Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marek
Bartusik
MKS Skarbek Tarnowskie Góry
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1992
29
Występy
17
Zwycięstwa
12
Porażki
58.62%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 14 28 112:28
2. LITS Meble Anders Żywiec 15 27 122:28
3. KS Viret CMC Zawiercie 14 23 85:55
4. KS Naprzód Borucin 15 21 99:51
5. ULKTS Pszczyna 15 19 88:62
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 15 16 86:64
7. MKS II Czechowice Dziedzice 14 12 64:76
8. KS Mysław Mysłowice 15 8 59:91
9. LUKS Węgierska Górka 14 7 47:93
10. UKTS Sokół Orzesze 15 7 47:103
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 6 44:106
12. KTS III Sigmatom Gliwice 15 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bartusik Marek - Kolekta Jarosław 2 3:2 (7:11; 4:11; 11:3; 11:8; 11:9)
1 Bartusik Marek - Molinskyi Viktor 2 3:1 (11:2; 13:11; 4:11; 11:2)
2 Bartusik Marek - Gryga Rafał 2 3:0 (11:6; 11:7:11;7)
3 Ciosmak Maciej - Bartusik Marek 2 3:2 (11:9, 14:12, 7:11, 9:11, 11:4.)
3 Tereszczenko Aleksandr - Bartusik Marek 2 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:7.)
4 Bartusik Marek - Nosiadek Jakub 2 2:3 (10:12; 11:13; 11:5; 11:4; 8:11)
4 Bartusik Marek - Piecowski Mirosław 2 3:2 (8:11; 11:6; 11:5; 6:11; 11:6)
5 Pańczyk Adrian - Bartusik Marek 2 0:3 (3:11,3:11,4:11)
5 Makajew Maciej - Bartusik Marek 2 3:2 (11:6,11:13,9:11,13:11,11:6)
6 Bartusik Marek - Lubaś Sebastian 1 3:1 (4:11,11:8.11:7.15:13)
6 Bartusik Marek - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (8:11,11:4,5:11,10:12)
7 Wiśniewski Mateusz - Bartusik Marek 2 2:3 (11:7, 11:5, 5:11, 11:13, 8:11)
7 Szary Piotr - Bartusik Marek 2 0:3 (9:11, 6:11, 3:11)
8 Bartusik Marek - Paruch Oskar 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:9)
8 Bartusik Marek - Paruch Wiktor 2 3:1 (11:2, 7:11, 12:10, 11:5)
9 Tomiczek Jakub - Bartusik Marek 2 0:3 (11:13,12:14,9:11)
9 Stokłosa Jacek - Bartusik Marek 2 1:3 (11:5,10:12,8:11,6:11)
10 Bartusik Marek - Sobel Artur 2 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:5)
10 Bartusik Marek - Friebe Janusz 2 3:0 (11:3, 11:2, 11:7)
11 Suchecki Wacław - Bartusik Marek 1 3:0 (11;4, 11;8, 11;3)
11 Czyrnia Krzysztof - Bartusik Marek 1 3:0 (15;13, 11;6, 16;14)
12 Bartusik Marek - Ptak Wiktor 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:4)
12 Bartusik Marek - Tereszczenko Aleksandr 1 2:3 (15:17, 11:9, 11:7, 7:11, 6:11)
13 Polok Paweł - Bartusik Marek 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)
13 Zagajewski Mateusz - Bartusik Marek 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:5)
14 Szołtysek Artur - Bartusik Marek 1 3:1 (5:11, 15:13, 11:8, 11:5)
14 Sobel Artur - Bartusik Marek 1 3:2 (9:11, 8:11, 11:4, 12:10, 11:5)
15 Sokołowski Oskar - Bartusik Marek 1 0:3 (9:11, 6:11, 7:11)
15 Gala Bartłomiej - Bartusik Marek 1 1:3 (4:11, 5:11, 11:7, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kaszuba Mateusz / Bartusik Marek - Kolekta Jarosław / Molinskyi Viktor 1 3:0 (11:4; 11:8; 11:5)
2 Bartusik Marek / Piech Paweł - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 3:0 (11:2; 11:7; 13:11)
3 Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał - Piech Paweł / Bartusik Marek 2 3:2 (9:11, 11:1, 8:11, 11:4, 12:10.)
4 Bartusik Marek / Kaszuba Mateusz - Nosiadek Jakub / Eliasz Adrian 2 3:0 (11:8; 11:5; 11:6)
5 Makajew Maciej / Pańczyk Adrian - Idaczyk Dominik / Bartusik Marek 2 0:3 (8:11,6:11,2:11)
6 Bartusik Marek / Jendrysik Dawid - Kufel Karol / Myszewski Adrian 2 1:3 (11:8,7:11,10:12,6:11)
7 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Skop Szymon / Bartusik Marek 2 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 11:6)
8 Bartusik Marek / Jendrysik Dawid - Sokołowski Oskar / Paruch Wiktor 2 3:0 (11:1, 11:6, 11:9)
9 Siwiec Michał / Tomiczek Jakub - Kaszuba Mateusz / Bartusik Marek 2 0:3 (6:11,7:11,9:11)
10 Bartusik Marek / Jendrysik Dawid - Sobel Artur / Zwoliński Mariusz 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:6)
11 Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper - Jendrysik Dawid / Bartusik Marek 2 2:3 (11;8, 12;10, 4;11, 9;11, 8;11)
12 Bartusik Marek / Jendrysik Dawid - Skórski Michał / Tereszczenko Aleksandr 2 0:3 (9:11, 9:11, 5:11)
13 Zagajewski Mateusz / Orszulak Kamil - Bartusik Marek / Jendrysik Dawid 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
14 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Skop Szymon / Bartusik Marek 2 0:3 (11:13,:8:11, 10:12)
15 Gala Dawid / Sokołowski Oskar - Bartusik Marek / Skop Szymon 2 2:3 (12:14, 5:11, 13:11, 11:7, 9:11)