Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Milena
Ratajczyk
JKTS III Jastrzębie Zdrój
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2012
17
Występy
0
Zwycięstwa
17
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 10 19 89:11
2. JKTS II Jastrzębie Zdrój 8 15 65:15
3. RKS Cukrownik I Chybie 10 14 59:41
4. KTS II Gliwice 9 11 46:44
5. KU AZS UJD II Częstochowa 9 9 49:41
6. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 9 7 39:51
7. UKS Energia Siewierz 10 5 36:64
8. JKTS III Jastrzębie Zdrój 9 2 18:72
9. RKS Cukrownik II Chybie 10 2 19:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kuśnierek Nadia - Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:5,11:6,11:7)
2 Ratajczyk Milena - Wszołek Natalia 2 0:3 (1:11,3:11,5:11)
2 Ratajczyk Milena - Filiczak Ewa 2 0:3 (3:11,6:11,3:11)
3 Górska Aleksandra - Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:4)
3 Gruca Alicja - Ratajczyk Milena 2 3:2 (11:2, 9:11, 11:2, 9:11, 11:3)
4 Pustelnik Lena - Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:4)
4 Włodarczyk Justyna - Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:2, 11:8, 11:4)
5 Ratajczyk Milena - Myrmus Aneta 2 0:3 (4:11, 3:11, 3:11)
5 Ratajczyk Milena - Grzesińska Zuzanna 2 0:3 (8:11, 5:11, 4:11)
7 Ratajczyk Milena - Twardawa Emilia 2 0:3 (7:11,4:11,6:11)
7 Ratajczyk Milena - Cieślar Nadia 2 0:3 (1:11,4:11,2:11)
9 Ratajczyk Milena - Włodarczyk Kinga 2 0:3 (3:11,4:11,5:11)
9 Ratajczyk Milena - Wszołek Weronika 2 0:3 (9:11,10:12,8:11)
8 Studnicka Anna - Ratajczyk Milena 2 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:6)
8 Skulska Amalia Sophie - Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:5, 11:9, 12:10)
10 Cieślar Nadia - Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:3,11:3,11:3)
10 Kałuża Aleksandra - Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:6,11:9,11:6)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gawliczek Marta / Wystyrk Marcelina - Ratajczyk Kamila / Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:4,11:5,11:3)
2 Ratajczyk Kamila / Ratajczyk Milena - Filiczak Ewa / Tkocz Julia 2 0:3 (1:11,2:11,2:11)
3 Kielar Anna / Górska Aleksandra - Ratajczyk Kamila / Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:4, 11:1, 11:3)
4 Włodarczyk Justyna / Pustelnik Lena - Ratajczyk Milena / Brachaczek Nadine 1 3:1 (10:12, 11:2, 11:5, 11:6)
5 Ratajczyk Kamila / Ratajczyk Milena - Rogowicz Natalia / Grzesińska Zuzanna 2 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)
7 Ratajczyk Milena / Zborowska Alina - Indeka Weronika / Cieślar Nadia 2 0:3 (8:11,3:11,3:11)
8 Myśliwiec Marta / Studnicka Anna - Ratajczyk Kamila / Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
9 Zborowska Alina / Ratajczyk Milena - Wszołek Weronika / Bąk Klaudia 2 0:3 (9:11,4:11,9:11)
10 Lech Maja / Cieślar Nadia - Ratajczyk Kamila / Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:4,11:2,11:4)