Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Szymon
Skop
MKS Skarbek Tarnowskie Góry
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1990
21
Występy
14
Zwycięstwa
7
Porażki
66.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 14 28 112:28
2. LITS Meble Anders Żywiec 15 27 122:28
3. KS Viret CMC Zawiercie 14 23 85:55
4. KS Naprzód Borucin 15 21 99:51
5. ULKTS Pszczyna 15 19 88:62
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 15 16 86:64
7. MKS II Czechowice Dziedzice 14 12 64:76
8. KS Mysław Mysłowice 15 8 59:91
9. LUKS Węgierska Górka 14 7 47:93
10. UKTS Sokół Orzesze 15 7 47:103
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 6 44:106
12. KTS III Sigmatom Gliwice 15 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skop Szymon - Jemilianowicz Sebastian 1 3:1 (7:11; 11:9; 11:5; 11:6)
1 Skop Szymon - Jabłoński Filip 1 3:2 (7:11; 11:9; 12:10; 5:11; 11:9)
2 Skop Szymon - Zagajewski Mateusz 1 3:1 (5:11; 13:11; 11:5; 11:8)
2 Skop Szymon - Kałuża Tomasz 1 3:1 (11:6; 11:6; 6:11; 11:5)
3 Ptak Wiktor - Skop Szymon 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:8.)
3 Skórski Michał - Skop Szymon 1 0:3 (8:11, 9:11, 9:11.)
4 Skop Szymon - Piecowski Miłosz 1 1:3 (5:11; 7:11; 11:6; 7:11)
5 Piotrowski Tadeusz - Skop Szymon 1 3:1 (9:11,12:10,11:9,12:10)
5 Piotrowski Marcin - Skop Szymon 1 3:2 (11:9,11:9,8:11,7:11,11:9)
7 Ramenda Adam - Skop Szymon 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
7 Gawlas Mateusz - Skop Szymon 1 2:3 (9:11, 11:8, 9:11, 11:1, 9:11)
8 Skop Szymon - Sokołowski Oskar 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
8 Skop Szymon - Gala Bartłomiej 1 3:0 (11:6, 12:10, 13:11)
10 Skop Szymon - Zwoliński Mariusz 1 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:5)
12 Skop Szymon - Ciosmak Maciej 2 2:3 (11:9, 12:10, 8:11, 8:11, 6:11)
13 Zagajewski Mateusz - Skop Szymon 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:4)
13 Polok Paweł - Skop Szymon 1 2:3 (11:6, 11:6, 9:11, 11:13, 9:11)
14 Zwoliński Mariusz - Skop Szymon 2 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 10:12)
14 Friebe Janusz - Skop Szymon 2 0:3 (11:13, 8:11, 10:12)
15 Gala Dawid - Skop Szymon 2 1:3 (6:11, 9:11, 11:4, 9:11)
15 Paruch Wiktor - Skop Szymon 2 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cioch Błażej / Skop Szymon - Jabłoński Filip / Jemilianowicz Sebastian 1 1:3 (9:11; 11:6; 3:11; 8:11)
2 Skop Szymon / Cioch Błażej - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:0 (11:8; 11:9; 11:6)
3 Ptak Wiktor / Ciosmak Maciej - Cioch Błażej / Skop Szymon 1 1:3 (9:11, 4:11, 11:9, 11:13.)
4 Skop Szymon / Cioch Błażej - Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław 1 0:3 (4:11; 9:11; 12:14)
5 Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz - Cioch Błażej / Skop Szymon 1 3:0 (11:9,11:7,11:5)
7 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Skop Szymon / Bartusik Marek 2 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 11:6)
13 Gryga Rafał / Polok Paweł - Jęsiek Jakub / Skop Szymon 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)
14 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Skop Szymon / Bartusik Marek 2 0:3 (11:13,:8:11, 10:12)
15 Gala Dawid / Sokołowski Oskar - Bartusik Marek / Skop Szymon 2 2:3 (12:14, 5:11, 13:11, 11:7, 9:11)