Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dawid
Jendrysik
MKS Skarbek Tarnowskie Góry
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1991
8
Występy
2
Zwycięstwa
6
Porażki
25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 14 28 112:28
2. LITS Meble Anders Żywiec 15 27 122:28
3. KS Viret CMC Zawiercie 14 23 85:55
4. KS Naprzód Borucin 15 21 99:51
5. ULKTS Pszczyna 15 19 88:62
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 15 16 86:64
7. MKS II Czechowice Dziedzice 14 12 64:76
8. KS Mysław Mysłowice 15 8 59:91
9. LUKS Węgierska Górka 14 7 47:93
10. UKTS Sokół Orzesze 15 7 47:103
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 6 44:106
12. KTS III Sigmatom Gliwice 15 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
6 Jendrysik Dawid - Kufel Karol 2 0:3 (6:11,6:11,3:11)
8 Jendrysik Dawid - Paruch Oskar 2 3:1 (10:12, 11:2, 11:6, 11:7)
10 Jendrysik Dawid - Szołtysek Artur 1 1:3 (12:10, 3:11, 5:11, 12:14)
11 Przewłocki Jacek - Jendrysik Dawid 2 3:0 (16;14, 11;6, 11;4)
11 Tomaszewski Kacper - Jendrysik Dawid 2 0:3 (8;11, 9;11, 8;11 )
12 Jendrysik Dawid - Skórski Michał 2 1:3 (11:5, 1:11, 4:11, 3:11)
13 Orszulak Kamil - Jendrysik Dawid 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
13 Gryga Rafał - Jendrysik Dawid 2 3:2 (11:7, 11:13, 3:11, 14:12, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
6 Bartusik Marek / Jendrysik Dawid - Kufel Karol / Myszewski Adrian 2 1:3 (11:8,7:11,10:12,6:11)
8 Bartusik Marek / Jendrysik Dawid - Sokołowski Oskar / Paruch Wiktor 2 3:0 (11:1, 11:6, 11:9)
10 Bartusik Marek / Jendrysik Dawid - Sobel Artur / Zwoliński Mariusz 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:6)
11 Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper - Jendrysik Dawid / Bartusik Marek 2 2:3 (11;8, 12;10, 4;11, 9;11, 8;11)
12 Bartusik Marek / Jendrysik Dawid - Skórski Michał / Tereszczenko Aleksandr 2 0:3 (9:11, 9:11, 5:11)
13 Zagajewski Mateusz / Orszulak Kamil - Bartusik Marek / Jendrysik Dawid 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)