Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adrian
Eliasz
KS Naprzód Borucin
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1981
40
Występy
26
Zwycięstwa
14
Porażki
65%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Viret CMC Zawiercie 20 31 120:80
4. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Eliasz Adrian - Jabłoński Filip 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:7)
3 Eliasz Adrian - Jemilianowicz Sebastian 1 3:2 (7:11, 11:9, 4:11, 11:6, 11:6)
4 Cioch Błażej - Eliasz Adrian 1 2:3 (5:11; 7:11; 11:9; 12:10; 12:14)
4 Kaszuba Mateusz - Eliasz Adrian 1 0:3 (7:11; 5:11; 2:11)
5 Eliasz Adrian - Skórski Michał 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:9)
5 Eliasz Adrian - Ptak Wiktor 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:1)
2 Suchecki Wacław - Eliasz Adrian 1 1:3 (9;11, 11;7, 6;11, 4;11)
2 Czyrnia Krzysztof - Eliasz Adrian 1 1:3 (4;11, 11;7, 4;11, 8;11)
6 Eliasz Adrian - Kałuża Tomasz 1 3:2 (12:14, 11:7, 11:5, 8:11, 11:5)
6 Eliasz Adrian - Zagajewski Mateusz 1 3:1 (16:14, 3:11, 15:13, 11:4)
7 Piotrowski Marcin - Eliasz Adrian 1 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:8.)
7 Piotrowski Tadeusz - Eliasz Adrian 1 3:2 (7:11, 13:11, 11:9, 9:11, 11:2.)
8 Eliasz Adrian - Lubaś Sebastian 1 1:3 (8:11, 14:12, 1:11, 6:11)
8 Eliasz Adrian - Pietraszko Łukasz 1 3:1 (11:9, 11:3, 17:19, 11:8)
9 Ramenda Adam - Eliasz Adrian 1 3:1 (9:11,11:7,11:6,11:8)
9 Gawlas Mateusz - Eliasz Adrian 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:7)
11 Wróbel Jan - Eliasz Adrian 1 1:3 (6:11, 10:12, 11:8, 5:11)
11 Siwiec Michał - Eliasz Adrian 1 3:2 (5:11, 8:11, 11:5, 11:8, 11:5)
10 Eliasz Adrian - Gala Dawid 1 3:0 (11:5, 11:5, 12:10)
10 Eliasz Adrian - Gala Bartłomiej 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:6)
1 Eliasz Adrian - Szołtysek Artur 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:7)
1 Eliasz Adrian - Zwoliński Mariusz 1 3:1 (11:6, 11:5, 10:12, 11:7)
12 Eliasz Adrian - Tomiczek Jakub 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:9)
12 Eliasz Adrian - Wróbel Jan 1 2:3 (11:9, 7:11, 11:3, 6:11, 7:11)
13 Tereszczenko Aleksandr - Eliasz Adrian 1 1:3 (11:9, 9:11, 6:11, 5:11. )
13 Skórski Michał - Eliasz Adrian 1 3:2 (6:11, 9:11, 14:12, 11:8, 13:11.)
14 Polok Paweł - Eliasz Adrian 1 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 5:11)
14 Gryga Rafał - Eliasz Adrian 1 0:3 (2:11, 5:11, 4:11)
16 Eliasz Adrian - Cioch Błażej 1 3:2 (11:8, 2:11, 11:8, 3:11, 11:8)
16 Eliasz Adrian - Bartusik Marek 1 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 9:11)
17 Gala Bartłomiej - Eliasz Adrian 1 3:0 (11:2, 11:8, 11:6)
17 Sokołowski Oskar - Eliasz Adrian 1 1:3 (7:11, 7:11, 13:11, 9:11)
19 Lubaś Sebastian - Eliasz Adrian 1 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
19 Pietraszko Łukasz - Eliasz Adrian 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:8)
21 Jabłoński Filip - Eliasz Adrian 1 3:2 (11:9, 9:11, 12:14,11:1, 11:8)
21 Jemilianowicz Sebastian - Eliasz Adrian 1 3:2 (11:9, 6:11, 11:9, 9:11, 11:6)
20 Eliasz Adrian - Gawlas Mateusz 1 2:3 (13:11, 11:9, 7:11, 2:11, 8:11)
20 Eliasz Adrian - Ramenda Adam 1 3:1 (11:4, 1:11, 11:8, 11:8)
22 Eliasz Adrian - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (11:5, 14:12, 11:8)
22 Eliasz Adrian - Przewłocki Jacek 1 3:0 (11:3, 12:10, 11:2)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Zwoliński Mariusz / Sobel Artur 2 3:1 (11:9, 6:11, 11:8, 11:8)
10 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Gala Dawid / Paruch Oskar 2 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:7)
11 Siwiec Michał / Tomiczek Jakub - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 2 1:3 ( 5:11, 11:7, 7:11, 8:11)
12 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Wróbel Jan / Madej Bogusław 1 3:0 (11:9, 13:11, 11:8)
13 Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał - Eliasz Adrian / Piecowski Miłosz 1 0:3 (9:11, 9:11, 11:13.)
14 Polok Paweł / Gryga Rafał - Eliasz Adrian / Piecowski Miłosz 1 1:3 (11:7, 11:13, 7:11, 9:11)
16 Eliasz Adrian / Piecowski Miłosz - Cioch Błażej / Skop Szymon 1 0:3 (11:13, 7:11, 5:11)
17 Gala Bartłomiej / Paruch Wiktor - Piecowski Miłosz / Eliasz Adrian 1 0:3 (3:11, 10:12, 7:11)
19 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Piecowski Mirosław / Eliasz Adrian 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:3)
2 Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper - Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub 2 2:3 (8;11, 9;11, 12;10, 14;12, 6;11)
20 Eliasz Adrian / Piecowski Miłosz - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 2:3 (11:8, 7:11, 9:11, 11:3, 13:15)
21 Jabłoński Filip / Jemilianowicz Sebastian - Piecowski Miłosz / Eliasz Adrian 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:6)
22 Eliasz Adrian / Piecowski Miłosz - Orszulik Jan / Przewłocki Jacek 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:4)
3 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Molinskyi Viktor / Smołka Kamil 2 3:1 (12:10, 11:7, 9:11, 12:10)
4 Bartusik Marek / Kaszuba Mateusz - Nosiadek Jakub / Eliasz Adrian 2 3:0 (11:8; 11:5; 11:6)
5 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał 2 2:3 (11:1, 11:8, 8:11, 9:11, 7:11)
6 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 3:1 (11:13, 13:11, 13:11, 11:8)
7 Makajew Maciej / Pańczyk Adrian - Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub 2 0:3 (9:11, 6:11, 5:11.)
8 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Kufel Karol / Myszewski Adrian 2 1:3 (11:13, 7:11, 11:9, 11:13)
9 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub 2 3:0 (13:11, 11:9, 11:9 )