Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Artur
Szołtysek
ULKTS Pszczyna
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1971
42
Występy
23
Zwycięstwa
19
Porażki
54.76%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 21 42 169:41
2. LITS Meble Anders Żywiec 21 39 173:37
3. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
4. KS Viret CMC Zawiercie 18 27 107:73
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 114:96
7. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 98:112
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Szołtysek Artur - Piotrowski Marcin 1 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 7:11)
2 Szołtysek Artur - Piotrowski Tadeusz 1 2:3 (11:4, 12:14, 7:11, 11:4, 8:11)
3 Lubaś Sebastian - Szołtysek Artur 1 3:1 (11:6, 11:3, 7:11, 11:9)
3 Pietraszko Łukasz - Szołtysek Artur 1 3:0 (13:11, 14:12, 11:8)
4 Szołtysek Artur - Ramenda Adam 1 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
4 Szołtysek Artur - Gawlas Mateusz 1 0:3 (7:11, 9:11, 9:11)
5 Gala Bartłomiej - Szołtysek Artur 1 0:3 (8:11, 8:11, 5:11)
5 Gala Dawid - Szołtysek Artur 1 0:3 (6:11, 8:11, 5:11)
6 Szołtysek Artur - Wróbel Jan 1 3:2 (6:11, 11:7, 11:5, 9:11, 11:8)
6 Szołtysek Artur - Siwiec Michał 1 3:0 (14:12, 11:4, 11:4)
8 Suchecki Wacław - Szołtysek Artur 1 0:3 (10;12, 10;12, 12;14)
8 Czyrnia Krzysztof - Szołtysek Artur 1 3:2 (11;8, 8;11, 2;11, 11;7, 11;6)
7 Kałuża Tomasz - Szołtysek Artur 1 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 4:11)
7 Zagajewski Mateusz - Szołtysek Artur 1 3:0 (11:5, 11:7, 116)
9 Szołtysek Artur - Jemilianowicz Sebastian 1 3:1 (11:3, 8:11, 11:7, 11:8)
9 Szołtysek Artur - Jabłoński Filip 1 3:1 (5:11, 11:7, 11:7, 11:6)
10 Cioch Błażej - Szołtysek Artur 1 2:3 (11:6, 11:7, 6:11, 9:11, 7:11)
10 Jendrysik Dawid - Szołtysek Artur 1 1:3 (12:10, 3:11, 5:11, 12:14)
11 Szołtysek Artur - Skórski Michał 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:9)
11 Szołtysek Artur - Ptak Wiktor 1 2:3 (4:11, 9:11, 11:3, 11:6, 10:12)
1 Eliasz Adrian - Szołtysek Artur 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:7)
1 Piecowski Miłosz - Szołtysek Artur 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
12 Szołtysek Artur - Polok Paweł 1 3:0 (14:12, 11:8, 11:4)
12 Szołtysek Artur - Zagajewski Mateusz 1 0:3 (8:11, 3:11, 3:11)
13 Szołtysek Artur - Paruch Oskar 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:6)
13 Szołtysek Artur - Gala Bartłomiej 1 3:1 (11:8, 6:11, 12:10, 12:10)
14 Szołtysek Artur - Bartusik Marek 1 3:1 (5:11, 15:13, 11:8, 11:5)
14 Szołtysek Artur - Cioch Błażej 1 1:3 (9:11, 11:6, 4:11, 9:11)
15 Szołtysek Artur - 1 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
15 Szołtysek Artur - 1 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
17 Szołtysek Artur - Lubaś Sebastian 1 3:2 (12:10, 4:11, 7:11, 11:7, 11:7)
17 Szołtysek Artur - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (10:12, 11:2, 9:11, 3:11)
19 Jabłoński Filip - Szołtysek Artur 1 3:1 (11:4, 6:11,11:8,11:6)
19 Jemilianowicz Sebastian - Szołtysek Artur 1 3:1 (11:5,11:6, 8:11,12:10)
18 Ramenda Adam - Szołtysek Artur 1 2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:5, 6:11)
18 Gawlas Mateusz - Szołtysek Artur 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:8)
21 Wróbel Jan - Szołtysek Artur 1 3:2 (12:10,7:11,8:11,11:5,13:11)
21 Stokłosa Jacek - Szołtysek Artur 1 0:3 (7:11,6:11,5:11)
22 Tereszczenko Aleksandr - Szołtysek Artur 1 1:3 (9:11, 3:11, 11:6, 12:14.)
22 Ptak Wiktor - Szołtysek Artur 1 3:1 (11:6, 14:12, 8:11, 11:6.)
20 Szołtysek Artur - Czyrnia Krzysztof 1 3:2 (11:9, 8:11, 5:11, 11:9, 11:5)
20 Szołtysek Artur - Przewłocki Jacek 1 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław - Szołtysek Artur / Friebe Janusz 1 3:1 (8:11, 11:5, 16:14, 11:9)
2 Szołtysek Artur / Friebe Janusz - Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz 1 0:3 (11:13, 8:11, 9:11)
3 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:2)
4 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 0:3 (14:16, 3:11, 4:11)
5 Gala Dawid / Gala Bartłomiej - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 1 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:8)
6 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 2:3 (6:11, 4:11, 13:11, 11:5, 11:13)
7 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
8 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 1 3:0 (11;8, 11;4, 11;9)
9 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Jemilianowicz Sebastian / Pustołka Bartosz 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:9)
10 Cioch Błażej / Idaczyk Dominik - Szołtysek Artur / Friebe Janusz 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
11 Szołtysek Artur / Friebe Janusz - Ciosmak Maciej / Ptak Wiktor 1 1:3 (11:6, 12:14, 11:13, 10:12)
12 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 1:3 (0:11, 6:11, 11:6, 6:11)
13 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Gala Dawid / Sokołowski Oskar 2 0:3 (11:13, 9:11, 6:11)
14 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Skop Szymon / Bartusik Marek 2 0:3 (11:13,:8:11, 10:12)
15 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - / 2 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
17 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Myszewski Adrian / Kufel Karol 2 1:3 (8:11, 8:11, 14:12, 13:15)
18 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Szołtysek Artur / Friebe Janusz 2 3:0 (13:11, 14:12, 11:6)
19 Smołka Kamil / Juzek Sebastian - Szołtysek Artur / Friebe Janusz 2 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 4:11)
20 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 2 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 6:11)
21 Madej Bogusław / Siwiec Michał - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 2 3:2 (5:11,8:11,11:8,11:9,15:13)
22 Skórski Michał / Mugowski Arkadiusz - Szołtysek Artur / Friebe Janusz 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:4.)