Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jerzy
Pełka
GKS Gwarek Ornontowice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1969
24
Występy
14
Zwycięstwa
10
Porażki
58.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 13 26 105:25
2. LKS Wilki Wilcza 13 21 84:46
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 13 20 80:50
4. KS Bojanów 13 14 71:59
5. UKTS Sokół II Orzesze 13 14 66:64
6. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 13 10 60:70
7. LKS Rój Żory 13 10 54:76
8. JKTS Jastrzębie Zdrój 13 8 50:80
9. GKS Gwarek Ornontowice 13 6 52:78
10. STS Żernica 13 1 28:102

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kowalczyk Mateusz - Pełka Jerzy 1 3:2 (11:7, 6:11, 11:7, 9:11, 11:8)
1 Grabowski Piotr - Pełka Jerzy 1 3:1 (11:8, 12:!4, 11:9, 11:8)
2 Pełka Jerzy - Langer Michał 2 3:0 (11:3, 11:3, 11:5)
2 Pełka Jerzy - Słobodzian Tomasz 2 3:1 (11:6, 11:3, 12:14, 11:8)
3 Ciemienga Marek - Pełka Jerzy 2 3:2 (11:8, 5:11, 11:8, 9:11, 11:8)
3 Mrozek Patryk - Pełka Jerzy 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:9)
4 Pełka Jerzy - Prudel Leszek 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:9)
4 Pełka Jerzy - Czernik Mariusz 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:9)
5 Balawajder Bogusław - Pełka Jerzy 1 1:3 (11:3, 7:11, 8:11, 8:11)
5 Stebel Grzegorz - Pełka Jerzy 1 1:3 (11:5, 5:11, 4:11, 7:11)
6 Pełka Jerzy - Klein Andrzej 2 3:1 (11:5, 9:11, 11:8, 11:9)
6 Pełka Jerzy - Oślizło Krzysztof 2 3:2 (11:4, 4:11, 11:6, 7:11, 11:8)
7 Łuczka Jakub - Pełka Jerzy 2 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:13)
7 Juchnik Henryk - Pełka Jerzy 2 3:1 (8:11, 12:10, 11:9, 12:10)
8 Jurowicz Grzegorz - Pełka Jerzy 1 3:0 (11;6, 13;11, 13;11)
8 Tkocz Marek - Pełka Jerzy 1 2:3 (10;12, 11;6, 12;10, 10;12, 0;11)
9 Pełka Jerzy - Wiciok Piotr 1 0:3 (11:13, 5:11, 6:11)
9 Pełka Jerzy - Wichowski Grzegorz 1 0:3 (6:11, 8:11, 10:12)
11 Pełka Jerzy - Piecowski Bogdan 2 3:1 (9:11, 14:12, 11:7, 12:10)
11 Pełka Jerzy - Ciemienga Marek 2 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 7:11)
12 Langer Michał - Pełka Jerzy 2 0:3 (3:11, 4:11, 4:11)
12 Nosiadek Daniel - Pełka Jerzy 2 3:2 (3:11, 11:5, 11:6, 5:11, 11:9)
13 Laska Tadeusz - Pełka Jerzy 1 1:3 (11:7, 5:11, 6:11, 8:11,)
13 Kapek Roman - Pełka Jerzy 1 1:3 (5:11, 2:11, 14:12, 11:13)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr - Pełka Jerzy / Papała Jakub 1 0:3 (9:11, 5:11, 10:12)
2 Pełka Jerzy / Papała Jakub - Słobodzian Tomasz / Nosiadek Daniel 1 3:2 (11:9, 6:11, 7:11, 11:9, 11:6)
3 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Klejnot Michał / Pełka Jerzy 2 3:2 (4:11, 11:8, 11:13, 11:3, 11:6)
4 Bilgoń Tadeusz / Pełka Jerzy - Czernik Mariusz / Prudel Leszek 1 0:3 (2:11, 5:11, 8:11)
5 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Pełka Jerzy / Bilgoń Tadeusz 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:3)
6 Przewłocki Piotr / Pełka Jerzy - Oślizło Krzysztof / Gudzik Krystian 2 3:0 (11:8, 11:8, 13:11)
7 Łosiński Wojciech / Juchnik Henryk - Pełka Jerzy / Przewłocki Piotr 2 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:7)
8 Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek - Pełka Jerzy / Bilgoń Tadeusz 1 3:1 (9;11, 11;5, 11;7, 11;4)
9 Kondziołka Tomasz / Pełka Jerzy - Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz 1 1:3 (13:15, 11:9, 7:11, 7:11)
11 Pełka Jerzy / Przewłocki Piotr - Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan 2 0:3 (6:11, 11:13, 9:11)
12 Langer Michał / Przybyła Mateusz - Pełka Jerzy / Bilgoń Tadeusz 2 2:3 (9:11, 14:16, 11:9, 11:9, 5:11)
13 Kapek Roman / Laska Tadeusz - Pełka Jerzy / Bilgoń Tadeusz 2 2:3 (11:7, 5:11, 7:11, 11:6, 7:11)