Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Tadeusz
Bilgoń
GKS Gwarek Ornontowice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1965
18
Występy
6
Zwycięstwa
12
Porażki
33.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 13 26 105:25
2. LKS Wilki Wilcza 13 21 84:46
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 13 20 80:50
4. KS Bojanów 13 14 71:59
5. UKTS Sokół II Orzesze 13 14 66:64
6. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 13 10 60:70
7. LKS Rój Żory 13 10 54:76
8. JKTS Jastrzębie Zdrój 13 8 50:80
9. GKS Gwarek Ornontowice 13 6 52:78
10. STS Żernica 13 1 28:102

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Bilgoń Tadeusz - Czernik Mariusz 1 3:2 (11:7, 13:11, 8:11, 6:11, 11:7)
4 Bilgoń Tadeusz - Prudel Leszek 1 1:3 (9:11, 11:8, 2:11, 7:11)
5 Balawajder Jacek - Bilgoń Tadeusz 2 3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 11:9)
5 Marciniec Grzegorz - Bilgoń Tadeusz 2 3:0 (11:6, 16:14, 12:10)
6 Bilgoń Tadeusz - Gudzik Krystian 1 3:2 (11:13, 11:7, 11:5, 9:11, 11:8)
6 Bilgoń Tadeusz - Kapek Roman 1 3:1 (2:11, 11:9, 11:8, 12:10)
7 Turek Oliwier - Bilgoń Tadeusz 1 3:1 (12:10, 10:12, 11:9, 11:5)
7 Łosiński Wojciech - Bilgoń Tadeusz 1 3:1 (11:4, 11:8, 6:11, 11:3)
8 Tkocz Marek - Bilgoń Tadeusz 1 3:0 (11;5, 11;2, 12;10)
8 Jurowicz Grzegorz - Bilgoń Tadeusz 1 3:2 (12;10, 11;8, 10;12, 8;11, 11;6)
10 Wichowski Grzegorz - Bilgoń Tadeusz 2 2:3 (11-5, 9-11, 11-3, 9-11, 8-11 )
10 Krasowski Jarosław - Bilgoń Tadeusz 2 0:3 (6-11, 12-14, 4-11)
11 Bilgoń Tadeusz - Ciemienga Marek 2 2:3 (11:6, 15:13, 10:12, 6:11, 8:11)
11 Bilgoń Tadeusz - Piecowski Bogdan 2 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 6:11)
12 Nosiadek Daniel - Bilgoń Tadeusz 2 3:1 (10:12, 11:6, 11:3, 11:6)
12 Langer Michał - Bilgoń Tadeusz 2 0:3 (7:11, 8:11, 11:13)
13 Kapek Roman - Bilgoń Tadeusz 1 3:1 (4:11,11:8, 11:5, 14:12)
13 Laska Tadeusz - Bilgoń Tadeusz 1 3:1 (9:11, 14:12, 13:11, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Bilgoń Tadeusz / Pełka Jerzy - Czernik Mariusz / Prudel Leszek 1 0:3 (2:11, 5:11, 8:11)
5 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Pełka Jerzy / Bilgoń Tadeusz 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:3)
6 Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz - Kapek Roman / Klein Andrzej 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:4)
7 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:8)
8 Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek - Pełka Jerzy / Bilgoń Tadeusz 1 3:1 (9;11, 11;5, 11;7, 11;4)
10 Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz - Klejnot Michał / Bilgoń Tadeusz 2 3:2 (9-11, 11-9, 11-5, 4-11, 11-5)
11 Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz - Ciemienga Marek / Mrozek Patryk 1 0:3 (11:13, 3:11, 5:11)
12 Langer Michał / Przybyła Mateusz - Pełka Jerzy / Bilgoń Tadeusz 2 2:3 (9:11, 14:16, 11:9, 11:9, 5:11)
13 Kapek Roman / Laska Tadeusz - Pełka Jerzy / Bilgoń Tadeusz 2 2:3 (11:7, 5:11, 7:11, 11:6, 7:11)