Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Łukasz
Pietraszko
LITS Meble Anders Żywiec
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1989
29
Występy
27
Zwycięstwa
2
Porażki
93.1%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 14 28 112:28
2. LITS Meble Anders Żywiec 15 27 122:28
3. KS Viret CMC Zawiercie 14 23 85:55
4. KS Naprzód Borucin 15 21 99:51
5. ULKTS Pszczyna 15 19 88:62
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 15 16 86:64
7. MKS II Czechowice Dziedzice 14 12 64:76
8. KS Mysław Mysłowice 15 8 59:91
9. LUKS Węgierska Górka 14 7 47:93
10. UKTS Sokół Orzesze 15 7 47:103
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 6 44:106
12. KTS III Sigmatom Gliwice 15 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pietraszko Łukasz - Gala Dawid 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
2 Tomiczek Jakub - Pietraszko Łukasz 2 0:3 (10:12,4:11,6:11)
2 Madej Bogusław - Pietraszko Łukasz 2 0:3 (8:11,6:11,8:11)
3 Pietraszko Łukasz - Zwoliński Mariusz 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:6)
3 Pietraszko Łukasz - Szołtysek Artur 1 3:0 (13:11, 14:12, 11:8)
5 Pietraszko Łukasz - Jemilianowicz Sebastian 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:2, 11:7)
5 Pietraszko Łukasz - Jabłoński Filip 1 3:2 (11:9, 11:7, 8:11, 16:18, 11:6)
4 Czyrnia Krzysztof - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (4;11, 1;11, 11;5, 5;11)
4 Suchecki Wacław - Pietraszko Łukasz 1 2:3 (8;11, 11;0, 2;11, 11;8, 5;11)
6 Cioch Błażej - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (5:11,10:12,11:7,7:11)
6 Bartusik Marek - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (8:11,11:4,5:11,10:12)
8 Piecowski Miłosz - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 13:15)
8 Eliasz Adrian - Pietraszko Łukasz 1 3:1 (11:9, 11:3, 17:19, 11:8)
10 Pietraszko Łukasz - Kałuża Tomasz 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
10 Pietraszko Łukasz - Zagajewski Mateusz 1 3:2 (10:12, 9:11, 12:10, 11:5, 11:6)
7 Pietraszko Łukasz - Ptak Wiktor 1 3:0 (14:12, 11:6, 11:4)
7 Pietraszko Łukasz - Tereszczenko Aleksandr 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:4, 11:8)
11 Ramenda Adam - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (11:5, 7:11, 14:16, 7:11)
11 Gawlas Mateusz - Pietraszko Łukasz 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
9 Pietraszko Łukasz - Piotrowski Tadeusz 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:3)
9 Pietraszko Łukasz - Piotrowski Marcin 1 3:2 (12:10, 15:17, 8:11, 13:11, 11:5)
13 Pietraszko Łukasz - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:5)
13 Pietraszko Łukasz - Przewłocki Jacek 1 3:0 (11:3, 11:2, 11:8)
12 Jemilianowicz Sebastian - Pietraszko Łukasz 1 0:3 (6:11, 5:11, 5:11)
12 Jabłoński Filip - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (11:7, 10:12, 8:11, 7:11)
14 Pietraszko Łukasz - Stokłosa Jacek 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:7)
14 Pietraszko Łukasz - Wróbel Jan 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
15 Ptak Wiktor - Pietraszko Łukasz 1 0:3 (8:11, 4:11, 8:11.)
15 Tereszczenko Aleksandr - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (11:9, 10:12, 11:13, 10:12.)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pietraszko Łukasz / Kufel Karol - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
2 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Pietraszko Łukasz / Lubaś Sebastian 2 0:3 (2:11,7:11,12:14)
3 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:2)
4 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 3:2 (10;12, 10;12, 11;4, 13;11, 11;5)
5 Tomaszuk Kamil / Pietraszko Łukasz - Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip 1 3:0 (11:4, 13:11, 11:8)
6 Cioch Błażej / Idaczyk Dominik - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 2:3 (9:11,12:10,12:10,6:11,6:11)
7 Pietraszko Łukasz / Myszewski Adrian - Ratka Andrzej / Ciosmak Maciej 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:5)
8 Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 3:1 (11:7, 7:11, 12:10, 11:2)
9 Myszewski Adrian / Pietraszko Łukasz - Pańczyk Adrian / Makajew Maciej 2 2:3 (11:4, 3:11, 8:11, 11:6, 11:13)
10 Kufel Karol / Pietraszko Łukasz - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 2:3 (11:9, 10:12, 11:8, 7:11, 7:11)
11 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Pietraszko Łukasz / Myszewski Adrian 2 0:3 (10:12, 13:15, 11:13)
12 Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 0:3 (8:11, 8:11, 8:11)
13 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Czyrnia Krzysztof / Przewłocki Jacek 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:5)
14 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 2:3 (11:6, 11:13, 7:11, 11:3, 10:12)
15 Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 0:3 (7:11, 3:11, 6:11.)