Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Kamil
Smołka
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2001
36
Występy
11
Zwycięstwa
25
Porażki
30.56%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 21 42 169:41
2. LITS Meble Anders Żywiec 21 39 173:37
3. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
4. KS Viret CMC Zawiercie 18 27 107:73
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 114:96
7. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 98:112
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Smołka Kamil - Ciosmak Maciej 2 3:2 (11:7, 11:9, 9:11, 9:11, 11:3)
2 Smołka Kamil - Tereszczenko Aleksandr 2 1:3 (13:11, 4:11, 7:11, 7:11)
3 Piecowski Mirosław - Smołka Kamil 2 3:0 (11:2, 11:7, 11:9)
3 Nosiadek Jakub - Smołka Kamil 2 3:0 (11:8, 11:4, 12:10)
4 Smołka Kamil - Piotrowski Tadeusz 1 0:3 (6:11, 5:11, 3:11)
4 Smołka Kamil - Piotrowski Marcin 1 1:3 (11:6, 7:11, 5:11, 4:11)
5 Kufel Karol - Smołka Kamil 2 3:0 (11:5, 11:8.11:7)
5 Tomaszuk Kamil - Smołka Kamil 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:9)
9 Friebe Janusz - Smołka Kamil 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:9)
9 Sobel Artur - Smołka Kamil 2 3:2 (11:5, 11:8, 10:12, 12:14, 11:4)
8 Smołka Kamil - Madej Bogusław 2 3:2 (11:8,11:9, 6:11, 7:11, 11:9)
8 Smołka Kamil - Tomiczek Jakub 2 2:3 (4:11, 9:11, 11:9, 11:7, 8:11)
11 Gryga Rafał - Smołka Kamil 2 2:3 (8:11, 11:8, 11:5, 7:11, 10:12)
11 Polok Paweł - Smołka Kamil 2 3:0 (11:1, 11:5, 11:6)
13 Wiśniewski Mateusz - Smołka Kamil 2 3:2 (6:11,11:9,9:11,11:8,13:11)
13 Szary Piotr - Smołka Kamil 2 3:2 (11:8,10:12,10:12,11:8,11:6)
12 Smołka Kamil - Myszewski Adrian 2 0:3 (11:13, 10:12, 10:12, )
12 Smołka Kamil - Kufel Karol 2 1:3 (11:8, 5:11, 6:11, 10:12)
14 Smołka Kamil - Paruch Wiktor 2 3:1 (11:5, 11:6, 10:12, 11:6)
14 Smołka Kamil - Gala Dawid 2 1:3 (8:11, 6:11 , 11:7, 4:11)
15 Tomaszewski Kacper - Smołka Kamil 2 0:3 (7;11, 6;11, 4;11)
15 Suchecki Wacław - Smołka Kamil 2 2:3 (11;8, 10;12, 11;7, 7;11, 9;11)
16 Siwiec Michał - Smołka Kamil 2 3:1 (11:3, 11:5, 12:14, 11:2)
16 Madej Bogusław - Smołka Kamil 2 2:3 (5:11, 11:7, 7:11, 11:7, 7:11)
17 Mugowski Arkadiusz - Smołka Kamil 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:8.)
17 Skórski Michał - Smołka Kamil 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:5,)
18 Smołka Kamil - Gryga Rafał 2 3:1 (6:11, 11:8, 14:12, 11:8)
18 Smołka Kamil - Kałuża Tomasz 2 0:3 (6:11, 8:11, 3:11)
19 Smołka Kamil - Zwoliński Mariusz 2 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 5:11)
19 Smołka Kamil - Friebe Janusz 2 1:3 (7:11, 11:7, 10:12, 9:11)
20 Smołka Kamil - Idaczyk Dominik 2 3:1 (6:11, 13:11, 11:9, 11:9)
20 Smołka Kamil - Skop Szymon 2 2:3 (10:12,11:6, 11:9, 8:11,8:11)
21 Smołka Kamil - Piecowski Mirosław 2 3:1 (12:10, 11:5, 7:11, 11:7)
21 Smołka Kamil - Nosiadek Jakub 2 1:3 (13:11, 6:11, 8:11, 12:14)
22 Piotrowski Tadeusz - Smołka Kamil 2 3:0 (15:13, 11:7, 11:7.)
22 Kurek Paweł - Smołka Kamil 2 0:3 (1:11, 4:11, 9:11.)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kolekta Jarosław / Smołka Kamil - Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał 2 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
3 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Molinskyi Viktor / Smołka Kamil 2 3:1 (12:10, 11:7, 9:11, 12:10)
4 Smołka Kamil / Pustołka Bartosz - Makajew Maciej / Pańczyk Adrian 2 0:3 (5:11, 8:11, 5:11)
5 Myszewski Adrian / Kufel Karol - Smołka Kamil / Molinskyi Viktor 2 3:2 (13:15, 10:12, 11:1, 11:8, 11:5)
8 Smołka Kamil / Juzek Sebastian - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 0:3 (9:11, 7:11, 10:12)
9 Zwoliński Mariusz / Sobel Artur - Jabłoński Filip / Smołka Kamil 2 3:1 (2:11, 11:7, 11:8, 12:10)
11 Polok Paweł / Gryga Rafał - Banach Piotr / Smołka Kamil 2 3:1 (13:11, 11:4, 4:11, 11:5)
12 Banach Piotr / Smołka Kamil - Myszewski Adrian / Kufel Karol 2 1:3 (4:11, 5:11, 11:5, 5:11)
13 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Smołka Kamil / Banach Piotr 2 3:0 (11:4,11:9,11:7)
14 Smołka Kamil / Banach Piotr - Gala Dawid / Paruch Oskar 2 3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:4)
15 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Banach Piotr / Smołka Kamil 2 3:1 (12;10, 12;10, 8;11, 11;6)
16 Tomiczek Jakub / Siwiec Michał - Smołka Kamil / Banach Piotr 2 3:1 (11:8, 11:13, 11:7, 11:6)
17 Mugowski Arkadiusz / Skórski Michał - Smołka Kamil / Banach Piotr 2 3:1 (11:5, 9:11, 11:4, 11;7,)
18 Smołka Kamil / Juzek Sebastian - Gryga Rafał / Polok Paweł 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:9,)
19 Smołka Kamil / Juzek Sebastian - Szołtysek Artur / Friebe Janusz 2 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 4:11)
20 Juzek Sebastian / Smołka Kamil - Jendrysik Dawid / Bartusik Marek 2 1:3 (4:11, 6:11, 11:5, 9:11)
21 Juzek Sebastian / Smołka Kamil - Piecowski Mirosław / Nosiadek Jakub 2 0:3 (11:13, 8:11, 6:11)
22 Makajew Maciej / Kurek Paweł - Smołka Kamil / Banach Piotr 2 3:1 (11:8, 10:12, 11:9, 11:6.)