Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Gawlas
MKS Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2009
44
Występy
34
Zwycięstwa
10
Porażki
77.27%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Viret CMC Zawiercie 20 31 120:80
4. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gawlas Mateusz - Zagajewski Mateusz 1 1:3 (11:8,9:11,7:11,8:11)
1 Gawlas Mateusz - Kałuża Tomasz 1 3:1 (11:8,11:8,13:15,11:7)
2 Gala Bartłomiej - Gawlas Mateusz 1 0:3 (7-11, 8-11, 9-11)
2 Gala Dawid - Gawlas Mateusz 1 0:3 (10-12, 5-11, 7-11)
3 Gawlas Mateusz - Siwiec Michał 1 3:0 (11:5,11:6,11:6)
3 Gawlas Mateusz - Wróbel Jan 1 3:2 (7:11,11:6,9:11,12:10,11:9)
4 Zwoliński Mariusz - Gawlas Mateusz 1 3:0 (11:8, 11:6, 14:12)
4 Szołtysek Artur - Gawlas Mateusz 1 0:3 (7:11, 9:11, 9:11)
5 Gawlas Mateusz - Suchecki Wacław 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
5 Gawlas Mateusz - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:5)
6 Jabłoński Filip - Gawlas Mateusz 1 0:3 (4:11, 10:12, 12:14)
6 Jemilianowicz Sebastian - Gawlas Mateusz 1 3:1 (12:10, 10:12, 11:8; 11:9)
7 Gawlas Mateusz - Cioch Błażej 1 2:3 (11:6, 7:11, 5:11, 11:7, 9:11)
7 Gawlas Mateusz - Skop Szymon 1 2:3 (9:11, 11:8, 9:11, 11:1, 9:11)
8 Ptak Wiktor - Gawlas Mateusz 1 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 6:11.)
8 Mugowski Arkadiusz - Gawlas Mateusz 1 3:1 (11:3, 11:8, 7:11, 11:7.)
9 Gawlas Mateusz - Piecowski Miłosz 1 2:3 (9:11, 9:11, 11:4, 11:6, 9:11)
9 Gawlas Mateusz - Eliasz Adrian 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:7)
11 Gawlas Mateusz - Lubaś Sebastian 1 3:2 (3:11, 11:13, 11:9, 11:0, 11:4)
11 Gawlas Mateusz - Pietraszko Łukasz 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
10 Glanowski Jakub - Gawlas Mateusz 1 2:3 (11:7, 7:11, 6:11, 11:9, 7:11.)
10 Pańczyk Adrian - Gawlas Mateusz 1 0:3 (2:11, 4:11, 4:11.)
12 Gawlas Mateusz - Gala Bartłomiej 1 3:1 (11:7,8:11,11:0,11:8)
12 Gawlas Mateusz - Sokołowski Oskar 1 3:0 (11:4,11:5,11:9)
13 Gawlas Mateusz - Jemilianowicz Sebastian 1 3:0 (11:3,13:11,11:6)
13 Gawlas Mateusz - Jabłoński Filip 1 3:0 (11:7,11:4,11:9)
14 Przewłocki Jacek - Gawlas Mateusz 1 0:3 (7;11, 9;11, 13;15)
14 Czyrnia Krzysztof - Gawlas Mateusz 1 1:3 (9;11, 7;11, 11;8, 7;11)
16 Gawlas Mateusz - Skórski Michał 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:3)
16 Gawlas Mateusz - Ptak Wiktor 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
15 - Gawlas Mateusz 1 0:3 (0:11,0:11,0,11)
15 - Gawlas Mateusz 1 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
17 Polok Paweł - Gawlas Mateusz 1 3:0 (11:8, 11:3, 13:11)
17 Zagajewski Mateusz - Gawlas Mateusz 1 2:3 (10:12, 11:6, 11:9, 9:11, 8:11)
19 Bartusik Marek - Gawlas Mateusz 1 0:3 (5:11, 8:11, 9:11)
19 Cioch Błażej - Gawlas Mateusz 1 0:3 (8:11, 5:11, 9:11)
18 Gawlas Mateusz - Sobel Artur 1 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 9:11)
18 Gawlas Mateusz - Szołtysek Artur 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:8)
21 Gawlas Mateusz - Makajew Maciej 1 3:0 (11:8, 16:14, 11:8)
21 Gawlas Mateusz - Piotrowski Marcin 1 3:2 (9:11, 11:4, 11:7, 5:11, 11:7)
20 Eliasz Adrian - Gawlas Mateusz 1 2:3 (13:11, 11:9, 7:11, 2:11, 8:11)
20 Piecowski Miłosz - Gawlas Mateusz 1 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:8, 8:11)
22 Lubaś Sebastian - Gawlas Mateusz 1 2:3 (8:11, 7:11, 11:6, 11:8, 8:11)
22 Pietraszko Łukasz - Gawlas Mateusz 1 3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 3:1 (11:9, 12:14, 11:9, 11:9)
10 Piotrowski Marcin / Makajew Maciej - Szary Piotr / Gawlas Mateusz 2 3:1 (12:10, 11:6, 6:11, 11:9.)
11 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Pietraszko Łukasz / Myszewski Adrian 2 0:3 (10:12, 13:15, 11:13)
12 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Sokołowski Oskar / Gala Dawid 2 3:1 (11:5,11:7,5:11,11:7)
13 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Smołka Kamil / Banach Piotr 2 3:0 (11:4,11:9,11:7)
14 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 2:3 (11;7, 6;11, 11;7, 7;11, 11;13)
15 / - Szary Piotr / Gawlas Mateusz 2 0:3 (0:11,0:11,0,11)
16 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Skórski Michał / Muranov Oleksandr 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:5)
17 Polok Paweł / Gryga Rafał - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 2:3 (11:7, 6:11, 11:9, 6:11, 7:11)
18 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Szołtysek Artur / Friebe Janusz 2 3:0 (13:11, 14:12, 11:6)
19 Bartusik Marek / Skop Szymon - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 3:2 (11:7, 5:11, 14:16, 11:7, 11:9)
2 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Szary Piotr / Gawlas Mateusz 2 0:3 (8-11, 5-11, 8-11)
20 Nosiadek Jakub / Piecowski Mirosław - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 0:3 (4:11, 5:11, 6:11)
21 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Makajew Maciej / Pańczyk Adrian 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:2)
22 Myszewski Adrian / Kufel Karol - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 1:3 (7:11, 10:12, 11:9, 6:11)
3 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Siwiec Michał / Tomiczek Jakub 2 3:2 (10:12,13:11,8:11,14:12,11:4)
4 Zwoliński Mariusz / Sobel Artur - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 3:0 (12:10, 11:9, 12:10)
5 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper 2 3:2 (11:7, 10:12, 6:11, 11:9, 11:7)
6 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 1:3 (13:15, 11:9, 9:11, 6:11)
7 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Skop Szymon / Bartusik Marek 2 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 11:6)
8 Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 1:3 (11:7, 8:11,5:11, 7:11.)
9 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub 2 3:0 (13:11, 11:9, 11:9 )