Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Kamila
Ratajczyk
JKTS III Jastrzębie Zdrój
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2008
12
Występy
0
Zwycięstwa
12
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 10 19 89:11
2. JKTS II Jastrzębie Zdrój 8 15 65:15
3. RKS Cukrownik I Chybie 10 14 59:41
4. KTS II Gliwice 9 11 46:44
5. KU AZS UJD II Częstochowa 9 9 49:41
6. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 9 7 39:51
7. UKS Energia Siewierz 10 5 36:64
8. JKTS III Jastrzębie Zdrój 9 2 18:72
9. RKS Cukrownik II Chybie 10 2 19:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Paluch Dorota - Ratajczyk Kamila 2 3:0 (11:4,11:4,11:3)
1 Gawliczek Marta - Ratajczyk Kamila 2 3:0 (11:5,11:1,11:6)
2 Ratajczyk Kamila - Filiczak Ewa 2 0:3 (1:11,3:11,2:11)
2 Ratajczyk Kamila - Wszołek Natalia 2 0:3 (5:11,4:11,13:15)
3 Kielar Anna - Ratajczyk Kamila 2 3:0 (11:6, 11:2, 11:4)
3 Górska Aleksandra - Ratajczyk Kamila 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:2)
5 Ratajczyk Kamila - Grzesińska Zuzanna 2 0:3 (4:11, 6:11, 5:11)
5 Ratajczyk Kamila - Myrmus Aneta 2 0:3 (4:11, 5:11, 2:11)
8 Skulska Amalia Sophie - Ratajczyk Kamila 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)
8 Studnicka Anna - Ratajczyk Kamila 2 3:0 (11:1, 11:2, 11:3)
10 Lech Maja - Ratajczyk Kamila 2 3:0 (11:3,11:4,11:2)
10 Cieślar Nadia - Ratajczyk Kamila 2 3:0 (11:5,11:8,11:4)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gawliczek Marta / Wystyrk Marcelina - Ratajczyk Kamila / Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:4,11:5,11:3)
2 Ratajczyk Kamila / Ratajczyk Milena - Filiczak Ewa / Tkocz Julia 2 0:3 (1:11,2:11,2:11)
3 Kielar Anna / Górska Aleksandra - Ratajczyk Kamila / Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:4, 11:1, 11:3)
5 Ratajczyk Kamila / Ratajczyk Milena - Rogowicz Natalia / Grzesińska Zuzanna 2 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)
8 Myśliwiec Marta / Studnicka Anna - Ratajczyk Kamila / Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
10 Lech Maja / Cieślar Nadia - Ratajczyk Kamila / Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:4,11:2,11:4)