Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jakub
Nosiadek
KS Naprzód Borucin
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2007
26
Występy
20
Zwycięstwa
6
Porażki
76.92%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 14 28 112:28
2. LITS Meble Anders Żywiec 15 27 122:28
3. KS Viret CMC Zawiercie 14 23 85:55
4. KS Naprzód Borucin 15 21 99:51
5. ULKTS Pszczyna 15 19 88:62
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 15 16 86:64
7. MKS II Czechowice Dziedzice 14 12 64:76
8. KS Mysław Mysłowice 15 8 59:91
9. LUKS Węgierska Górka 14 7 47:93
10. UKTS Sokół Orzesze 15 7 47:103
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 6 44:106
12. KTS III Sigmatom Gliwice 15 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Nosiadek Jakub - Molinskyi Viktor 2 3:2 (10:12, 6:11, 11:3, 11:5, 11:4)
3 Nosiadek Jakub - Smołka Kamil 2 3:0 (11:8, 11:4, 12:10)
4 Bartusik Marek - Nosiadek Jakub 2 2:3 (10:12; 11:13; 11:5; 11:4; 8:11)
4 Idaczyk Dominik - Nosiadek Jakub 2 3:1 (11:5; 8:11; 11:6; 11:9)
5 Nosiadek Jakub - Ciosmak Maciej 2 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:8)
5 Nosiadek Jakub - Tereszczenko Aleksandr 2 3:1 (12:10, 11:4, 6:11, 12:10)
2 Tomaszewski Kacper - Nosiadek Jakub 2 1:3 (7;11, 9;11, 11;8, 8;11)
2 Przewłocki Jacek - Nosiadek Jakub 2 0:3 (7;11, 7;11, 11;13)
6 Nosiadek Jakub - Polok Paweł 2 3:0 (11:4, 12:10, 11:9)
6 Nosiadek Jakub - Gryga Rafał 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:13, 11:4 )
7 Pańczyk Adrian - Nosiadek Jakub 2 1:3 (7:11, 11:6, 9:11, 4:11.)
7 Makajew Maciej - Nosiadek Jakub 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:6.)
8 Nosiadek Jakub - Myszewski Adrian 2 0:3 (5:11, 4:11, 9:11)
8 Nosiadek Jakub - Kufel Karol 2 2:3 (12:10, 4:11, 9:11, 11:9, 10:12)
9 Wiśniewski Mateusz - Nosiadek Jakub 2 3:0 (12:10, 12:10, 13:11 )
9 Szary Piotr - Nosiadek Jakub 2 2:3 (12:14, 11:7, 11:7, 4:11, 9:11)
10 Nosiadek Jakub - Paruch Oskar 2 3:1 (11:2, 11:5, 6:11, 11:8)
10 Nosiadek Jakub - Paruch Wiktor 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:5)
1 Nosiadek Jakub - Friebe Janusz 2 3:2 (5:11, 11:6, 11:7, 8:11, 11:7)
1 Nosiadek Jakub - Sobel Artur 2 3:1 (11:9, 11:4, 10:12, 13:11)
12 Nosiadek Jakub - Madej Bogusław 2 3:0 (11:7, 11:5, 11;7)
12 Nosiadek Jakub - Siwiec Michał 2 3:1 (11:8, 5:11, 13:11, 11:9)
13 Ciosmak Maciej - Nosiadek Jakub 2 1:3 (9:11, 11:6, 5:11, 5:11.)
13 Muranov Oleksandr - Nosiadek Jakub 2 1:3 (3:11, 9:11, 11:9, 4:11.)
14 Orszulak Kamil - Nosiadek Jakub 2 1:3 (11:5, 4:11, 10:12, 11:13)
14 Kałuża Tomasz - Nosiadek Jakub 2 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Zwoliński Mariusz / Sobel Artur 2 3:1 (11:9, 6:11, 11:8, 11:8)
2 Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper - Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub 2 2:3 (8;11, 9;11, 12;10, 14;12, 6;11)
3 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Molinskyi Viktor / Smołka Kamil 2 3:1 (12:10, 11:7, 9:11, 12:10)
4 Bartusik Marek / Kaszuba Mateusz - Nosiadek Jakub / Eliasz Adrian 2 3:0 (11:8; 11:5; 11:6)
5 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał 2 2:3 (11:1, 11:8, 8:11, 9:11, 7:11)
6 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 3:1 (11:13, 13:11, 13:11, 11:8)
7 Makajew Maciej / Pańczyk Adrian - Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub 2 0:3 (9:11, 6:11, 5:11.)
8 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Kufel Karol / Myszewski Adrian 2 1:3 (11:13, 7:11, 11:9, 11:13)
9 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub 2 3:0 (13:11, 11:9, 11:9 )
10 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Gala Dawid / Paruch Oskar 2 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:7)
12 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Wróbel Jan / Madej Bogusław 1 3:0 (11:9, 13:11, 11:8)
13 Muranov Oleksandr / Ciosmak Maciej - Nosiadek Jakub / Piecowski Mirosław 2 1:3 (12:10, 6:11, 8:11, 8:11.)
14 Kałuża Tomasz / Orszulak Kamil - Piecowski Mirosław / Nosiadek Jakub 2 0:3 (8:11, 8:11, 11:13)