Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Szary
MKS Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2009
44
Występy
37
Zwycięstwa
7
Porażki
84.09%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Viret CMC Zawiercie 20 31 120:80
4. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szary Piotr - Gryga Rafał 2 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:5)
1 Szary Piotr - Polok Paweł 2 3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:6)
2 Sokołowski Oliwier - Szary Piotr 2 1:3 (4-11, 11-9, 8-11, 12-14)
2 Sokołowski Oskar - Szary Piotr 2 3:2 (11-8, 11-4, 6-11, 9-11, 11-5)
3 Szary Piotr - Tomiczek Jakub 2 3:2 (12:10,12:10,9:11,7:11,15:13)
3 Szary Piotr - Stokłosa Jacek 2 3:0 (11:6,11:4,11:7)
4 Friebe Janusz - Szary Piotr 2 2:3 (6:11, 11:7, 11:9, 6:11, 11:13)
4 Sobel Artur - Szary Piotr 2 3:0 (11:6, 11:7, 12:10)
5 Szary Piotr - Tomaszewski Kacper 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:6)
5 Szary Piotr - Przewłocki Jacek 2 3:2 (13:11, 3:11, 11:8, 8:11, 20:18)
6 Banach Piotr - Szary Piotr 2 0:3 (5:11,7:11, 7:11)
6 Molinskyi Viktor - Szary Piotr 2 2:3 (12:10, 3:11, 7:11, 11:2, 5:11)
7 Szary Piotr - Idaczyk Dominik 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
7 Szary Piotr - Bartusik Marek 2 0:3 (9:11, 6:11, 3:11)
8 Tereszczenko Aleksandr - Szary Piotr 2 2:3 (11:8, 5:11, 10:12, 11:9, 8:11.)
8 Skórski Michał - Szary Piotr 2 1:3 (8:11, 11:9, 2:11, 14:16.)
9 Szary Piotr - Piecowski Mirosław 2 3:1 (4:11, 11:4, 11:4, 11:9 )
9 Szary Piotr - Nosiadek Jakub 2 2:3 (12:14, 11:7, 11:7, 4:11, 9:11)
11 Szary Piotr - Myszewski Adrian 2 3:1 (12:10, 11:9, 6:11, 11:4)
11 Szary Piotr - Kufel Karol 2 0:3 (10:12, 4:11, 10:12)
10 Piotrowski Tadeusz - Szary Piotr 2 1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 8:11.)
10 Makajew Maciej - Szary Piotr 2 3:1 (12:10, 8:11, 11:8, 11:6.)
12 Szary Piotr - Paruch Wiktor 2 3:0 (11:2,11:2,11:7)
12 Szary Piotr - Gala Dawid 2 3:0 (11:7,11:5,11:4)
13 Szary Piotr - Molinskyi Viktor 2 3:1 (11:4,11:8,9:11,11:4)
13 Szary Piotr - Smołka Kamil 2 3:2 (11:8,10:12,10:12,11:8,11:6)
14 Suchecki Wacław - Szary Piotr 2 3:2 (11;13, 13;11, 8;11, 13;11, 11;6)
14 Tomaszewski Kacper - Szary Piotr 2 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 2:11)
16 Szary Piotr - Muranov Oleksandr 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:4,)
16 Szary Piotr - Ciosmak Maciej 2 3:1 (8:11, 11:7, 11:3, 11:5)
15 - Szary Piotr 2 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
15 - Szary Piotr 2 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
17 Kałuża Tomasz - Szary Piotr 2 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
17 Gryga Rafał - Szary Piotr 2 1:3 (7:11, 11:5, 9:11, 3:11)
19 Idaczyk Dominik - Szary Piotr 2 0:3 (10:12, 6:11, 6:11)
19 Skop Szymon - Szary Piotr 2 0:3 (6:11, 9:11,9:11)
18 Szary Piotr - Zwoliński Mariusz 2 3:0 (11"6, 11:4, 11:3)
18 Szary Piotr - Friebe Janusz 2 3:1 (11:3, 7:11, 11:6, 11:8)
21 Szary Piotr - Piotrowski Tadeusz 2 3:0 (11:7, 11:7, 13:11)
21 Szary Piotr - Pańczyk Adrian 2 3:1 (11:8, 11:6, 5:11, 11:7)
20 Piecowski Mirosław - Szary Piotr 2 0:3 (12:14, 9:11, 3:11)
20 Nosiadek Jakub - Szary Piotr 2 1:3 (9:11, 11:5, 5:11, 6:11)
22 Myszewski Adrian - Szary Piotr 2 0:3 (4:11, 5:11, 9:11)
22 Kufel Karol - Szary Piotr 2 0:3 (9:11, 3:11, 1:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 3:1 (11:9, 12:14, 11:9, 11:9)
10 Piotrowski Marcin / Makajew Maciej - Szary Piotr / Gawlas Mateusz 2 3:1 (12:10, 11:6, 6:11, 11:9.)
11 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Pietraszko Łukasz / Myszewski Adrian 2 0:3 (10:12, 13:15, 11:13)
12 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Sokołowski Oskar / Gala Dawid 2 3:1 (11:5,11:7,5:11,11:7)
13 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Smołka Kamil / Banach Piotr 2 3:0 (11:4,11:9,11:7)
14 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 2:3 (11;7, 6;11, 11;7, 7;11, 11;13)
15 / - Szary Piotr / Gawlas Mateusz 2 0:3 (0:11,0:11,0,11)
16 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Skórski Michał / Muranov Oleksandr 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:5)
17 Polok Paweł / Gryga Rafał - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 2:3 (11:7, 6:11, 11:9, 6:11, 7:11)
18 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Szołtysek Artur / Friebe Janusz 2 3:0 (13:11, 14:12, 11:6)
19 Bartusik Marek / Skop Szymon - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 3:2 (11:7, 5:11, 14:16, 11:7, 11:9)
2 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Szary Piotr / Gawlas Mateusz 2 0:3 (8-11, 5-11, 8-11)
20 Nosiadek Jakub / Piecowski Mirosław - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 0:3 (4:11, 5:11, 6:11)
21 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Makajew Maciej / Pańczyk Adrian 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:2)
22 Myszewski Adrian / Kufel Karol - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 1:3 (7:11, 10:12, 11:9, 6:11)
3 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Siwiec Michał / Tomiczek Jakub 2 3:2 (10:12,13:11,8:11,14:12,11:4)
4 Zwoliński Mariusz / Sobel Artur - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 3:0 (12:10, 11:9, 12:10)
5 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper 2 3:2 (11:7, 10:12, 6:11, 11:9, 11:7)
6 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 1:3 (13:15, 11:9, 9:11, 6:11)
7 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Skop Szymon / Bartusik Marek 2 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 11:6)
8 Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 1:3 (11:7, 8:11,5:11, 7:11.)
9 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub 2 3:0 (13:11, 11:9, 11:9 )