 Orszulik Igor / Smakowski Marcin - Gasman Dalibor / Farana Krzysztof 2 2:3 (13;11, 14;12, 4;11, 5;11, 2;11)
13 Smakowski Marcin / Orszulik Igor - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 2 1:3 (11;13, 11;6, 8;11, 14;16)
14 Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz - Smakowski Marcin / Orszulik Igor 2 3:0 (11:9, 15:13, 16:14)
15 Orszulik Igor / Smakowski Marcin - Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz 1 0:3 (9;11, 6;11, 5;11)
16 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Smakowski Marcin / Orszulik Igor 2 3:0 (12:10, 11:4, 11:5)
17 Pełka Jerzy / Przewłocki Piotr - Smakowski Marcin / Orszulik Igor 2 3:1 (11:7, 11:9, 10:12, 11:8)
18 Smakowski Marcin / Orszulik Igor - Klein Andrzej / Gudzik Krystian 2 2:3 (11;7, 8;11, 9;11, 11;7, 5;11)
2 Orszulik Igor / Orszulik Jan - Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr 2 1:3 (10;12, 12;10, 3;11, 11;13)
3 Langer Michał / Przybyła Mateusz - Orszulik Jan / Orszulik Igor 2 3:2 (7:11, 4:11, 11:3, 11:9, 14:12)
8 Orszulik Igor / Orszulik Jan - Przewłocki Piotr / Płaczek Adam 2 0:3 (10;12, 6;11, 9;11)