Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Szymon
Skop
MKS Skarbek Tarnowskie Góry
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1990
32
Występy
20
Zwycięstwa
12
Porażki
62.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Viret CMC Zawiercie 20 31 120:80
4. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skop Szymon - Jemilianowicz Sebastian 1 3:1 (7:11; 11:9; 11:5; 11:6)
1 Skop Szymon - Jabłoński Filip 1 3:2 (7:11; 11:9; 12:10; 5:11; 11:9)
2 Skop Szymon - Zagajewski Mateusz 1 3:1 (5:11; 13:11; 11:5; 11:8)
2 Skop Szymon - Kałuża Tomasz 1 3:1 (11:6; 11:6; 6:11; 11:5)
3 Ptak Wiktor - Skop Szymon 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:8.)
3 Skórski Michał - Skop Szymon 1 0:3 (8:11, 9:11, 9:11.)
4 Skop Szymon - Piecowski Miłosz 1 1:3 (5:11; 7:11; 11:6; 7:11)
5 Piotrowski Tadeusz - Skop Szymon 1 3:1 (9:11,12:10,11:9,12:10)
5 Piotrowski Marcin - Skop Szymon 1 3:2 (11:9,11:9,8:11,7:11,11:9)
7 Ramenda Adam - Skop Szymon 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
7 Gawlas Mateusz - Skop Szymon 1 2:3 (9:11, 11:8, 9:11, 11:1, 9:11)
8 Skop Szymon - Sokołowski Oskar 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
8 Skop Szymon - Gala Bartłomiej 1 3:0 (11:6, 12:10, 13:11)
10 Skop Szymon - Zwoliński Mariusz 1 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:5)
12 Skop Szymon - Ciosmak Maciej 2 2:3 (11:9, 12:10, 8:11, 8:11, 6:11)
13 Zagajewski Mateusz - Skop Szymon 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:4)
13 Polok Paweł - Skop Szymon 1 2:3 (11:6, 11:6, 9:11, 11:13, 9:11)
14 Zwoliński Mariusz - Skop Szymon 2 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 10:12)
14 Friebe Janusz - Skop Szymon 2 0:3 (11:13, 8:11, 10:12)
15 Gala Dawid - Skop Szymon 2 1:3 (6:11, 9:11, 11:4, 9:11)
15 Paruch Wiktor - Skop Szymon 2 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 6:11)
16 Nosiadek Jakub - Skop Szymon 2 3:2 (4:11, 7:11, 11:9, 11:5, 11:5)
16 Piecowski Mirosław - Skop Szymon 2 1:3 (8:11, 8:11, 11:1, 9:11)
19 Skop Szymon - Wiśniewski Mateusz 2 1:3 (11:7, 3:11, 15:17, 6:11)
19 Skop Szymon - Szary Piotr 2 0:3 (6:11, 9:11,9:11)
20 Juzek Sebastian - Skop Szymon 2 1:3 (8:11,11:8, 8:11, 9:11)
20 Smołka Kamil - Skop Szymon 2 2:3 (10:12,11:6, 11:9, 8:11,8:11)
21 Skop Szymon - Suchecki Wacław 2 2:3 (11:7, 10:12, 15:13, 10:12, 8:11)
22 Skop Szymon - Siwiec Michał 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:6)
22 Skop Szymon - Madej Bogusław 2 3:0 (11:6, 14:12, 11:9)
17 Skop Szymon - Kurek Paweł 2 3:0 (11:7, 13:11, 11:8)
17 Skop Szymon - Piotrowski Tadeusz 2 2:3 (13:15, 11:7, 9:11, 14:12, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cioch Błażej / Skop Szymon - Jabłoński Filip / Jemilianowicz Sebastian 1 1:3 (9:11; 11:6; 3:11; 8:11)
13 Gryga Rafał / Polok Paweł - Jęsiek Jakub / Skop Szymon 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)
14 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Skop Szymon / Bartusik Marek 2 0:3 (11:13,:8:11, 10:12)
15 Gala Dawid / Sokołowski Oskar - Bartusik Marek / Skop Szymon 2 2:3 (12:14, 5:11, 13:11, 11:7, 9:11)
16 Eliasz Adrian / Piecowski Miłosz - Cioch Błażej / Skop Szymon 1 0:3 (11:13, 7:11, 5:11)
19 Bartusik Marek / Skop Szymon - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 3:2 (11:7, 5:11, 14:16, 11:7, 11:9)
2 Skop Szymon / Cioch Błażej - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:0 (11:8; 11:9; 11:6)
20 Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip - Cioch Błażej / Skop Szymon 1 3:1 (9:11,11:4, 11:6,11:7)
3 Ptak Wiktor / Ciosmak Maciej - Cioch Błażej / Skop Szymon 1 1:3 (9:11, 4:11, 11:9, 11:13.)
4 Skop Szymon / Cioch Błażej - Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław 1 0:3 (4:11; 9:11; 12:14)
5 Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz - Cioch Błażej / Skop Szymon 1 3:0 (11:9,11:7,11:5)
7 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Skop Szymon / Bartusik Marek 2 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 11:6)