Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Artur
Sobel
ULKTS Pszczyna
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1981
42
Występy
38
Zwycięstwa
4
Porażki
90.48%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 21 42 169:41
2. LITS Meble Anders Żywiec 21 39 173:37
3. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
4. KS Viret CMC Zawiercie 18 27 107:73
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 114:96
7. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 98:112
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Sobel Artur - Pańczyk Adrian 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:3)
2 Sobel Artur - Makajew Maciej 2 3:1 (13:15, 11:5, 11:7, 11:8)
3 Myszewski Adrian - Sobel Artur 2 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
3 Kufel Karol - Sobel Artur 2 1:3 (13:11, 10:12, 1:11, 9:11)
4 Sobel Artur - Wiśniewski Mateusz 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:7)
4 Sobel Artur - Szary Piotr 2 3:0 (11:6, 11:7, 12:10)
5 Paruch Wiktor - Sobel Artur 2 0:3 (7:11, 1:11, 2:11)
5 Sokołowski Oskar - Sobel Artur 2 0:3 (6:11, 9:11, 5:11)
6 Sobel Artur - Madej Bogusław 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:5)
6 Sobel Artur - Stokłosa Jacek 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:9)
8 Tomaszewski Kacper - Sobel Artur 2 0:3 (12;14, 3;11, 10;12)
8 Przewłocki Jacek - Sobel Artur 2 1:3 (11;6, 8;11, 6;11, 8;11)
7 Polok Paweł - Sobel Artur 2 0:3 (9:11, 11:13, 7:11)
7 Gryga Rafał - Sobel Artur 2 0:3 (2:11, 4:11, 5:11)
9 Sobel Artur - Pustołka Bartosz 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:4)
9 Sobel Artur - Smołka Kamil 2 3:2 (11:5, 11:8, 10:12, 12:14, 11:4)
10 Bartusik Marek - Sobel Artur 2 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:5)
10 Idaczyk Dominik - Sobel Artur 2 0:3 (11:13, 12:14, 7:11)
11 Sobel Artur - Tereszczenko Aleksandr 2 3:1 (14:16, 11:7, 11:6, 11:7)
11 Sobel Artur - Ciosmak Maciej 2 3:0 (11:3, 11:8, 11:5)
1 Piecowski Mirosław - Sobel Artur 2 0:3 (6:11, 10:12, 7:11)
1 Nosiadek Jakub - Sobel Artur 2 3:1 (11:9, 11:4, 10:12, 13:11)
12 Sobel Artur - Zagajewski Mateusz 1 3:1 (14:12, 6:11, 11:8, 11:7)
12 Sobel Artur - Polok Paweł 1 3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 11:6, 11:2)
13 Sobel Artur - Gala Bartłomiej 1 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:2, 11:7)
13 Sobel Artur - Paruch Oskar 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:3)
14 Sobel Artur - Cioch Błażej 1 3:1 (11:9, 11:8, 2:11, 12:10)
14 Sobel Artur - Bartusik Marek 1 3:2 (9:11, 8:11, 11:4, 12:10, 11:5)
15 Sobel Artur - 1 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
15 Sobel Artur - 1 3:0 (11 :0, 11:0, 11:0)
17 Sobel Artur - Pietraszko Łukasz 1 0:3 (13:15, 6:11, 11:13)
17 Sobel Artur - Lubaś Sebastian 1 1:3 (5:11, 11:9, 13:15, 10:12)
19 Jemilianowicz Sebastian - Sobel Artur 1 1:3 (6:11,11:7,5:11, 10:12)
19 Jabłoński Filip - Sobel Artur 1 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 5:11)
18 Gawlas Mateusz - Sobel Artur 1 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 9:11)
18 Ramenda Adam - Sobel Artur 1 2:3 (7:11, 11:9, 11:4, 2:11, 9:11)
21 Stokłosa Jacek - Sobel Artur 1 1:3 (8:11,9:11,14:12,9:11)
21 Wróbel Jan - Sobel Artur 1 0:3 (6:11,5:11,2:11)
22 Ptak Wiktor - Sobel Artur 1 0:3 (3:11, 4:11, 6:11.)
22 Ciosmak Maciej - Sobel Artur 1 0:3 (7:11, 7:11, 6:11.)
20 Sobel Artur - Przewłocki Jacek 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:9)
20 Sobel Artur - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (11:1, 11:2, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Zwoliński Mariusz / Sobel Artur 2 3:1 (11:9, 6:11, 11:8, 11:8)
2 Sobel Artur / Zwoliński Mariusz - Makajew Maciej / Pańczyk Adrian 2 2:3 (9:11,8:11, 12:10, 11:8, 9:11)
3 Kufel Karol / Myszewski Adrian - Zwoliński Mariusz / Sobel Artur 2 2:3 (7:11, 8:11, 11:8, 12:10, 7:11)
4 Zwoliński Mariusz / Sobel Artur - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 3:0 (12:10, 11:9, 12:10)
5 Sokołowski Oskar / Paruch Wiktor - Sobel Artur / Zwoliński Mariusz 2 0:3 (6:11, 3:11, 4:11)
6 Zwoliński Mariusz / Sobel Artur - Siwiec Michał / Tomiczek Jakub 2 3:0 (11:5, 11:7.11:7)
7 Polok Paweł / Gryga Rafał - Zwoliński Mariusz / Sobel Artur 2 0:3 (4:11, 5:11, 12:10, 7:11)
8 Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper - Zwoliński Mariusz / Sobel Artur 2 0:3 (2;11, 8;11, 6;11)
9 Zwoliński Mariusz / Sobel Artur - Jabłoński Filip / Smołka Kamil 2 3:1 (2:11, 11:7, 11:8, 12:10)
10 Bartusik Marek / Jendrysik Dawid - Sobel Artur / Zwoliński Mariusz 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:6)
11 Zwoliński Mariusz / Sobel Artur - Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał 2 1:3 (5:11, 11:6, 8:11, 5:11)
12 Sobel Artur / Zwoliński Mariusz - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:1 (12:10, 11:7, 13:15, 11:6)
13 Sobel Artur / Zwoliński Mariusz - Gala Bartłomiej / Paruch Oskar 1 3:2 (11:6, 9:11, 11:2, 11:13, 11:6)
14 Sobel Artur / Zwoliński Mariusz - Cioch Błażej / Idaczyk Dominik 1 3:1 (11:7, 9:11, 13:11, 11:3)
15 Zwoliński Mariusz / Sobel Artur - / 1 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
17 Sobel Artur / Zwoliński Mariusz - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 2:3 (11:6, 10:12, 5:11, 11:6, 8:11)
18 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Sobel Artur / Zwoliński Mariusz 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:6)
19 Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip - Sobel Artur / Zwoliński Mariusz 1 3:1 (8:11, 11:5, 11:6; 14:12)
20 Zwoliński Mariusz / Sobel Artur - Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:9)
21 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Zwoliński Mariusz / Sobel Artur 1 1:3 (7:11,11:13,11:4,8:11)
22 Tereszczenko Aleksandr / Ptak Wiktor - Zwoliński Mariusz / Sobel Artur 1 0:3 (8:11, 6:11, 3:11.)