Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Grabowski
KS Ogniwo Rogoźna Żory
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1977
24
Występy
20
Zwycięstwa
4
Porażki
83.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 13 26 105:25
2. LKS Wilki Wilcza 13 21 84:46
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 13 20 80:50
4. KS Bojanów 13 14 71:59
5. UKTS Sokół II Orzesze 13 14 66:64
6. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 13 10 60:70
7. LKS Rój Żory 13 10 54:76
8. JKTS Jastrzębie Zdrój 13 8 50:80
9. GKS Gwarek Ornontowice 13 6 52:78
10. STS Żernica 13 1 28:102

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Grabowski Piotr - Klejnot Michał 1 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:7)
1 Grabowski Piotr - Pełka Jerzy 1 3:1 (11:8, 12:!4, 11:9, 11:8)
2 Orszulik Jan - Grabowski Piotr 2 2:3 (9;11, 11;9, 10;12, 11;9, 7;11)
2 Tkocz Marek - Grabowski Piotr 2 0:3 (7;11, 8;11, 4;11)
3 Grabowski Piotr - Wiciok Piotr 2 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)
3 Grabowski Piotr - Wichowski Grzegorz 2 2:3 (8:11, 11:5, 11:7, 9:11, 5:11)
4 Grabowski Piotr - Łosiński Wojciech 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:9)
4 Grabowski Piotr - Kucza Jan 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:9, 11:7)
5 Słobodzian Tomasz - Grabowski Piotr 1 0:3 (3:11, 4:11, 6:11)
5 Langer Michał - Grabowski Piotr 1 0:3 (4:11, 7:11, 8:11)
6 Grabowski Piotr - Mrozek Patryk 1 2:3 (3:11, 11:8, 5:11, 11:5, 11:13)
6 Grabowski Piotr - Sliwka Oliwier 1 3:0 (16:14, 15:13, 11:4)
7 Czernik Mariusz - Grabowski Piotr 2 0:3 (5/11, 7/11, 10/12)
7 Siebert Karel - Grabowski Piotr 2 3:1 (13/11, 8/11, 11/6, 11/8)
8 Grabowski Piotr - Sikora Robert 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)
8 Grabowski Piotr - Balawajder Jacek 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:1, 11:8)
9 Kapek Roman - Grabowski Piotr 2 1:3 (7:11, 7:11, 11:4, 10:12)
9 Laska Tadeusz - Grabowski Piotr 2 0:3 (4:11, 4:11, 2:11)
11 Łuczka Jakub - Grabowski Piotr 2 0:3 (6:11,15:17,6:11)
11 Kleta Rafał - Grabowski Piotr 2 1:3 (11:13,11:7,2:11,5:11)
12 Balawajder Bogusław - Grabowski Piotr 2 1:3 (4:11, 11:8, 7:11, 10:12)
12 Balawajder Jacek - Grabowski Piotr 2 0:3 (2:11, 8:11, 5:11)
13 Grabowski Piotr - Kuc Andrzej 2 3:0 (12:10, 11:9, 11:8)
13 Grabowski Piotr - Siebert Karel 2 3:1 (7:11, 11:6, 11:8, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr - Pełka Jerzy / Papała Jakub 1 0:3 (9:11, 5:11, 10:12)
2 Orszulik Igor / Orszulik Jan - Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr 2 1:3 (10;12, 12;10, 3;11, 11;13)
3 Kowalczyk Mateusz / Grabowski Piotr - Wichowski Grzegorz / Wiciok Piotr 2 1:3 (9:11, 7:11, 13:11, 7:11)
4 Badura Jarosław / Grabowski Piotr - Turek Oliwier / Łuczka Jakub 2 2:3 (8:11, 10:12, 11:5, 11:8, 7:11)
5 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz 2 3:2 (12:10, 10:12, 1:11, 11:5, 11:9)
6 Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 2 0:3 (9:11, 7:11, 4:11)
7 Gasman Dalibor / Siebert Karel - Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz 2 3:0 (11/8, 11/9, 11/7)
8 Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr - Marzec Sławomir / Sikora Robert 1 3:2 (11:5, 6:11, 11:7, 9:11, 12:10)
9 Kapek Roman / Oślizło Krzysztof - Gierlicki Grzegorz / Grabowski Piotr 1 2:3 (6:11, 8:11, 11:7, 11:8, 8:11)
11 Kleta Rafał / Juchnik Henryk - Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz 2 2:3 (11:6,5:11,11:9,5:11,4:11)
12 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr 1 3:0 (13:11, 11:5, 11:8)
13 Badura Jarosław / Grabowski Piotr - Kuc Andrzej / Siebert Karel 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:2)