Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Miłosz
Piecowski
KS Naprzód Borucin
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2006
28
Występy
20
Zwycięstwa
8
Porażki
71.43%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 14 28 112:28
2. LITS Meble Anders Żywiec 15 27 122:28
3. KS Viret CMC Zawiercie 14 23 85:55
4. KS Naprzód Borucin 15 21 99:51
5. ULKTS Pszczyna 15 19 88:62
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 15 16 86:64
7. MKS II Czechowice Dziedzice 14 12 64:76
8. KS Mysław Mysłowice 15 8 59:91
9. LUKS Węgierska Górka 14 7 47:93
10. UKTS Sokół Orzesze 15 7 47:103
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 6 44:106
12. KTS III Sigmatom Gliwice 15 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Piecowski Miłosz - Jemilianowicz Sebastian 1 3:2 (11:6, 4:11, 8:11, 14:12, 11:9)
3 Piecowski Miłosz - Jabłoński Filip 1 3:2 (7:11, 10:12, 11:5, 14:12, 11:4)
4 Skop Szymon - Piecowski Miłosz 1 1:3 (5:11; 7:11; 11:6; 7:11)
4 Cioch Błażej - Piecowski Miłosz 1 3:1 (12:10; 8:11; 11:5; 11:6)
5 Piecowski Miłosz - Ptak Wiktor 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
5 Piecowski Miłosz - Skórski Michał 1 3:2 (11:9, 7:11, 11:9, 11:13, 11:8)
2 Czyrnia Krzysztof - Piecowski Miłosz 1 0:3 (9;11, 14;16, 9;11)
2 Suchecki Wacław - Piecowski Miłosz 1 2:3 (11;7, 6;11, 7;11, 11;9, 10;12)
6 Piecowski Miłosz - Zagajewski Mateusz 1 3:1 (11:9, 10:12, 11:7, 11:9)
6 Piecowski Miłosz - Kałuża Tomasz 1 3:0 (11:9, 11:7, 12:10)
7 Piotrowski Tadeusz - Piecowski Miłosz 1 3:2 (11:9, 10:12, 5:11, 13:11, 11:4.)
7 Piotrowski Marcin - Piecowski Miłosz 1 2:3 (8:11, 9:11, 11:8, 11:7, 6:11.)
8 Piecowski Miłosz - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 13:15)
8 Piecowski Miłosz - Lubaś Sebastian 1 3:2 (11:9, 10:12, 10:12, 11:6, 12:10)
9 Gawlas Mateusz - Piecowski Miłosz 1 2:3 (9:11, 9:11, 11:4, 11:6, 9:11)
9 Ramenda Adam - Piecowski Miłosz 1 3:2 (7;11,8:11, 11:9, 11:9, 11:7)
11 Siwiec Michał - Piecowski Miłosz 1 0:3 (5:11, 7:11, 5:11)
11 Wróbel Jan - Piecowski Miłosz 1 0:3 (9:11, 5:11, 9:11)
10 Piecowski Miłosz - Gala Bartłomiej 1 1:3 (8:11, 9:11, 11:5, 6:11)
10 Piecowski Miłosz - Gala Dawid 1 3:1 (12:10, 10:12, 11:4, 11:6)
1 Piecowski Miłosz - Zwoliński Mariusz 1 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
1 Piecowski Miłosz - Szołtysek Artur 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
12 Piecowski Miłosz - Wróbel Jan 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:7)
12 Piecowski Miłosz - Tomiczek Jakub 1 3:1 (8:11, 11:7, 12:10, 13:11)
13 Skórski Michał - Piecowski Miłosz 1 3:2 (11:7, 5:11, 11:7, 3:11, 11:9.)
13 Tereszczenko Aleksandr - Piecowski Miłosz 1 3:2 (11:4, 11:5, 6:11, 3:11, 12:10.)
14 Gryga Rafał - Piecowski Miłosz 1 1:3 (10:12, 9:11, 14:12, 6:11)
14 Polok Paweł - Piecowski Miłosz 1 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław - Szołtysek Artur / Friebe Janusz 1 3:1 (8:11, 11:5, 16:14, 11:9)
2 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław 1 3:0 (13;11, 11;7, 11;8)
3 Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław - Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip 1 1:3 (9:11, 17:15, 4:11, 3:11)
4 Skop Szymon / Cioch Błażej - Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław 1 0:3 (4:11; 9:11; 12:14)
5 Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław - Ptak Wiktor / Ciosmak Maciej 1 3:2 (12:10, 5:11, 11:5, 5:11, 11:5)
6 Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:1 (11:6, 13:11, 12:14, 11:9)
7 Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz - Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław 1 3:1 (11:8, 11:6, 11:13, 13:11.)
8 Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 3:1 (11:7, 7:11, 12:10, 11:2)
9 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław 1 3:0 (11:4, 12:10, 14:12)
10 Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław - Gala Bartłomiej / Paruch Wiktor 1 3:0 (11:5, 11:8, 12:10)
11 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław 1 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
12 Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław - Siwiec Michał / Tomiczek Jakub 2 2:3 (9:11, 9:11, 11:8, 11:5, 10:12)
13 Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał - Eliasz Adrian / Piecowski Miłosz 1 0:3 (9:11, 9:11, 11:13.)
14 Polok Paweł / Gryga Rafał - Eliasz Adrian / Piecowski Miłosz 1 1:3 (11:7, 11:13, 7:11, 9:11)