Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Gryga
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1990
40
Występy
14
Zwycięstwa
26
Porażki
35%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Viret CMC Zawiercie 20 31 120:80
4. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szary Piotr - Gryga Rafał 2 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:5)
1 Wiśniewski Mateusz - Gryga Rafał 2 2:3 (9:11, 11:13, 11:8, 12:10, 14:16)
2 Bartusik Marek - Gryga Rafał 2 3:0 (11:6; 11:7:11;7)
2 Idaczyk Dominik - Gryga Rafał 2 3:0 (13:11; 11:8; 11:8)
3 Gryga Rafał - Sokołowski Oliwier 2 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 10:12)
3 Gryga Rafał - Sokołowski Oskar 2 3:1 (10:12, 11:8, 11:5, 11:8)
4 Tereszczenko Aleksandr - Gryga Rafał 2 3:1 (4:11, 11:9, 11:9, 11:5.)
4 Ciosmak Maciej - Gryga Rafał 2 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 5:11.)
5 Gryga Rafał - Stokłosa Jacek 2 1:3 (8:11, 11:7, 5:11, 6:11)
5 Gryga Rafał - Tomiczek Jakub 2 2:3 (8:11, 11:9, 8:11, 11:5, 9:11)
6 Piecowski Mirosław - Gryga Rafał 2 3:2 (8:11, 11:3, 9:11, 11:6, 11:5)
6 Nosiadek Jakub - Gryga Rafał 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:13, 11:4 )
9 Gryga Rafał - Tomaszewski Kacper 2 3:1 (11;9, 10;12, 11;9, 11;8)
9 Gryga Rafał - Przewłocki Jacek 2 3:1 (11;7, 10;12, 11;8, 11;7)
7 Gryga Rafał - Friebe Janusz 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
7 Gryga Rafał - Sobel Artur 2 0:3 (2:11, 4:11, 5:11)
10 Myszewski Adrian - Gryga Rafał 2 3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 11:5)
10 Kufel Karol - Gryga Rafał 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
11 Gryga Rafał - Smołka Kamil 2 2:3 (8:11, 11:8, 11:5, 7:11, 10:12)
11 Gryga Rafał - Banach Piotr 2 3:0 (11:1, 11:4, 11:8)
8 Pańczyk Adrian - Gryga Rafał 2 2:3 (13:11, 5:11, 12:10, 10:12, 4:11.)
8 Makajew Maciej - Gryga Rafał 2 3:0 (12:10, 11:5, 11:8.)
12 Zwoliński Mariusz - Gryga Rafał 2 2:3 (11:7, 12:10, 8:11, 8:11, 9:11)
12 Friebe Janusz - Gryga Rafał 2 0:3 (7:11, 10:12, 7:11)
13 Gryga Rafał - Jęsiek Jakub 2 3:2 (9:11, 7:11, 11:8, 11:9, 11:5)
13 Gryga Rafał - Jendrysik Dawid 2 3:2 (11:7, 11:13, 3:11, 14:12, 12:10)
14 Gryga Rafał - Piecowski Miłosz 1 1:3 (10:12, 9:11, 14:12, 6:11)
14 Gryga Rafał - Eliasz Adrian 1 0:3 (2:11, 5:11, 4:11)
18 Smołka Kamil - Gryga Rafał 2 3:1 (6:11, 11:8, 14:12, 11:8)
18 Molinskyi Viktor - Gryga Rafał 2 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 10:12)
17 Gryga Rafał - Wiśniewski Mateusz 2 1:3 (14:12, 10:12, 12:14, 7:11 )
17 Gryga Rafał - Szary Piotr 2 1:3 (7:11, 11:5, 9:11, 3:11)
19 Przewłocki Jacek - Gryga Rafał 1 3:1 (11:7, 4:11, 11:5, 11:5 )
19 Czyrnia Krzysztof - Gryga Rafał 1 0:3 (10:12, 8:11, 5:11)
20 Siwiec Michał - Gryga Rafał 2 3:0 (12:10,11:9,11:7)
20 Tomiczek Jakub - Gryga Rafał 2 3:1 (11:9,11:7,1:11,11:6)
21 Gryga Rafał - Ptak Wiktor 1 0:3 (8:11, 9:11, 5:11)
21 Gryga Rafał - Tereszczenko Aleksandr 1 1:3 (12:10, 10:12, 8:11, 5:11)
15 Gryga Rafał - Makajew Maciej 1 0:3 (3:11, 10:12, 8:11)
15 Gryga Rafał - Piotrowski Marcin 1 0:3 (5:11, 9:11, 3:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 3:1 (11:9, 12:14, 11:9, 11:9)
10 Kufel Karol / Pietraszko Łukasz - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 2:3 (11:9, 10:12, 11:8, 7:11, 7:11)
11 Polok Paweł / Gryga Rafał - Banach Piotr / Smołka Kamil 2 3:1 (13:11, 11:4, 4:11, 11:5)
12 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 1:3 (0:11, 6:11, 11:6, 6:11)
13 Gryga Rafał / Polok Paweł - Jęsiek Jakub / Skop Szymon 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)
14 Polok Paweł / Gryga Rafał - Eliasz Adrian / Piecowski Miłosz 1 1:3 (11:7, 11:13, 7:11, 9:11)
15 Polok Paweł / Gryga Rafał - Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz 1 1:3 (12:10, 9:11, 7:11, 9:11)
17 Polok Paweł / Gryga Rafał - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 2:3 (11:7, 6:11, 11:9, 6:11, 7:11)
18 Smołka Kamil / Juzek Sebastian - Gryga Rafał / Polok Paweł 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:9,)
19 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Gryga Rafał / Orszulak Kamil 1 1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 10:12)
2 Bartusik Marek / Piech Paweł - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 3:0 (11:2; 11:7; 13:11)
20 Tomiczek Jakub / Siwiec Michał - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 1:3 (14:16,5:11,11:9,5:11)
21 Polok Paweł / Gryga Rafał - Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał 1 3:2 (9:11, 11:7, 11:9, 4:11, 11:5)
3 Polok Paweł / Gryga Rafał - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 3:0 (12:10, 11:9, 12:10)
4 Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 3:0 (13:11, 12:10, 11:8.)
5 Polok Paweł / Gryga Rafał - Siwiec Michał / Tomiczek Jakub 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:8)
6 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 3:1 (11:13, 13:11, 13:11, 11:8)
7 Polok Paweł / Gryga Rafał - Zwoliński Mariusz / Sobel Artur 2 0:3 (4:11, 5:11, 12:10, 7:11)
8 Makajew Maciej / Pańczyk Adrian - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 0:3 (8:11, 7:11, 7:11.)
9 Polok Paweł / Gryga Rafał - Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper 2 3:0 (13;11, 11;8, 11;9)