Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jacek
Stokłosa
LUKS Węgierska Górka
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1967
36
Występy
14
Zwycięstwa
22
Porażki
38.89%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 21 42 169:41
2. LITS Meble Anders Żywiec 21 39 173:37
3. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
4. KS Viret CMC Zawiercie 18 27 107:73
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 114:96
7. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 98:112
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kurek Paweł - Stokłosa Jacek 2 0:3 (8:11,2:11,6:11)
1 Pańczyk Adrian - Stokłosa Jacek 2 0:3 (9:11,5:11,2:11)
2 Stokłosa Jacek - Tomaszuk Kamil 1 3:2 (3:11,5:11,11:8,11:5,11:9)
2 Stokłosa Jacek - Lubaś Sebastian 1 0:3 (5:11,7:11,5:11)
3 Wiśniewski Mateusz - Stokłosa Jacek 2 2:3 (11:9,9:11,11:9,7:11,6:11)
3 Szary Piotr - Stokłosa Jacek 2 3:0 (11:6,11:4,11:7)
4 Stokłosa Jacek - Paruch Wiktor 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:2)
4 Stokłosa Jacek - Paruch Oskar 2 3:1 (11:4, 8:11, 11:9, 11:8)
5 Gryga Rafał - Stokłosa Jacek 2 1:3 (8:11, 11:7, 5:11, 6:11)
5 Polok Paweł - Stokłosa Jacek 2 3:1 (11:6, 10:12, 11:4, 11:7)
6 Friebe Janusz - Stokłosa Jacek 2 0:3 (9:11, 6:11, 7:11)
6 Sobel Artur - Stokłosa Jacek 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:9)
7 Stokłosa Jacek - Tomaszewski Kacper 2 3:0 (11:3,11:7,11:7)
7 Stokłosa Jacek - Przewłocki Jacek 2 2:3 (6:11,5:11,11:6,11:5,6:11)
9 Stokłosa Jacek - Idaczyk Dominik 2 3:1 (11:8,11:6,9:11,11:6)
9 Stokłosa Jacek - Bartusik Marek 2 1:3 (11:5,10:12,8:11,6:11)
10 Skórski Michał - Stokłosa Jacek 2 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 12:10.)
10 Muranov Oleksandr - Stokłosa Jacek 2 0:3 (2:11, 5:11, 3:11.)
8 Jemilianowicz Sebastian - Stokłosa Jacek 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
8 Jabłoński Filip - Stokłosa Jacek 1 2:3 (11:5, 7:11, 11:9, 8:11, 9:11)
11 Stokłosa Jacek - Piecowski Mirosław 2 2:3 (12:10, 11:9, 7:11, 6:11, 2:11)
11 Stokłosa Jacek - Mrozek Patryk 2 1:3 (9:11, 11:4, 8:11, 10:12)
13 Stokłosa Jacek - Makajew Maciej 1 0:3 (10:12,8:11,7:11)
13 Stokłosa Jacek - Piotrowski Marcin 1 0:3 (4:11,6:11,8:11)
14 Pietraszko Łukasz - Stokłosa Jacek 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:7)
14 Lubaś Sebastian - Stokłosa Jacek 1 3:0 (12:10, 11:5, 11:9)
16 Stokłosa Jacek - Jemilianowicz Sebastian 1 0:3 (5:11, 5:11, 11:13)
16 Stokłosa Jacek - Jabłoński Filip 1 0:3 (8:11, 9:11, 3:11)
18 Gala Bartłomiej - Stokłosa Jacek 1 3:2 (10:12, 11:9, 4:11, 11:6, 11:9)
18 Sokołowski Oskar - Stokłosa Jacek 1 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 13:15)
17 Przewłocki Jacek - Stokłosa Jacek 1 3:1 (11;5, 9;11, 11;9, 11;2)
17 Czyrnia Krzysztof - Stokłosa Jacek 1 3:0 (11;5, 11;6, 11;8)
20 Stokłosa Jacek - Polok Paweł 1 1:3 (12:14,11:6,8:11,9:11)
20 Stokłosa Jacek - Zagajewski Mateusz 1 3:2 (11:9,8:11,6:11,11:5,11:9)
21 Stokłosa Jacek - Sobel Artur 1 1:3 (8:11,9:11,14:12,9:11)
21 Stokłosa Jacek - Szołtysek Artur 1 0:3 (7:11,6:11,5:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 3:0 (13:11,11:8,11:8)
2 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Tomaszuk Kamil / Kufel Karol 1 3:1 (11:4,14:12,4:11,14:12)
3 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 3:2 (9:11,9:11,11:6,11:6,11:7)
4 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Gala Bartłomiej / Gala Dawid 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
5 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 1:3 (1:11, 11:8, 5:11, 5:11)
6 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 2:3 (6:11, 4:11, 13:11, 11:5, 11:13)
7 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 1 0:3 (7:11,6:11,3:11)
8 Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 3:1 (11:7, 5:11, 11:9, 11:6)
9 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Cioch Błażej / Idaczyk Dominik 1 3:0 (11:2,13:11,11:1)
10 Ptak Wiktor / Tereszczenko Aleksandr - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 3:2 (7:11, 11:7, 11:8, 6:11, 11:7.)
11 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław 1 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
13 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz 1 1:3 (5:11,11:6,7:11,8:11)
14 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 2:3 (11:6, 11:13, 7:11, 11:3, 10:12)
16 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Jabłoński Filip / Jemilianowicz Sebastian 1 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 5:11)
17 Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 0:3 (10;12, 2;11, 9;11)
18 Gala Bartłomiej / Kaczorek Marek - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 0:3 (10:12, 11:13, 9:11)
20 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 0:3 (7:11,7:11,4:11)
21 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Zwoliński Mariusz / Sobel Artur 1 1:3 (7:11,11:13,11:4,8:11)