Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Zagajewski
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1989
36
Występy
24
Zwycięstwa
12
Porażki
66.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Viret CMC Zawiercie 20 31 120:80
4. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gawlas Mateusz - Zagajewski Mateusz 1 1:3 (11:8,9:11,7:11,8:11)
1 Ramenda Adam - Zagajewski Mateusz 1 1:3 (11:4,9:11,7:11,5:11)
2 Skop Szymon - Zagajewski Mateusz 1 3:1 (5:11; 13:11; 11:5; 11:8)
2 Cioch Błażej - Zagajewski Mateusz 1 2:3 (10:12; 11:9; 9:11; 11:6; 9:11)
3 Zagajewski Mateusz - Gala Bartłomiej 1 3:0 (11:9, 11:9, 12:10)
3 Zagajewski Mateusz - Gala Dawid 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:2)
4 Skórski Michał - Zagajewski Mateusz 1 0:3 (5:11, 4:11, 5:11.)
4 Ptak Wiktor - Zagajewski Mateusz 1 0:3 (3:11, 4:11, 4:11. )
5 Zagajewski Mateusz - Siwiec Michał 1 3:2 (7:11, 11:3, 11:4, 6:11, 11:9 )
5 Zagajewski Mateusz - Wróbel Jan 1 3:0 (13:11, 11:6, 11:4)
6 Piecowski Miłosz - Zagajewski Mateusz 1 3:1 (11:9, 10:12, 11:7, 11:9)
6 Eliasz Adrian - Zagajewski Mateusz 1 3:1 (16:14, 3:11, 15:13, 11:4)
9 Zagajewski Mateusz - Czyrnia Krzysztof 1 3:1 (7;11, 11;6, 11;7, 13;11)
9 Zagajewski Mateusz - Suchecki Wacław 1 3:1 (13;11, 11;9, 4;11, 14;12)
7 Zagajewski Mateusz - Zwoliński Mariusz 1 3:1 (12:10, 10:12, 11:6, 11:6 )
7 Zagajewski Mateusz - Szołtysek Artur 1 3:0 (11:5, 11:7, 116)
10 Lubaś Sebastian - Zagajewski Mateusz 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:5)
10 Pietraszko Łukasz - Zagajewski Mateusz 1 3:2 (10:12, 9:11, 12:10, 11:5, 11:6)
11 Zagajewski Mateusz - Jabłoński Filip 1 3:1 (11:9, 11:3, 9:11, 11:3)
11 Zagajewski Mateusz - Jemilianowicz Sebastian 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:7)
8 Piotrowski Marcin - Zagajewski Mateusz 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:8.)
8 Kurek Paweł - Zagajewski Mateusz 1 0:3 (2:11, 4:11, 7:11.)
12 Sobel Artur - Zagajewski Mateusz 1 3:1 (14:12, 6:11, 11:8, 11:7)
12 Szołtysek Artur - Zagajewski Mateusz 1 0:3 (8:11, 3:11, 3:11)
13 Zagajewski Mateusz - Skop Szymon 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:4)
13 Zagajewski Mateusz - Bartusik Marek 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:5)
16 Zagajewski Mateusz - Lubaś Sebastian 1 0:3 (11:13, 6:11,10:12)
16 Zagajewski Mateusz - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (7:11, 7:11, 11:8, 7:11)
18 Jemilianowicz Sebastian - Zagajewski Mateusz 1 1:3 (11:8, 12:14, 5:11, 5:11)
18 Jabłoński Filip - Zagajewski Mateusz 1 0:3 ( 10:12, 8:11, 5:11)
17 Zagajewski Mateusz - Ramenda Adam 1 2:3 (11:5, 11:9, 8:11, 8:11, 9:11)
17 Zagajewski Mateusz - Gawlas Mateusz 1 2:3 (10:12, 11:6, 11:9, 9:11, 8:11)
19 Czyrnia Krzysztof - Zagajewski Mateusz 1 1:3 (6:11, 10:12, 11:8, 5:11)
19 Przewłocki Jacek - Zagajewski Mateusz 1 1:3 (7:11, 8:11, 11:6, 12:14)
20 Wróbel Jan - Zagajewski Mateusz 1 1:3 (10:12,11:2,3:11,9:11)
20 Stokłosa Jacek - Zagajewski Mateusz 1 3:2 (11:9,8:11,6:11,11:5,11:9)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:5)
10 Lubaś Sebastian / Myszewski Adrian - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 2:3 (5:11, 11:6, 11:2, 9:11, 7:11)
11 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Jabłoński Filip / Jemilianowicz Sebastian 1 1:3 (3:11, 7:11, 11:8, 7:11)
12 Sobel Artur / Zwoliński Mariusz - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:1 (12:10, 11:7, 13:15, 11:6)
13 Zagajewski Mateusz / Orszulak Kamil - Bartusik Marek / Jendrysik Dawid 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
16 Zagajewski Mateusz / Orszulak Kamil - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 2:3 (11:7, 1:11, 9:11, 11:8, 7:11)
17 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 2:3 (11:13, 11:7, 2:11, 11:8, 5:11)
18 Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 1:3 (11:5, 5:11, 9:11, 8:11)
19 Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 0:3 (4:11, 9:11, 7:11)
2 Skop Szymon / Cioch Błażej - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:0 (11:8; 11:9; 11:6)
20 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 0:3 (7:11,7:11,4:11)
3 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Gala Bartłomiej / Gala Dawid 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:6)
4 Ciosmak Maciej / Ptak Wiktor - Zagajewski Mateusz / Orszulak Kamil 1 3:2 (11:9, 2:11, 6:11, 14:12, 12:10.)
5 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 1:3 (1:11, 11:8, 5:11, 5:11)
6 Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:1 (11:6, 13:11, 12:14, 11:9)
7 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
8 Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:1 (11:5, 11:6, 10:12, 11:8.)
9 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 1 3:1 (11;7, 10;12, 11;8, 11;5)