Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Ramenda
MKS Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1995
44
Występy
31
Zwycięstwa
13
Porażki
70.45%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Viret CMC Zawiercie 20 31 120:80
4. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Adam - Kałuża Tomasz 1 3:0 (11:7,11:6,11:6)
1 Ramenda Adam - Zagajewski Mateusz 1 1:3 (11:4,9:11,7:11,5:11)
2 Gala Dawid - Ramenda Adam 1 0:3 (8-11, 5-11, 7-11)
2 Gala Bartłomiej - Ramenda Adam 1 1:3 (11-8, 7-11, 8-11, 8-11)
3 Ramenda Adam - Wróbel Jan 1 3:0 (11:8,11:7,11:6)
3 Ramenda Adam - Siwiec Michał 1 3:0 (11:9,11:5,11;7)
4 Szołtysek Artur - Ramenda Adam 1 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
4 Zwoliński Mariusz - Ramenda Adam 1 1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 5:11)
5 Ramenda Adam - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (15:13, 11:4, 12:10)
5 Ramenda Adam - Suchecki Wacław 1 3:0 (14:12, 11:7, 11:6)
6 Jemilianowicz Sebastian - Ramenda Adam 1 2:3 (6:11, 11:7, 11:9, 5:11, 10:12)
6 Jabłoński Filip - Ramenda Adam 1 1:3 (12:10, 5:11, 12:14, 7:11)
7 Ramenda Adam - Skop Szymon 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
7 Ramenda Adam - Cioch Błażej 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:4)
8 Mugowski Arkadiusz - Ramenda Adam 1 3:1 (12:10, 11:7, 9:11, 11:9.)
8 Ptak Wiktor - Ramenda Adam 1 0:3 (7:11, 9:11, 4:11.)
9 Ramenda Adam - Eliasz Adrian 1 3:1 (9:11,11:7,11:6,11:8)
9 Ramenda Adam - Piecowski Miłosz 1 3:2 (7;11,8:11, 11:9, 11:9, 11:7)
11 Ramenda Adam - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (11:5, 7:11, 14:16, 7:11)
11 Ramenda Adam - Lubaś Sebastian 1 0:3 (10:12, 10:12, 8:11)
10 Piotrowski Marcin - Ramenda Adam 1 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 15:13.)
10 Glanowski Jakub - Ramenda Adam 1 1:3 (9:11, 11:5, 8:11, 10:12.)
12 Ramenda Adam - Sokołowski Oskar 1 3:0 (11:7,11:6,11:3)
12 Ramenda Adam - Gala Bartłomiej 1 3:0 (11:2,11:9,11:7)
13 Ramenda Adam - Jabłoński Filip 1 3:2 (16:14,5:11,9:11,11:4,11:5)
13 Ramenda Adam - Banach Piotr 1 3:0 (11:5,11:5,11:4)
14 Czyrnia Krzysztof - Ramenda Adam 1 1:3 (12;10, 10;12, 7;11, 8;11)
14 Przewłocki Jacek - Ramenda Adam 1 0:3 (4;11, 7;11, 6;11)
16 Ramenda Adam - Ptak Wiktor 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)
16 Ramenda Adam - Skórski Michał 1 3:2 (11:5, 5:11, 11:3, 9:11, 11:7)
15 - Ramenda Adam 1 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
15 - Ramenda Adam 1 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
17 Zagajewski Mateusz - Ramenda Adam 1 2:3 (11:5, 11:9, 8:11, 8:11, 9:11)
17 Polok Paweł - Ramenda Adam 1 0:3 (6:11, 8:11, 5:11)
19 Cioch Błażej - Ramenda Adam 1 3:2 (4:11, 9:11, 11:6, 11:9, 11:8)
19 Bartusik Marek - Ramenda Adam 1 3:0 (12:10, 11:5, 11:7)
18 Ramenda Adam - Szołtysek Artur 1 2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:5, 6:11)
18 Ramenda Adam - Sobel Artur 1 2:3 (7:11, 11:9, 11:4, 2:11, 9:11)
21 Ramenda Adam - Piotrowski Marcin 1 2:3 (3:11, 11:9, 11:6, 11:13, 5:11)
21 Ramenda Adam - Makajew Maciej 1 1:3 (11:4, 7:11, 9:11, 10:12)
20 Piecowski Miłosz - Ramenda Adam 1 0:3 (6:11, 5:11, 10:12)
20 Eliasz Adrian - Ramenda Adam 1 3:1 (11:4, 1:11, 11:8, 11:8)
22 Pietraszko Łukasz - Ramenda Adam 1 3:1 (11:6, 11:13, 11:9, 11:9)
22 Lubaś Sebastian - Ramenda Adam 1 0:3 (5:11, 8:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:5)
10 Piotrowski Tadeusz / Glanowski Jakub - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 2:3 (11:5, 10:12, 11:9, 6:11, 6:11.)
11 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Lubaś Sebastian / Kufel Karol 1 3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 11:8)
12 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Gala Bartłomiej / Paruch Wiktor 1 3:0 (11:6,13:11,11:8)
13 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip 1 3:0 (11:2,11:8,11:6)
14 Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 0:3 (13;15, 6;11, 3;11)
15 / - Wiśniewski Mateusz / Ramenda Adam 1 0:3 (0:11,0:11,0,11)
16 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Ptak Wiktor / Ciosmak Maciej 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
17 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 2:3 (11:13, 11:7, 2:11, 11:8, 5:11)
18 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Sobel Artur / Zwoliński Mariusz 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:6)
19 Cioch Błażej / Idaczyk Dominik - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 3:2 (11:9, 6:11, 5:11, 14:12, 13:11)
2 Gala Dawid / Gala Bartłomiej - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 0:3 (5-11, 5-11, 5-11)
20 Eliasz Adrian / Piecowski Miłosz - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 2:3 (11:8, 7:11, 9:11, 11:3, 13:15)
21 Wiśniewski Mateusz / Ramenda Adam - Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 12:10)
22 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:7)
3 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 3:2 (9:11,9:11,11:6,11:6,11:7)
4 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 0:3 (14:16, 3:11, 4:11)
5 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 1 3:2 (3:11, 11:9, 8:11, 12:10, 11:9)
6 Jemilianowicz Sebastian / Juzek Sebastian - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 8:11)
7 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Cioch Błażej / Idaczyk Dominik 1 3:0 (11:9, 15:13, 11:8)
8 Mugowski Arkadiusz / Ptak Wiktor - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 0:3 (5:11, 9:11, 7:11.)
9 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław 1 3:0 (11:4, 12:10, 14:12)