Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jan
Wróbel
LUKS Węgierska Górka
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1988
42
Występy
15
Zwycięstwa
27
Porażki
35.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Viret CMC Zawiercie 20 31 120:80
4. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piotrowski Marcin - Wróbel Jan 1 3:0 (11:3,11:5,11:8)
1 Piotrowski Tadeusz - Wróbel Jan 1 3:1 (4:11,11:8,12:10,11:3)
2 Wróbel Jan - Lubaś Sebastian 1 0:3 (8:11,5:11,1:11)
2 Wróbel Jan - Myszewski Adrian 1 1:3 (13:11,8:11,6:11,10:12)
3 Ramenda Adam - Wróbel Jan 1 3:0 (11:8,11:7,11:6)
3 Gawlas Mateusz - Wróbel Jan 1 3:2 (7:11,11:6,9:11,12:10,11:9)
4 Wróbel Jan - Gala Bartłomiej 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:7)
4 Wróbel Jan - Gala Dawid 1 3:2 (12:10, 11:13, 5:11, 11:5, 13:11)
5 Kałuża Tomasz - Wróbel Jan 1 2:3 (13:11, 9:11, 11:6, 9:11, 6:11)
5 Zagajewski Mateusz - Wróbel Jan 1 3:0 (13:11, 11:6, 11:4)
6 Szołtysek Artur - Wróbel Jan 1 3:2 (6:11, 11:7, 11:5, 9:11, 11:8)
6 Zwoliński Mariusz - Wróbel Jan 1 0:3 (8:11, 4:11, 3:11)
7 Wróbel Jan - Suchecki Wacław 1 3:2 (11:2,11:5,8:11,9:11,11:8)
7 Wróbel Jan - Czyrnia Krzysztof 1 3:1 (4:11,11:9,11:8,13:11)
9 Wróbel Jan - Cioch Błażej 1 3:1 (5:11,11:8,11:9,11:8)
9 Wróbel Jan - Kaszuba Mateusz 1 1:3 (11:6,9:11,8:11,8:11)
10 Ptak Wiktor - Wróbel Jan 1 3:0 (11:7, 11:8, 13:11.)
10 Mugowski Arkadiusz - Wróbel Jan 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:9.)
8 Jabłoński Filip - Wróbel Jan 1 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 7:11, 12:10)
8 Jemilianowicz Sebastian - Wróbel Jan 1 3:2 (11:6, 11:9, 9:11, 8:11, 11:7)
11 Wróbel Jan - Eliasz Adrian 1 1:3 (6:11, 10:12, 11:8, 5:11)
11 Wróbel Jan - Piecowski Miłosz 1 0:3 (9:11, 5:11, 9:11)
12 Piecowski Miłosz - Wróbel Jan 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:7)
12 Eliasz Adrian - Wróbel Jan 1 2:3 (11:9, 7:11, 11:3, 6:11, 7:11)
13 Wróbel Jan - Piotrowski Marcin 1 1:3 (2:11,4:11,11:9,12:14)
13 Wróbel Jan - Makajew Maciej 1 2:3 (9:11,5:11,11:7,11:8,10:12)
14 Lubaś Sebastian - Wróbel Jan 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:2)
14 Pietraszko Łukasz - Wróbel Jan 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
16 Wróbel Jan - Jabłoński Filip 1 3:1 (12:10, 11:5, 7:11, 11:9)
16 Wróbel Jan - Jemilianowicz Sebastian 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 9:11)
18 Sokołowski Oskar - Wróbel Jan 1 2:3 (8:11, 11:6, 6:11, 12:10, 11:13)
18 Gala Bartłomiej - Wróbel Jan 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
17 Czyrnia Krzysztof - Wróbel Jan 1 0:3 (10;12, 9;11, 7;11)
17 Przewłocki Jacek - Wróbel Jan 1 3:1 (9;11, 11;7, 12;10, 12;10)
20 Wróbel Jan - Zagajewski Mateusz 1 1:3 (10:12,11:2,3:11,9:11)
20 Wróbel Jan - Polok Paweł 1 0:3 (6:11,5:11,7:11)
21 Wróbel Jan - Szołtysek Artur 1 3:2 (12:10,7:11,8:11,11:5,13:11)
21 Wróbel Jan - Sobel Artur 1 0:3 (6:11,5:11,2:11)
19 Wróbel Jan - Tereszczenko Aleksandr 1 3:0 (11:8,11:6,11:8)
19 Wróbel Jan - Ciosmak Maciej 1 3:1 (11:4,11:8,9:11,11:9)
22 Cioch Błażej - Wróbel Jan 1 3:1 (13:11, 7:11, 11:7, 11:5)
22 Jendrysik Dawid - Wróbel Jan 1 2:3 (11:3, 9:11, 11:9, 7:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 3:0 (13:11,11:8,11:8)
10 Ptak Wiktor / Tereszczenko Aleksandr - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 3:2 (7:11, 11:7, 11:8, 6:11, 11:7.)
11 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław 1 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
12 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Wróbel Jan / Madej Bogusław 1 3:0 (11:9, 13:11, 11:8)
13 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz 1 1:3 (5:11,11:6,7:11,8:11)
14 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 2:3 (11:6, 11:13, 7:11, 11:3, 10:12)
16 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Jabłoński Filip / Jemilianowicz Sebastian 1 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 5:11)
17 Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 0:3 (10;12, 2;11, 9;11)
18 Gala Bartłomiej / Kaczorek Marek - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 0:3 (10:12, 11:13, 9:11)
19 Wróbel Jan / Kubies Andrzej - Tereszczenko Aleksandr / Muranov Oleksandr 1 1:3 (9:11,13:11,9:11,7:11)
2 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Tomaszuk Kamil / Kufel Karol 1 3:1 (11:4,14:12,4:11,14:12)
20 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 0:3 (7:11,7:11,4:11)
21 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Zwoliński Mariusz / Sobel Artur 1 1:3 (7:11,11:13,11:4,8:11)
22 Cioch Błażej / Idaczyk Dominik - Wróbel Jan / Tomiczek Jakub 1 3:2 (6:11, 11:9, 8:11, 11:7, 11:6)
3 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 3:2 (9:11,9:11,11:6,11:6,11:7)
4 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Gala Bartłomiej / Gala Dawid 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
5 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 1:3 (1:11, 11:8, 5:11, 5:11)
6 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 2:3 (6:11, 4:11, 13:11, 11:5, 11:13)
7 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 1 0:3 (7:11,6:11,3:11)
8 Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 3:1 (11:7, 5:11, 11:9, 11:6)
9 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Cioch Błażej / Idaczyk Dominik 1 3:0 (11:2,13:11,11:1)