Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Janusz
Friebe
ULKTS Pszczyna
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1970
42
Występy
18
Zwycięstwa
24
Porażki
42.86%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Viret CMC Zawiercie 20 31 120:80
4. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Friebe Janusz - Makajew Maciej 2 0:3 (9:11, 6:11, 5:11)
2 Friebe Janusz - Kurek Paweł 2 3:0 (12:10, 11:4, 11:6)
3 Kufel Karol - Friebe Janusz 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
3 Tomaszuk Kamil - Friebe Janusz 2 3:1 (8:11, 12:10, 11:6, 14:12)
4 Friebe Janusz - Szary Piotr 2 2:3 (6:11, 11:7, 11:9, 6:11, 11:13)
4 Friebe Janusz - Wiśniewski Mateusz 2 0:3 (7:11, 10:12, 4:12)
5 Sokołowski Oskar - Friebe Janusz 2 0:3 (5:11, 7:11, 9:11)
5 Paruch Wiktor - Friebe Janusz 2 3:2 (11:8, 9:11, 11:8, 6:11, 11:3)
6 Friebe Janusz - Stokłosa Jacek 2 0:3 (9:11, 6:11, 7:11)
6 Friebe Janusz - Madej Bogusław 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
8 Przewłocki Jacek - Friebe Janusz 2 1:3 (6;11, 12;14, 11;6, 5;11)
8 Tomaszewski Kacper - Friebe Janusz 2 2:3 (11;8, 5;11, 1;11, 11;9, 8;11)
7 Gryga Rafał - Friebe Janusz 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
7 Polok Paweł - Friebe Janusz 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:4)
9 Friebe Janusz - Smołka Kamil 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:9)
9 Friebe Janusz - Molinskyi Viktor 2 3:2 (11:7, 9:11, 8:11, 11:6, 11:8)
10 Idaczyk Dominik - Friebe Janusz 2 3:2 (11:5, 11:8, 8:11, 4:11, 11:7)
10 Bartusik Marek - Friebe Janusz 2 3:0 (11:3, 11:2, 11:7)
11 Friebe Janusz - Ciosmak Maciej 2 3:2 (7:11, 12:10, 11:7, 4:11, 11:8)
11 Friebe Janusz - Tereszczenko Aleksandr 2 1:3 (5:11, 9:11, 11:7, 8:11)
1 Nosiadek Jakub - Friebe Janusz 2 3:2 (5:11, 11:6, 11:7, 8:11, 11:7)
1 Piecowski Mirosław - Friebe Janusz 2 3:0 (11:9, 11:7, 13:11)
12 Friebe Janusz - Kałuża Tomasz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
12 Friebe Janusz - Gryga Rafał 2 0:3 (7:11, 10:12, 7:11)
13 Friebe Janusz - Gala Dawid 2 2:3 (12:14, 11:6, 11:7, 5:11, 14:16)
13 Friebe Janusz - Sokołowski Oskar 2 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 11:13, 11:8)
14 Friebe Janusz - Idaczyk Dominik 2 3:1 (11:8, 12:10, 6:11, 11:9)
14 Friebe Janusz - Skop Szymon 2 0:3 (11:13, 8:11, 10:12)
15 Friebe Janusz - 2 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
15 Friebe Janusz - 2 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
17 Friebe Janusz - Myszewski Adrian 2 0:3 (6:11, 7:11, 3:11)
17 Friebe Janusz - Kufel Karol 2 1:3 (2:11, 5:11, 13:11, 6:11)
19 Molinskyi Viktor - Friebe Janusz 2 3:1 (3:11, 11:6, 11:7; 11:4)
19 Smołka Kamil - Friebe Janusz 2 1:3 (7:11, 11:7, 10:12, 9:11)
18 Wiśniewski Mateusz - Friebe Janusz 2 3:1 (2:11, 11:6, 11:7, 11:7)
18 Szary Piotr - Friebe Janusz 2 3:1 (11:3, 7:11, 11:6, 11:8)
21 Madej Bogusław - Friebe Janusz 2 0:3 (7:11,6:11,9:11)
21 Siwiec Michał - Friebe Janusz 2 3:0 (11:4,12:10,11:5)
22 Skórski Michał - Friebe Janusz 2 1:3 (10:12, 9;11, 11:7, 9:11.)
22 Fomin Jurij - Friebe Janusz 2 2:3 (11:8, 9:11, 11:13, 11:9, 9:11.)
20 Friebe Janusz - Tomaszewski Kacper 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:4)
20 Friebe Janusz - Suchecki Wacław 2 0:3 (5:11, 5:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław - Szołtysek Artur / Friebe Janusz 1 3:1 (8:11, 11:5, 16:14, 11:9)
10 Cioch Błażej / Idaczyk Dominik - Szołtysek Artur / Friebe Janusz 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
11 Szołtysek Artur / Friebe Janusz - Ciosmak Maciej / Ptak Wiktor 1 1:3 (11:6, 12:14, 11:13, 10:12)
12 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 1:3 (0:11, 6:11, 11:6, 6:11)
13 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Gala Dawid / Sokołowski Oskar 2 0:3 (11:13, 9:11, 6:11)
14 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Skop Szymon / Bartusik Marek 2 0:3 (11:13,:8:11, 10:12)
15 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - / 2 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
17 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Myszewski Adrian / Kufel Karol 2 1:3 (8:11, 8:11, 14:12, 13:15)
18 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Szołtysek Artur / Friebe Janusz 2 3:0 (13:11, 14:12, 11:6)
19 Smołka Kamil / Juzek Sebastian - Szołtysek Artur / Friebe Janusz 2 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 4:11)
2 Szołtysek Artur / Friebe Janusz - Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz 1 0:3 (11:13, 8:11, 9:11)
20 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 2 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 6:11)
21 Madej Bogusław / Siwiec Michał - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 2 3:2 (5:11,8:11,11:8,11:9,15:13)
22 Skórski Michał / Mugowski Arkadiusz - Szołtysek Artur / Friebe Janusz 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:4.)
3 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:2)
4 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 0:3 (14:16, 3:11, 4:11)
5 Gala Dawid / Gala Bartłomiej - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 1 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:8)
6 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 2:3 (6:11, 4:11, 13:11, 11:5, 11:13)
7 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
8 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 1 3:0 (11;8, 11;4, 11;9)
9 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Jemilianowicz Sebastian / Pustołka Bartosz 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:9)