Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Płaczek
GKS Gwarek Ornontowice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1969
26
Występy
11
Zwycięstwa
15
Porażki
42.31%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 13 26 105:25
2. LKS Wilki Wilcza 13 21 84:46
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 13 20 80:50
4. KS Bojanów 13 14 71:59
5. UKTS Sokół II Orzesze 13 14 66:64
6. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 13 10 60:70
7. LKS Rój Żory 13 10 54:76
8. JKTS Jastrzębie Zdrój 13 8 50:80
9. GKS Gwarek Ornontowice 13 6 52:78
10. STS Żernica 13 1 28:102

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gierlicki Grzegorz - Płaczek Adam 2 3:2 (11:13, 11:9, 4:11, 11:8, 11:9)
1 Uniszewski Mariusz - Płaczek Adam 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
2 Płaczek Adam - Nosiadek Daniel 1 2:3 (11:9, 11:6, 9:11, 12:14, 8:11)
2 Płaczek Adam - Gładysz Marek 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:5)
3 Sliwka Oliwier - Płaczek Adam 1 3:1 (11:7, 6:11, 11:9, 11:5)
3 Piecowski Bogdan - Płaczek Adam 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
4 Płaczek Adam - Gasman Dalibor 2 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
4 Płaczek Adam - Farana Krzysztof 2 3:1 (7:11, 11:6, 11:7, 14:12)
5 Marciniec Grzegorz - Płaczek Adam 2 3:1 (11:3, 11:7, 7:11, 11:3)
5 Balawajder Jacek - Płaczek Adam 2 1:3 (9:11, 11:8, 10:12, 7:11)
6 Płaczek Adam - Kapek Roman 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)
6 Płaczek Adam - Gudzik Krystian 1 3:1 (6:11, 11:6, 13:11, 12:10)
7 Łosiński Wojciech - Płaczek Adam 1 1:3 (7:11, 10:12, 11:7, 11:13)
7 Turek Oliwier - Płaczek Adam 1 3:1 (11:4, 7:11, 11:8, 11:7)
8 Orszulik Igor - Płaczek Adam 2 0:3 (7;11, 8;11, 6;11)
8 Orszulik Jan - Płaczek Adam 2 3:2 (9;11, 11;2, 7;11, 11;4, 11;5)
9 Płaczek Adam - Małek Piotr 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
9 Płaczek Adam - Krasowski Jarosław 2 3:1 (11:4, 8:11, 11:9, 11:6)
10 Wiciok Piotr - Płaczek Adam 1 3:1 (11-5, 9-11, 11-4, 11-6)
10 Kowalski Kamil - Płaczek Adam 1 3:1 (5-11, 11-7, 11-8, 15-13)
11 Płaczek Adam - Mrozek Patryk 1 0:3 (5:11, 5:11, 6:11)
11 Płaczek Adam - Sliwka Oliwier 1 1:3 (9:11, 11:13, 12:10, 9:11)
12 Przybyła Mateusz - Płaczek Adam 1 1:3 (6:11, 9:11, 11:7, 5:11)
12 Słobodzian Tomasz - Płaczek Adam 1 0:3 (5:11, 9:11, 9:11)
13 Gudzik Krystian - Płaczek Adam 2 3:1 (10:12, 11:9, 11:4, 11:6)
13 Klein Andrzej - Płaczek Adam 2 3:0 (11:3, 14:12, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz - Płaczek Adam / Klejnot Michał 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)
2 Klejnot Michał / Płaczek Adam - Langer Michał / Gładysz Marek 2 1:3 (10:12, 9:11, 11:6, 7:11)
3 Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan - Papała Jakub / Płaczek Adam 1 3:2 (11:9, 11:5, 6:11, 7:11, 16:14)
4 Płaczek Adam / Papała Jakub - Farana Krzysztof / Gasman Dalibor 2 0:3 (12:14, 6:11, 4:11)
5 Stebel Grzegorz / Balawajder Jacek - Płaczek Adam / Papała Jakub 2 2:3 (11:9, 5:11, 5:11, 13:11,5:11)
6 Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz - Kapek Roman / Klein Andrzej 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:4)
7 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:8)
8 Orszulik Igor / Orszulik Jan - Przewłocki Piotr / Płaczek Adam 2 0:3 (10;12, 6;11, 9;11)
9 Przewłocki Piotr / Płaczek Adam - Krasowski Jarosław / Małek Piotr 2 1:3 (14:12, 11:13, 7:11, 5:11)
10 Krasowski Jarosław / Kowalski Kamil - Płaczek Adam / Przewłocki Piotr 1 3:0 (11-6, 11-9, 11-9)
11 Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz - Ciemienga Marek / Mrozek Patryk 1 0:3 (11:13, 3:11, 5:11)
12 Nosiadek Daniel / Słobodzian Tomasz - Przewłocki Piotr / Płaczek Adam 1 2:3 (11:9, 11:8, 5:11, 6:11 8:11)
13 Gudzik Krystian / Klein Andrzej - Przewłocki Piotr / Płaczek Adam 1 3:1 (5:11, 11:6, 11:3, 13:11)