Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Tomasz
Kałuża
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2009
38
Występy
10
Zwycięstwa
28
Porażki
26.32%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Viret CMC Zawiercie 20 31 120:80
4. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Adam - Kałuża Tomasz 1 3:0 (11:7,11:6,11:6)
1 Gawlas Mateusz - Kałuża Tomasz 1 3:1 (11:8,11:8,13:15,11:7)
2 Cioch Błażej - Kałuża Tomasz 1 3:0 (11:2; 11:2; 11:4)
2 Skop Szymon - Kałuża Tomasz 1 3:1 (11:6; 11:6; 6:11; 11:5)
3 Kałuża Tomasz - Gala Dawid 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:5, 11:2)
3 Kałuża Tomasz - Gala Bartłomiej 1 1:3 (7:11, 11:5, 1:11, 4:11)
5 Kałuża Tomasz - Wróbel Jan 1 2:3 (13:11, 9:11, 11:6, 9:11, 6:11)
5 Kałuża Tomasz - Siwiec Michał 1 1:3 (9:11, 12:14, 11:5, 7:11)
6 Eliasz Adrian - Kałuża Tomasz 1 3:2 (12:14, 11:7, 11:5, 8:11, 11:5)
6 Piecowski Miłosz - Kałuża Tomasz 1 3:0 (11:9, 11:7, 12:10)
9 Kałuża Tomasz - Suchecki Wacław 1 0:3 (8;11, 11;13, 9;11)
9 Kałuża Tomasz - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (11;6, 11;4, 11;5)
7 Kałuża Tomasz - Szołtysek Artur 1 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 4:11)
7 Kałuża Tomasz - Zwoliński Mariusz 1 2:3 (14:12, 4:11, 11:4, 10:12, 11:13)
10 Pietraszko Łukasz - Kałuża Tomasz 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
10 Lubaś Sebastian - Kałuża Tomasz 1 3:1 (10:12, 11:8, 11:6, 11:8)
11 Kałuża Tomasz - Jemilianowicz Sebastian 1 0:3 (5:11, 7:11, 9:11)
11 Kałuża Tomasz - Jabłoński Filip 1 3:2 (3:11, 10:12, 11:9, 11:6, 11:8)
8 Piotrowski Tadeusz - Kałuża Tomasz 1 3:1 (7:11, 12:10, 11:3, 11:4.)
8 Piotrowski Marcin - Kałuża Tomasz 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:6.)
12 Friebe Janusz - Kałuża Tomasz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
12 Zwoliński Mariusz - Kałuża Tomasz 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:8)
14 Kałuża Tomasz - Piecowski Mirosław 2 3:1 (11:5, 11:6, 5:11, 11:9)
14 Kałuża Tomasz - Nosiadek Jakub 2 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:9)
16 Kałuża Tomasz - Kufel Karol 2 0:3 (3:11, 9:11, 12:14)
16 Kałuża Tomasz - Myszewski Adrian 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
18 Juzek Sebastian - Kałuża Tomasz 2 1:3 (9:11, 4:11, 11:8, 5:11)
18 Smołka Kamil - Kałuża Tomasz 2 0:3 (6:11, 8:11, 3:11)
17 Kałuża Tomasz - Szary Piotr 2 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
17 Kałuża Tomasz - Wiśniewski Mateusz 2 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 7:11)
19 Tomaszewski Kacper - Kałuża Tomasz 2 0:3 (4:11, 5:11, 6:11)
19 Suchecki Wacław - Kałuża Tomasz 2 3:2 (13:11, 5:11, 11:3, 8:11, 11:5)
20 Tomiczek Jakub - Kałuża Tomasz 2 2:3 (8:11,11:6,12:10,6:11,3:11)
20 Siwiec Michał - Kałuża Tomasz 2 3:0 (11:2,11:5,11:8)
21 Kałuża Tomasz - Skórski Michał 2 0:3 (8:11, 8:11, 8:11)
21 Kałuża Tomasz - Ciosmak Maciej 2 2:3 (6:11, 11:7, 9:11, 14:12, 9:11)
22 Gala Bartłomiej - Kałuża Tomasz 1 1:3 (9:11,6:11, 17:15,8:11)
22 Gala Dawid - Kałuża Tomasz 1 3:2 (10:12, 11:7, 11:3, 6:11, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:5)
10 Lubaś Sebastian / Myszewski Adrian - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 2:3 (5:11, 11:6, 11:2, 9:11, 7:11)
11 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Jabłoński Filip / Jemilianowicz Sebastian 1 1:3 (3:11, 7:11, 11:8, 7:11)
12 Sobel Artur / Zwoliński Mariusz - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:1 (12:10, 11:7, 13:15, 11:6)
14 Kałuża Tomasz / Orszulak Kamil - Piecowski Mirosław / Nosiadek Jakub 2 0:3 (8:11, 8:11, 11:13)
16 Polok Paweł / Kałuża Tomasz - Myszewski Adrian / Kufel Karol 2 1:3 (11:8, 6:12, 10:12, 6:11)
17 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 2:3 (11:13, 11:7, 2:11, 11:8, 5:11)
18 Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 1:3 (11:5, 5:11, 9:11, 8:11)
19 Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 0:3 (4:11, 9:11, 7:11)
2 Skop Szymon / Cioch Błażej - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:0 (11:8; 11:9; 11:6)
20 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 0:3 (7:11,7:11,4:11)
21 Kałuża Tomasz / Gacek Maksymilian - Ptak Wiktor / Ciosmak Maciej 1 2:3 (11:8, 8:11, 7:11, 13:11, 9:11)
22 Gala Dawid / Gala Dawid - Kałuża Tomasz / Polok Paweł 1 2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:8, 7:11)
3 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Gala Bartłomiej / Gala Dawid 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:6)
5 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 1:3 (1:11, 11:8, 5:11, 5:11)
6 Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:1 (11:6, 13:11, 12:14, 11:9)
7 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
8 Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:1 (11:5, 11:6, 10:12, 11:8.)
9 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 1 3:1 (11;7, 10;12, 11;8, 11;5)